Výbavička pro jarní miminko. Poradíte?

pentagras
29. lis 2011

Ahoj všichni, potřebovala bych radu, mám termín 30.dubna 2012 a nemám nikoho, kdo by mi poradil ,co všechno koupit, děti zatím nemám, tak nic nevím, poradíte někdo, co všechno je potřeba pořídit,děkuji.

rozarka1980
17. říj 2014

@helys dobry den, chtela bych se zeptat jestli mate jeste nejake vecicky k prodeji. Bohuzel jeste nevim jestli cekame holcicku nebo chlapecka, takze kdybych se vam ozvala cca za 2tydny. Ja jsem take z Prahy, takze by jme se mohli nekde sejit. Dekuji a preji hezky den , Anita

katba88
18. říj 2014

Ahoj,miminko čekáme v polovině dubna,jelikož čekáme první miminko,tak vůbec nevím,co všechno je potřeba a co jste naopak vůbec nepoužili...můžu taky poprosit o zaslání seznamu na e-mail: katyje@seznam.cz, děkuju 🙂

dasulka918
3. lis 2014

Ahoj, pokud je to ještě možné, také bych moc poprosila o zaslání seznamu na dagmarvaneckova@seznam.cz Čekáme první mimi v půlce dubna 🙂 Předem díky! 😉

silvapokorna
9. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj, myslím, že ti stačí na úvod základní výbavička. Určitě nezapomeň pro jistotu i na hodně teplé oblečení, kdoví jaké bude tou dobou počasí. V dnešní době naštěstí není problém cokoliv pořídit i přes net s dovozem domu, tak hlavně v klidu a užívej si těhu. 🙂 Tady je i fajn seznam. http://www.promrnousky.cz/clanky/vybavicka-pro-miminko

Přeji hodně štěstí a zdraví tobě i miminku. 🙂

evis3
12. lis 2014

Ahoj, můžu poprosit taky o zaslání seznamu výbavičky pro skoro jarní miminko? máme termín 7.3 .Děkuju

pajinkacz
15. lis 2014

ahojky🙂 také čekám mimi v květnu a nevím co vše potřebuju :( potřebovala by jsem radu

mikous
21. lis 2014

Mohla bych take poprosit o seznamek,dekuji 🙂 Mikiniki@seznam.cz

kackaaa84
21. lis 2014

Ahojky také bych potřebovala poradit jakou výbavičku pořídit miminku.termín porodu mám 4.5.2015.Chtěla bych si pomalu začít něco pořizovat,ale nevím kde začít.díky moc

lenice31
29. lis 2014

Zdravím Vás, moc prosím o seznam výbavičky, TP mám 22.3.2015 Moc by mi to pomohlo. Děkuji

ladyhacek
29. lis 2014

@lenice31 termín mám 30.3 napíši jak to shromažďuji já 🙂 Jen teda oblečení > postýlku, vaničku, přebal pult........................ vynechám 🙂
My prý budeme mít menší miminko (já byla také) takže oblečky vel. 5é budu mít, ale někdo třeba koupí jen z porodnice a pak hned větší 56 > je to individuální

3-5x overálek na spaní vel. 50
cca 8x body dlouhý rukáv vel. 50 + dupačky nebo tepláčky
1-2x mikinka/světřík

mám kombinezu, ale nevím velikost asi 56

ladyhacek
29. lis 2014

no prima tak se mi to odkliklo ☹

@lenice31 pokračování 🙂
máme fusak , ale po nás jinak bych asi nekupovala, možná ten rostoucí

vel. 56:
10x body dl. rukáv + dupačky/tepláčky
3x mikina/svetřík
6x overal
ponožky, čepička, rukavičky > to patří i k 50, ale budu mít asi jednu velikost

vel.62
4x body dl. rukáv + dupačky/tepláčky
10x body kr. rukáv + dupačky/tepláčky
5x mikina/svetřík
6x overal - i v létě bud na spaní asi dávat dl. rukáv

Na netu najdeš spoustu seznamů co koupit, ale jelikož miminko občas blinká a musíš ho několikrát za den převléknout tak většinou počítej o 3 ks více 🙂.
Větší velikost (62) když tak dokoupím. Jsem prvorodička a netuším jak poroste a ani jaké bude počasí. Něco koupím aby to bylo a zbytek prostě postupně dokoupím 🙂

Pokud mi rychle vyroste a něco nepoužiji rozhodně mi to nebude vadit je lepší něco mít 🙂, ale větší oblečky můžeš dát a ohrnout rukávy proto vždy větší velikosti kup více třeba jen o 3-5 ks to asi více unosí 🙂

mates300
4. pro 2014

Ahoj,můzu poprosit taky o seznam výbavičky.Moc děkuji

aalleenn
25. pro 2014

ahoj, taky by mi seznam pomohl, prosím o zaslání ;)

helusovap
29. pro 2014

Dobrý den, mohla bych vás také poprosit o zaslání seznamu věcí? Termín mám 20.4. email: helusovap@seznam.cz Děkuji

toumi
29. pro 2014

Dobry den,
take se pridavam s prosbou - termin mam 21.3. a jsem prvorodicka. Toumi@seznam.cz. Dekuji.

pernicek1
3. led 2015

Mohla bych tyky poprosit o seznam?

Moc děkuji

barusha_
5. led 2015

Mozem tiez poprosit o zoznam? Dakujem!

chlonyka
5. led 2015

Můžu poprosit někoho oseznam?? Moc vám holky děkuji 🙂 🙂

lucie987
5. led 2015

Ahoj, prosím o radu. Mám termín 14. 5. Myslíte si, že je třeba pořizovat slabší fusak? Nebude stačit jen deka do autosedačky a kočárku?

d_dee
9. led 2015

@dashin Ahoj, vím že píšu už pozdě, ale mohla bych taky poprosit o ten seznamek? Do zpráv napíšu maila. Děkuji.

dashin
9. led 2015

Ahoj, už na tuto diskuzi nechodím, takže kdo budete ještě chtít poslat seznam, pošlete mi váš email do pošty.

bohunka1482010
13. led 2015

@dashin prosím mohu taky dostat seznam moc děkuji 🙂 bohunkafofonkova93@seznam.cz

jahousticka
19. led 2015

Ahoj☺mam se připojit k prosbám nebo googlit?😀

chlonyka
21. led 2015

@lucie987 ahoj,ja mám termín 13.5. A budu pořizovat jen deku do autoseďacky.pokud bude na konci dubna sníh,, tak dokoupim fusak jinak ne😊

lenkawedding
2. říj 2015

Mohu poprosit seznam pro jarní miminko, děkuji.

dvoracek
14. říj 2015

Jééé zašlete prosím i mě? bysver@seznam.cz dekuji moc

kszmek
14. říj 2015
lucie012
14. říj 2015

Ahoj maminky,
čekám své první miminko a sem úplně bezradná co se týče oblečení nevím kolik čeho jediné co mi bylo řečeno tak to že musím kupovat větší velikost, protože sem se rozhodla látkovat a budeme mít velký raneček. Moc Vám děkuji za všechny rady jinak termín mám 5.března

alulan
6. lis 2015

Ahoj holky, nebudu vám psát seznam, já si stáhla na netu a odškrtávala a rodila loni v září, ale na miminečko mohu ráda poradit například látkové plenky trojbaleníčko z eshopu kings.cz za cca 158 kč.
Mají více barevných variant.
http://www.kings.cz/kojenecke-pleny-1090-sv-mod...
Kupuju je od ted každé novopečené kamarádce-mamince, pod hlavičku i na otírání blinkání, jsou super, krásné i heboučké, menších rozměrů akorát pro mimi a jsem moc ráda, že jsem je objevila tady v Budějovicích v jejich kamenné prodejně. Ostatní jsou vedle nich šmirgl papír 🙂. A všechny jsou z nich nadšené jako já, tak snad některé z vás by se mohly také osvědčit.
Taky jsem milovala( a nejen já) zavinovací bodyčka HM, ty za 299 za 2 kusy. Evergreen. Hm je trochu větší oblečeníčko, takže jsem měla prcka 3,6 g a nosil 50 z HM celý měsíc minimálně, a tyto bodyčka jsem jela strašně moc Měla jsem dvě balení. Na ty malý jsou zavinovací fakt lepší, takže ty peníze stály za to a vždycky to prodáte i dál. Já je mám jak nový na další mimi. A další megamiláček byl Lodger Wrapper, dekozavinovačka, Stál 1000Kč. Na mimi jaro/zima/podzim podle mě ideální, např. když už je na fusak teplo, ale ještě není zrovna červen. Využíváme ho ještě ted v roce jako deku, na cesty, do auta, Lodger je nezničitelný a krásný a multifunkční. Tento máme.
http://zavinovacky.heureka.cz/lodger-zavinovack...

zulitvi
6. lis 2015

Seznamů je na internetu kupa, jela jsem podle toho, jen jsem přizpůsobila dobu. Malej se narodill 2. května, takže třeba zimní fusak jsem kupovala až na zimu, body jak dlouhý, tak krátký rukáv, protože v květnu zrovna velké teplo nebylo, to samé mikinky, dokonce jsem i využila teplejší kombinézky .. ne uplně zimní, ale teplejší byly.