Výbavička pro jarní miminko. Poradíte?

pentagras
29. lis 2011

Ahoj všichni, potřebovala bych radu, mám termín 30.dubna 2012 a nemám nikoho, kdo by mi poradil ,co všechno koupit, děti zatím nemám, tak nic nevím, poradíte někdo, co všechno je potřeba pořídit,děkuji.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marie258
30. lis 2015

@dashin Dobrý den, měla byste ještě ten seznam výbavičky na mimčo? Moc by se mi hodil. Děkuji. E-mail.

mackapacka
5. pro 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

já výbavičku kupovala tady a jsou tady úžasní, protože to mají zmáklé a ví i to co já jsem netušila jako prvorodička. Sami mi poradili, co vše budu potřebovat fakt zlaté, téměř vše na jednom místě nakoupíte.http://www.aesthetic.cz/?lvl=1&idk=6

lucamrk
9. pro 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

seznam výbavičky seženeš na internetu, jinak mackapacka radila dobře, že někde koupíte téměř celou výbavičku a ještě vám poradí co je třeba.

petrushka_2
11. pro 2015

taky bych poprosila o jarní výbavičku, mám termín 12.5.2016 děkuju moc 🙂

lucisusi
11. led 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

tady posílám tip na jarní fusak http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=11&idss=96, jinak taky tady najdeš všechno http://www.aesthetic.cz/?lvl=1&idk=6

marie258
13. led 2016

Velmi děkuji za rady. Děkuji.

lucamrk
19. led 2016
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

kouikám, že luci je příznivec Aestheticu, tak jelikož obchůdek mám také moc ráda, dostala jsem se ke slevám, tak posílám dál, kdyby to někdo využil,stojí to za to. Na únor bude platit 15% pod kodem KAT11516

dena04
24. led 2016

ahoj holky, také bych prosila seznam výbavičky pro jarní miminko 🙂 my máme termín 1.5 🙂 moc děkuju

stesil
24. led 2016

Zavinovacku, plenky aj klasické látkové, dupačky, bodicka56 můžeš aj o číslo větší, svetrik, ponožky, čepičku, kalhoty s botickami, body na spaní. A potom postupne zistíš a dokoupis, čo budeš potřebovat.

stesil
24. led 2016

@dena04 samozřejmě postýlku, kočárek, autosedacku

meganunu
4. únor 2016

Ahojte děvčata, koluje ten slavný seznam někde, měla byste ho některá na přeposlání 🙂?

stesil
4. únor 2016

@meganunu co bys potřebovala vědět?

meganunu
4. únor 2016

@stesil Kolik bodýček, dupaček, overálků, triček, kaťat, mikinek, fusek, čepiček, botiček atd. a v jakých velikostech... počty, aby všeho bylo dost, ale ne zbytečně přespříliš...

stesil
4. únor 2016

Doporučuji ti tak body 56 min. 3ks, 62 - min 6 ks, dupačky 2 ks, nejaké pohodlne mekkey teplaky, overal 6 ks -56, 3 ks -62 ( ja jsem si s klukama zažila koliku, takze tí menší overaliky, pyzamka jsem měla víc) z 56 do 62 ti dítě rychlo doroste. Starší byl březnový mala som pro něho aj fusak do autosedačky. Čepice jsem měla víc, ale dvě kusy ti budou stačit.botičky ti netřeba, nějaké hrubé ponožky stačí. Aspoň 5 klasických plen, a 1 tu z vecsich rozměrů.
Co čekáte? Doma by jsem měla mít neja malé ponožky a možná aj čepice, kdybys chtěla.
Nebo mám hodně věcí na léto po starším synovi. Mladší to nenosil, ten se narodil koncem září. To jenom naokraj 😊

stesil
4. únor 2016
stesil
4. únor 2016

@meganunu já jsem měla ještě pro sebe jednorázové kalhotky, nebo budu stačit aj klasické, vložky do podprsenky, mala som aj odsávačku mléka ale jenom klasickú z DM pouzivala jsem ju na uvolnění prsou, když byly nalití.
Přebalovací podložky to vyuzijes aj v nemocnici aj k lekárke. První pleny jsem pouzivala Bella happy. Ale jenom 1. Potom jsem presla na zelené Pampers.Bella happy nám byly doporučení protože jsou tvrdší a je to lepší na klouby. Dyz budeš mít holčičku můžeš jsi koupit ortopedické kalhotky. Na jednorazovú plenu dáš klascku a dáš na to ortopedicku.

meganunu
5. únor 2016

Tak to vypadá, že mám všeho víc, než budu potřebovat.. 🙂 Díky moc...

mummy4
10. únor 2016

Já poridila krásnou výbavu od české firmy www.beemy.cz líbí se mi, že se dá krásně vše sladit a že mají atest na látky, měla bych strach objednat někde na internetu nějakou čínu pro novorozeně...

smudlinka2019
10. únor 2016

Můžu se také připojit s dotazem?Termín máme 10.března a pořad premyslim,jestli už bude stačit nějaká jen jarní kombinezky.Fusak do kočárku i do auto sedačky mám ještě zimní,tak jestli by stačila.Sice jednoho syna už mam,ale ten je klasika zimní a když vidím to počasí :-/

stesil
10. únor 2016

@smudlinka2019 bude ti stačit a když bude chladněji dáš ho do fusaka. Mne se syn narodil 3.3. Já jsem spíš ho dávala do fusaka co je do autosedačky, byl tenší.

smudlinka2019
10. únor 2016

@stesil super Děkuji.Čekala jsem právě do teď,že jsem nevěděla jak bude.No dyztak dokoupit se dají věci vždycky 🙂

stesil
10. únor 2016

@smudlinka2019 rado se stalo😉

lucisusi
10. únor 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

@lucamrk
díky za info luco, to se hodí, musím koupit jarní fusak do kočárku.

tamcakal
22. únor 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.
krmv
23. únor 2016

Termin mam na zacatku cervna a jake veci z drogerky,lekarny jsou zapotrebi.dekuji