Výbavička pro miminko narozené v březnu, co koupit?

luciana80
2. říj 2014
Prosím, poradíte mi co mám koupit nebo co je potřeba k mimču které se narodí v začátkem března? Trochu tápu a budu ráda za každou radu. Jsem prvorodička a uvítám rady zkušenějších 🙂 Děkuji moc.....
marecekavendulka
3. říj 2014
ahoj,muj syn je narozen začátkem března. kupovali sme overálky (teplejší i obyč.bavlněné),bodýnka,trička,dupajdy,kombinezku,prostě takovou tu klasiku.ale nezapomen určitě na svetýrky mikinky,my meli dokonce i takový slabší fusáček,ono mnohdy nemile překvapí počasí i v dubnu. pro tak malé miminko je třeba mít i dotatečně věcí na zakrytí hlavičky,ručiček a nožiček..
luciana80
autor
3. říj 2014
@marecekavendulka děkuji moc, teplé oblečení určitě pořídím, prostě využiji seznam na zimu 🙂 Mám v plánu koupit i zimní fusak http://www.emitex.cz/cz/menu/41/produkty/vyrobk... tak do něj asi bude stačit jen nějaký kabátek nebo teplejší svetýrek a mikinka. Kombinézku se mi moc kupovat nechce, no uvidím 🙂
bifina
4. říj 2014
@luciana80 čekají mě ty samé nákupy 🙂
majvik
4. říj 2014
mám holčičku narozenou v březnu a koupila jsem jí spíš letnější věci (slabý fusak do autosedačky, obyč dupačky, nějaké ty mikinky) akorát zimní fusak jsem měla koupený (3v1 od emitexu, takže využijeme i další zimu) a půjčenou zimní kombinézku. Měla ji akorát na cestu z porodnice a to přijela pěkně zpocená a pak už se vůbec nevyužila ani kombinéza ani fusak, protože bylo teplo... letos bylo hodně teplé jaro. A když bylo trošku chladněji dostala na dupačky navrch ještě tepláčky, flaušovou mikinu, v kočárku přikrytá dekou a nánožníkem a myslím že jí nic nechybělo...🙂
luciana80
autor
5. říj 2014
@majvik zimní fusak od Emitextu určo koupím, potom jen letní zavinovačku od Emitexu, ta se bude hodit 🙂 Deka to potom jistí 🙂 Pokud bude zima, tak bude mít oblečky a tohle vše jí snad ochrání 🙂 Děkuji moc za info, paráda 🙂 Kombinézku asi kupovat nebudu, popřípadě, pokud nějakou hezkou a veselou objevím v sekáčku 🙂
uglyduckling
3. lis 2014
Kdyby jste měly nějaký osvědčený seznam toho, co je pro březnové mimča potřeba, tak se o něj se mnou prosím taky podělte. Bude to první mimi, takže v tom trochu tápu 😃 . Jinak fusak od Emitexu 3v1 chci taky koupit s tím, že ho využijem i na další zimu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli