Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vybíráme náušničky pro miminko. Jaké?

mamkamarketa
8. říj 2011

ahoj,poradte mi prosim....narodi se mi neter. radi bysme ji jako darek koupili nausnice.
ale nevim jake ☹
jake se doporucuji pro mimco? zlate?nebo bile?
jaka velikost?
a kdyztak bych byla moc vdecna za nejaky link. nechci na male setrit,ale max 1500,- 🙂
dekuji

crca
8. říj 2011

@mamkamarketa link nemám,ale kupovala jsem holce ty klasické malé kytičky s modrýma kamínkama-zlaté,ale zlaté kvůli tomu,že já sama nesnesu nic jiného než zlato-teda teď to myslím,tak že jsem na stříbro a ostatní alergická 😀 -no na něco taky výhoda 😀 určitě ti poradí ve zlatnictví,když řekneš že je to pro miminko tak ti snad nenabídnou kruhy 😀

mamkamarketa
autor
8. říj 2011

@crca kruhy mi nenabizeli,ale cpali mi nausnice s brilianty za skoro 2 a pul 🙄
hele jak dlouho maly vydrzela ta nejmensi velikost?

crca
8. říj 2011

mě vydržela do svatby 😀 😀 pak jsem od táty dostala jiné 😀 holka má 2,5 a do školy určo vydržej,chtěla jsem dát aspoň fotku,ale nevím jak to přiblížit aby jsi je viděla nerozmazané,ale zkusím to sem hodit,třeba se to dá přiblížit i tady 😅 ,ale má tu klasickou kytičku.My jsme teda taky z menšího města takže tady by asi s briliantem nepochodil 😀

nepiha
8. říj 2011

my jsme koupili zlaté z bílého zlata ,ale nakonec je prodavam ,protoze jsme se radeji rozhodli pro ocel

mamkamarketa
autor
8. říj 2011

@crca aha,ja myslela,ze to je na par mesicu 😅 😀

pajafra
8. říj 2011

http://www.ceskezlatnictvi.cz/detske-nausnice?i... My budeme asi vybírat tady, připadá mi, že mají dost velký výběr.

crca
8. říj 2011
crca
8. říj 2011

@mamkamarketa no jsem asi vyjímečné dítě 😀 😀 ,je pravda,že jsem nikdy nesnesla naušnice,které mě "blimbali" 😀

lucy222
8. říj 2011

@mamkamarketa malá dostala tyto-viz obr. 😉 Zkusím zjistit cenu.

crca
8. říj 2011

Tak tyhle přesně máme,ale já je kupovala za 1100kč 😅 http://www.ceskezlatnictvi.cz/zlate-detske-naus...
Ale teda krááásnej link,to v tom zase budu pořád šmejdit 😀

janca_dobi
8. říj 2011

Mrkni sem: www.gemsdiamonds. My jsme tu dcerce koupili tyto:
http://www.gemsdiamonds.cz/8339-detske-nausnice.... Nad 1.500,- si neúčtují poštovné a ještě dávají stříbrný přívěsek jako dárek. 😉

mamkamarketa
autor
9. říj 2011

@pajafra
@janca_dobi
@lucy222
@crca
holky diky moc,nejake urco vyberu 🙂
jen jak koukam na ty naucnicky uplne to ve me probudilo touhu po holcicce 😵 😀

sebestka
9. říj 2011

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
@mamkamarketa Já jsem zase vybrala Karolínce naušničky tady a přiznám se, že jsem nevěděla jaké. Líbí se mmně jich tady víc.

lucy222
9. říj 2011

@mamkamarketa tak ty nase pry staly neco nad 2000 😝

crca
9. říj 2011

@mamkamarketa teda já už sice jednu cácoru mám,ale taky mě to nějak navnadilo 😀 ale mě stačí když se ráno vzbuděj a touha je v pr..li 😀 jsou snad ta nejlepší antikoncepce a když mají vůbec svůj den D..... 🙄 😀

mamkamarketa
autor
9. říj 2011

@crca mi povidej 🙄 nas kluk byl v pohode,vztekani jsem neznala...ale ted v necelych 3 letech-MASO 😨

sarusa
31. bře 2014

@janca_dobi Jani napsala jsem zprávu..

neyki
16. kvě 2016

Milé maminky, až budete vybírat náušničky pro vaše holčičky, podívejte se na Cutie Jewellery. Náušničky jsou z kvalitního zlata, s bezpečným zapínáním a jsou velmi lehké. 🙂

denousek
16. kvě 2016

@neyki ty jsou krásné...jen bych je brala s fialovou

neyki
16. kvě 2016

@denousek Ve fialové máme taky. 🙂 Nejsou sice přímo v katalogu, ale když vstoupíte do konfigurátoru, můžete si navolit libovolnou kombinace barev.

denousek
16. kvě 2016

@neyki ano už jsem na to prisla :D ja jsem teprve těhotná ale stranky si uložim jsou moc šikovné 🙂 a jsou to všechno velikosti právě pro miminka,,na první náušničky?

barumat
16. kvě 2016

@lucy222 Tyhle jsme koupili taky 🙂

neyki
16. kvě 2016

@denousek Náušničky jsou vhodné jak pro miminka, tak pro starší holčičky. Potom už záleží na tom, jaké zapínání zvolíte. Když pro miminko vyberete brizuru, mělo by to být ideální. 🙂 Těší mě, že se vám stránky líbí, v blízké době budeme mít stránky nové, snad hezčí a přehlednější. 🙂

martiniquest
16. kvě 2016

@neyki Ty jsou krásné!

neyki
16. kvě 2016

@martiniquest Děkujeme. 🙂 Jaké se vám líbí nejvíce?

martiniquest
16. kvě 2016

@neyki Já bych asi vybrala ty poměnkově modré, ovšem pro našeho klučinu to nebude 😀

jahodnice
16. kvě 2016

@neyki ty jsou nádherné

neyki
16. kvě 2016

@jahodnice Děkujeme. 🙂

neyki
16. kvě 2016
jahodnice
16. kvě 2016

@neyki asi objednám pro naši malou slečnu

Sem začni psát odpověď...