Výrobky značky Scarlett. Poznáte?

senja
2. říj 2009

Co od teto znacky mate a jak jste s tim ne/spokojeni? 😉

zdenkapo
2. říj 2009

ahoj,tak mi máme přebalovací pult,postýlku,set povlečení... celkem spokojenost,akorát u té postýlky sundej na bočnicích ty plastové kryty,dítě je může rozkousnout a spolknout-bylo to i ve zprávách na Nově,ale myslím,že to mají i postýlky jiných značek 😉

senja
autor
2. říj 2009

zdenkapo Tak to jsi me s tim dostala ☹ Takove podrazy jsem necekala 😠
Take mam prebalovaci komodu, postylku a perinu (tu jdeme menit). Jako za takovou canu clovek asi nemuze chtit extra skvelou kvalitu 😉 Vcelku lituji tech kupu, mela jsem do toho investovat vice, ale v tom spechu...

mayka
2. říj 2009

ja mam supravu do kolisky a je pekna.

klara.t
2. říj 2009

co jdeš měnit senjo? Tu peřinu? někde jsem četla, že jsou těžké? Je to i tvůj důvod? Já od scarlet chci postýlku. Možná i další věci. S postýlkou od nich jste spokojené?

senja
autor
2. říj 2009

Klara.t Jo, ta perina je priserne tezka ☹ S postylkou jsme prozatim vcelku spokojeni, jen me ted zarazilo co napsala zdenkapo o zarazkach na stahovaci bocnici. Akorat celkove ta konstrukce mi prijde az moc lehka a subtilni, myslim, ze az malemu budou 2-3 roky, tak se budu bat ho v te postylce nechat, aby ji uplne neznicil.

zdenkapo
2. říj 2009

senja,to jsi mne ale špatně pochopila 😉 nemyslela jsem ty zarážky , ná kterých drží ty stahovací bočnice, myslím ten průhledný plastový kryt co je navlíklí navrchu celé bočnice,dítě v těch zprávách asi před rokem stálo a kousalo to a mělo kus toho plastu v pusince,takže jen to sundej a bez problémů 😉

soanpe
2. říj 2009

ten kryt máme na postýlce už na druhé dítě v rodině a drží 😎 asi byla špatná jedna serie
jinak pro klid na duši novopečeným maminkám doporučuji silikonový kryt v ceně cca 200,- od firmy detskydesign.cz

senja, ve 2-3 letech bude mít dítko klasickou postel,takže se neděs 😀

zdenkapo
3. říj 2009

no já teda nevim,ale jakmile si syn začal stoupat,tak ten plast prostě žužlal a horší to bylo,když mu začly růst zoubky a ten plast asi půl roku po koupi ztvrdnul,takže věřim tomu co bylo v těch zprávách,že to dítě to rozkouslo,takže mi to dali ihned pryč... ten silikonový kryt je naprosto zbytečný, vždyť je pod tim normálně dřevo...

kaleilah
3. říj 2009

soanpe, kde najdu ten kryt? koukala jsem na stránky a nevím kde ho hledat, díky 😅

soanpe
3. říj 2009

kaleilah.
mají to jako novinku.včera mi to říkali na veletrhu Itea 😉

zdenka.
jo dřevo tam je,ale nepotřebuju mít ohlodanou postýlku 😀 minulý týden jsem koukala,že máme kus vykouslej 😲 😀 😀 😀

zdenkapo
3. říj 2009

soanpe,no máš ještě malé dítě,ale uvidíš sama, že je úplně jedno,jestli hlodá vršek postýlky,nebo ty šprycle 😀 - syn si lehl nebo sedl a kousal ty zakulacené tyčky a to je úplně to samé dřevo jako na vrchu bočnice 😉

soanpe
3. říj 2009

zdenka,
malá sice je ještě mimčo, ale už skoro 2m mi stojí v postýlce a svými 7 zuby ohlodává vršek. žbrdliny jí nechutnaj 😀 protože musí při tom divně vykroutit hlavu a na to je poodlná 😎 😀

soanpe
3. říj 2009

zdenka,
malá sice je ještě mimčo, ale už skoro 2m mi stojí v postýlce a svými 7 zuby ohlodává vršek. žbrdliny jí nechutnaj 😀 protože musí při tom divně vykroutit hlavu a na to je pohodlná 😎 😀

zdenkapo
4. říj 2009

no uvidíš... 😉

klara.t
7. říj 2009

Máte od nich někdo postýlku? Jaké je kvality? Díky

randulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
8. říj 2009

Tak my měli košík a spokojenost. Máme i přebalovák a postýlku (tu máme půjčenou od švagrové) s vydělávacíma šprušlema a pohoda. 😉

klara.t
8. říj 2009

a jak se jmenujou ty vaše postýlky holky? Já chtěla kacper se šuplíkem, ale jedna maminka psala, že je to děsná kvalita, samé třísky, šuplík pokroucený...nevím jestli je to jen její kus, nebo jsou takové všechny

ejaja
8. říj 2009

koupila jsem kolíbku. zatim nemam odzkousenou. chci ji pouzivat jen pres den. 😎

mimisk
8. říj 2009

čo sa týka postielky Kacper musel to byť len ten kus, lebo viem źe zn Scarlett je kvalitná, keď mi pridu od nich postielky vždy každú kontrolujem ak keď nahodou je tam niećo špatné posielame vadné časti na výmenu, ale to sa stáva malo kedy

klara.t
8. říj 2009

Mimisk, tak to jsi mě potěšila. Já si říkala, jak by někdo mohl prodávat postýlku plnou třísek. No kdyby nám došla taková, tak bych snad reklamovala. Ty máš nějaký obchod, že píšeš, že ti od nich přichází postýlky? Viděla jsi někdy tu s tím šuplíkem? Myslíš, že šuplík bývá poruchový, tak raději vzít bez šuplíku?

medvide1
8. říj 2009

Ahoj holky prominte že sem pisam ale jen vam chci podat par info na značku scarlett nebo spiše moji skušenosti 🙂 ted jsme od nich koupili cely detsky pokojik skřin komodu(přebalovák) a postýlku 🙂 a musim řici jsem na výsost spokojena akurád manžel trochu nadaval že občas nesedi ty jejich předvrtane diry ale jinak pokojik vypada nadherne!!mame přirodni borovici a fakt nadhera ták neváhejte a jdete do teto značky 🙂

mimisk
8. říj 2009

ja predavam aj v predajni aj na internete hlavne sa orientujeme na tuto značku,šupliky nie su kazové,ja mám od nich komdu ,síce ju nepouziva na prebalovanie,ale služi ako komoda v kupelni

k.ate
9. říj 2009

My máme zavinovačku a postýlku Alek a spokojenost zatím, i když používáme obojí teprve chvíli 😀 Každopádně postýlka mi připadá docela festovní... 🙂

tymothy
9. říj 2009

My máme os scarlett postýlku atlantu a přebalovací podložku. S postýlkou jsem maximálně spokojená - chtěla jsem s šuplíkem i stahovacím bokem a tahle byla oproti jiným hodně stabilní (a je pořád)🙂
Naopakpřebalovací podložka vydržela bez újmy asi tak 2 měsíce, potom se začalapozvolna rozpadávat ve švech. Nejprve v rozích - to se dalo přelepit izolepou a drželo to,jenže te´d už se rozpadá i uprostřed, takže musíme pořídit novou.

senja
autor
9. říj 2009

Tak ja jeste dodam, ze mame i prebalovaci komodu a moc spokojeni teda nejsme 😒

miska84
9. říj 2009

Ahoj holky muzu mit dotaz, jestli nahodou nevite, kde se daji vyrobky Scarlett koupit v Polsku?

mimisk
10. říj 2009

V polsku sa vyrobky scarlett nepredavajú, je to firma ,ktorá sa dá va pod svojou znaćkou vyrabat vyrobky a predava ich len v čechách a na Slovensku

kvetik
10. říj 2009

My jsme koupili postýlku Michael přírodní a je moc pěkná, dobře zpracovaná - taky je dražší...ty kryty tam nemáme a právě jsme si říkali, jestli je nemáme dokoupit? tak ted teda nevím....

klara.t
30. říj 2009

Máte ještě někdo postýlku od Scarlett?