Výrobky značky Scarlett. Poznáte?

senja
2. říj 2009

Co od teto znacky mate a jak jste s tim ne/spokojeni? 😉

zdenkapo
31. říj 2009

je to psáno už na první stránce, máme víc věcí,včetně postýlky a vše nám vydrželo a budeme to používat i na druhé mimi,ale sundavej tu lištu,jak jsem psala na str.1

tymothy
1. lis 2009

Nám teda postýlka i s lištama stojí roma přes 8 měsícůl (no, používáme jí necelých 6 měsíců 😉 ), ale ty plastové krytky vypadají pořád jako nové - rozhodně nijak neztvrdly a ani nevypadají, že by nevyrdžely nápor zoubků 🙂 Uvidíme, jak budou vypadat až dojde na věc. Ale zatím mi nepřipadají nebezpečné...

zdenkapo
2. lis 2009

no,tak to si asi neviděla tu reportáž na Nově před dvěma lety,okamžitě jsme to sundali a nečekeli až to malý rozkousne,to je pak vteřina

kvetinka7
2. lis 2009

My mame od Scarlett postylku Misa bukovou se stahovaci bocnici.. zatim je nepouzita.. stoji si osamele v pokoji 🙂 ,ale zda se velice kvalitni, pevna, ani se nehne ..rost je pevny,neprohoupne se[ prijde mi pevnjesi nez nas rost na manzelske posteli 😝] .. sestavovani bylo naprosto bez problemu a behem chvilky.. voni drevem a ne nejakym lakem .. my jsme spokojeni ..
ty plastovy ochrany na bocnice se dost doporucuji .. ditko do nich muze kousat a nerozkouse drevo ..jsem prekvapena,ze tu jste proti ... my jsme ji u postylky nemeli .. co vim,tak se daji koupit v Ikee asi za 200Kc.

Uvazovala jsem nad Drewexem, ale docela ho tady holky na koniku pomluvily. ,tak jsme se rozhodli par stovek pridat a myslim,ze jsme udelali dobre. Musi nam vydrzet na dve deti 🙂

Pak mam rychlozavinovacku super mekkouckou z frote a taky se mi moc libi 🙂

kvetinka7
2. lis 2009

k tomu okousavani postylek - my mame u nasich vytahlou nasi starou detskou drevenou postylku, kterou vyrabel tatka,je stale velice pekna ..a koukala jsem se.. nikde nejsou po zubech me ani brachy ani pamatky 😀
doufam,ze nase ditko taky nebude kousaci 🙂

llllucka
3. lis 2009

zdenkapo:a nenapadlo tě,že když se na to přišlo,tak to opravili a už to nedělá.Dva roky je přece dlouhá doba a předpokládám,že si ta firma nelajzne prodávat to takhle dál.Nic od nich doma nemám,ale kamarádka má ročního chlapečka a je s postýlkou moc spokojená.A hlavně s tím krytem,protože on kouše opravdu všechno a pořádně.

zdenkapo
3. lis 2009

no,tak mi tu postýlku kupovali v té době,ale pochybuju o tom,že by to nějak vylepšili-že by dali nějaká chemická změkčovadla do toho plastu navíc? 😀 já bych to neriskla a roční dítě nemá ješte tolik zubů a takovou sílu...

pavlina81
3. lis 2009

my máme doma dvě postýlky pepiček a jsou krasně opracované zadná tříska a pevnost výborná mame je na kolečkách takže se s ní dá jezdit po bytě prostě zatím absolutní spokojenost a ten kryt nemame tak nevim jestli ho nedávaji jen k postýlkám z měkkčího dřeva

zdenkapo
4. lis 2009

pavlina,tak třeba ty kryty právě už nedávají,když byly závadné....

klara.t
23. lis 2009

My koupili postýlku Kacper se šuplíkem. Žádný plastový kryt jsme k tomu nedostali. Tam má něco takového být?
Jinak co se týče kvality. Řekla bych taková střední třída. Třísky z toho nelezou, ale při hodně podrobném zkoumání jsem nalezla třeba kaz dřeva (suk - tmavší místo), jedna příčka trochu oprejsknutá (vůbec to nikdo nepozná), šuplík škrábnutý ( jde to vidět je z blízka). Klidně bych koupila znovu. namontovali jsme kolečka - supr věc. Tak snad bude dobře sloužit.
Pak mám také výplň do postýlky Scarlett. Zdá se mi lehoučká. Taky myslím přebalovací podložku.