Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Začali jsme látkovat, poradíte mi někdo?

gabriella84
27. zář 2014

Musela jsem ze dne na den začít látkovat nakoupila jsem po kamarádkách co se dalo a látkujeme ale potřebujeme poradit finty triky atd jak si ulehčit práci.co je nejlepší atd poradíte? Děkuji všem
Abych přiblížila situaci syn má 13měsíců a máme alergii na mlíko od 12měs. Ted se nám objevila i alergie na plenky a než neustále zkoušet které jo a které ne rozhodla jsem se látkovat.
Přidám fotky co máme doma. pomožte mi co mám ještě dokoupit co nám chybí atd.Děkuji

filipatereza
28. zář 2014

Dokoupila bych svrchnáčky, třeba dvoje - flísové jsou fajn, ale u starších dětí mohou provlhat - koukni na Grovia, Bamboolik, Imse Vimse, Petit Lulu..
Jinak kalhotovky Anavy jsou super...

dana17
15. říj 2014

Lepší by asi bylo vypsat konkrétně kolik máš plenek a kolik svrchních kalhotek. Na jeden den potřebuješ asi 6,7 plenek. Takže na 3dny zhruba těch 21,to ti bude stačit pokud budeš prát po 2 dnech. Koukám, že máš i kapsové plenky, ty jsou fajn, protože ti obyčejné čtvercové plenky velmi rychle uschnout, takže to bych použila na doma a ven třeba ty na schnapku nebo ty Anavy, určitě bych dokoupila separační pleny a vkládačky. Ta bambusová Anavka bude super na noc.

vesele_pleny
16. říj 2014

Určitě, sepište co máte - podle těch fotek to jde špatně poznat - kolik kusů čeho a pak můžeme dát dohromady co by se ještě hodilo...

Sem začni psát odpověď...

Odešli