Zavěšení hacky do sádrokartonového stropu

yerry
14. led 2017

Prosím nemate někdo zkušenost se zavěšením hacky do sádrokartonové ho stropu? Chtěla bych si ji pořídit ale neví jestli to půjde u nás pověsit 😕
Zvažovala jsem i stojan, ale to už by mne vyšla tahle sranda až moc draho 😥

olga_
14. led 2017

Pošlu ti do SZ fotku stojanu, který můj muž vyrobil. Už si to podle toho udělala i kamarádka a super. Stačí koupit nařezané hranoly v nějakém hobimarketu a sešroubit. Ty kupované stojany jsou nehorázně drahé. Do sádroše bych to já osobně neriskovala. Muselo by to být ukotvené ještě v něčem, co je za tím sádrošem (beton, dřevo atd.). Dá se to dát také na rozpěrnou tyč mezi futra, ale to není na každodenní používání, spíš provizorka k rodičům atd.

fitzyk1987
14. led 2017

Taky jsem to dlouho řešila, máme všude sádroše a dost jsem se toho bála... Vymýšlela jsem i nějaký držák do zdi... no, nakonec jsem pořídila kolébku od La Siesta, má i konstrukci, která se mi v pohodě vejde do ložnice...

olga_
14. led 2017

Máš to tam 😉.

blani8
15. led 2017

Máme zavedeno v betonu a sadrosi. Jsme v paneláku ale ... nevím,jak vy. Muž normálne vyvrtal a dal tam hák. Houpal se na tom stokilovy děda. Drzi to. Miminko budeš houpat max do 13 az 15 kilo. Naše kočička,jak si začala sedat ... nechtěla tam byt. Využili jsme ale často. Za me super investice.