Zavinovačka Miracle Blanket. Jste s ní spokojené?

lisanda
19. únor 2009

Ahoj maminky máte jí někdo? Jste s ní spokojené?

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=522186

beruska2x
19. únor 2009

ja nevim ale nedovedu si predstavit dite ktere bude chtit byt takhle sesnerovane 90% deti spi s rucickama nahoru.. prijde mi to drasticke 😲 a ze v tom bude rvat...

astrane
19. únor 2009

zbytečný,na to stačí plínka-složit na trojúhelník,zamotatatkolem miminka a rohy zasunout pod mimičo 😉 A pak šup do klasické zavinky nebo rychlozavinovačky.
beruska-některý děti to potřebujou,protože sebou cukají a budí je to.Starší syn bez toho nemohl prvních 14 dní vůbec spát,budil se co 10 minut a takhle zavinutej bucal skoro 2 hodinky 😉 (dýl teda v kuse nespal prvních 6 týdnů v žádné poloze ani pozici 😠 )

beruska2x
19. únor 2009

aha tak tonas malej 4 tydny jen prospal... 😀

kikimaruska
19. únor 2009

astrane má pravdu, já takhle balila mrňouse v porodnici, když jsme kojili a krmili, jinak dělal děsnej bugt...a plínka to v pohodě vyřešila 😉 . On nechtěl být ani v těch "RŮŽKÁCH", jak byl drobonký, a zavinky vystlané, tak se mu to nelíbilo, že spal na měkkém, a používali jsme celou dobu fleccové zavinky od Ivema baby...moc jsme byli spokojení a malej taky:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9503700&tab=3

astrane
19. únor 2009

náš se budil max po 2 hodinách na kojení-ve dne v noci,pak se to už spravilo.Přibíral přes kilo za měsíc a drhej syn totéž 😀 Ale ten starší právě když spal,tak se těma ručičkama jinak bouchal a pak se budil,asi měl divoký sny 😉 Prý je to normální a některý děti to dělají.Ten mladší stím potíže neměl,toho jsem takhle nikdy zavinovat nemusela

yanna.o
19. únor 2009

ono je lepší to dítě takhle zabalit, protože je zvyklý z bříška na těsný prostředí a uklidňuje se tím. Náš malý začal po příchodu z porodnice bdít a ve 2 týdnech byl už schopen probdít půl dne a stupňovalo se to. Tedy jsem ho měla furt na prsu nebo spal v kočárku, po přenesení do postýlky se budil. Lepší bylo kojit (či nechávat dudlat 😖 😀 ) v rychlozavinovačce, ze který mu zanedlouho čučely i nožičky, ale při přenášení se tak nebudil, páč se líp držel a necítil tolik tu manipulaci při držení na krčíčku a hlavičce a i se v tom položil do té postýlky, takže necítil tolik změnu toho, na čem leží. Fakt jsem si užila 😝 😀 U nás bylo blbý, že se narodil do největších veder z celého léta, kdy bylo mezi 30 a 40 stupni, takže jsem nemohla balit ani do plíny 😉 Jinak mi ale naopak vyhovovalo, že mu mohu dát jen bodýčko a mít celou proceduru z krku, protože s malým mimčem je to fakt zážitek. Osvědčila se mi velmi bodýčka zavinovací, která se nemusejí přetahovat přes hlavu 😉

schnek
19. únor 2009

lisando, počkala bych po porodu, jestli budeš mít dítko, který by to vyžadovalo. Dopředu bych koupila nějakou klasickou zavinovačku/rychlozavinovačku 😉

lisanda
autor
19. únor 2009

Děkuju za příspěvky a rady (plínka) 😉 to by mě asi nenapadlo a je to levnější záležitost a funkci splní stejnou.D. 😉

poletucha
19. únor 2009

lisanda ja si ji objednala na radu kamaradky,bylo to prvni co mi doporucila abych si poridila...taky jsem cetla knizku Nejstastnejsi miminko v okoli a ta je cela o zavinovani mimine...no a verim ze neco na tom je 😉