Zazu pejsek, ovečka, oslík s bílým šumem

gabule07
16. kvě 2017

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat,jestli některá z vás má zkušenosti se Zazu plyšáky kteří mají bílý šum+ 4 melodie a spouštějí se při brekotu miminka. Zvažují totiž jestli koupit My Hummy medvídka či levnější verzi a to právě Zazu plyšáka.
Předem děkuji za komentáře

nafuka
16. kvě 2017

já měla šumění moře nahrané na starém mobilu. za mě je tohle vyhazování peněz.

gabule07
autor
16. kvě 2017

@nafuka To možná joa le azse mít v blízkosti miminka při každém usínání telefon asi taky není nejlepší ale děkuji za váš názor 😉🙂

winter
16. kvě 2017

@gabule07 O My Hummy medvídkovi už tu nedávno diskuze proběhla. Já koupila My Hummy nejlevnější verzi z druhé ruky, i tak stála 700 Kč. 😒 Má 4 zvuky, melodie nemá, v porovnání Zazu zvířátko má 2 zvuky a 4 melodie. Cena 800 Kč za Zazu zvířátko je taky parádní, ale kdyby to splnilo svůj účel, tak to jsou podle mého dobře investované peníze. Mobil bych miminku do postýlky nedala.
My ještě nemáme vyzkoušeno, až v červenci. 🙂

winter
16. kvě 2017

Možná bych se ještě zeptala, jestli má někdo zkušenosti, zda má třeba smysl vzít si medvídka již sebou do porodnice? Pamatuji se, když se mi narodila první dcera, tak v porodnici v noci vůbec nespala a aby nebrečela, musela jsem ji půlku noci pronosit v náručí. Tak mě napadlo, kdyby druhé dítko bylo stejné, že by to mohla být i dobrá pomůcka do porodnice. Samozřejmě nechci rušit jiné maminky a miminka, ale byla jsem v porodnici 10 dní a velkou část na jednolůžáku, tak tam se to dá.

gabule07
autor
16. kvě 2017

@winter A jste s medvídkem spokojená? Mě právě byla nabízená jen ta hlavička medvídka, která se také vyrábí. Tak zvažuji jestli nám nebude stačit jen tato hlavička oproti medvídkovi 🙂
Tudíž vy spíše doporučujete medvídka než Zazu?🙂

lovely_creature
16. kvě 2017

@gabule07 Rozumím argumentu s telefonem, ale pokud máš nějaký starý telefon stáhneš apku na bílej šum a pak dáš do režimu letadla tak dítě nemuže jakkoliv ovlivnit. Já mám jeden takovej starší krám na tohle v záloze

gabule07
autor
16. kvě 2017

@lovely_creature Jo takhle 🙂 přece jen ale zvažuju nějakého toho plyšáka, i když nejsou nejlevnější.

lovely_creature
16. kvě 2017

@gabule07 telefon je jen alternativa plyšáka, protže semi neche utrácet

annasmyckova
16. kvě 2017

hodně typů šumu jsou na youtube -a každé dítě může mít oblíbený jiný (naše nejstarší dcera měla nejraději vysavač...nejmladší zase šumění moře)...
https://www.youtube.com/channel/UCydcIk1rty48AP...

winter
16. kvě 2017

@gabule07 Mám koupenou přesně tuhle hlavičku. Zatím jsem ji ani neodzkoušela.... Podle mého je jedno, jestli koupíš MyHummy nebo Zazu, službu udělají určitě oba. A rozhodně v porovnání s mobilem je v těchto zvířátkách podstatně méně elektroniky.

nafuka
16. kvě 2017

@gabule07 telefon byl bez simkarty .nedramatizovala bych to tak, malá jezdravá čiperná holčička má už rok a půl.

pemeva22
16. kvě 2017
Uživatel pemeva22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pemeva22.