Zbytečnosti ve výbavičce. Podělte se o info

hupcza
9. dub 2009

Taky jste po porodu zjistily, že jste nakoupily mraky věcí v souladu s doporučenými výbavičkami a polovinu věcí jste vůbec nepoužily? Nebo jste je použily jen proto, že už byly doma, ale vlastně byste se bez nich obešly? Podělte se hlavně s budoucíma mámama, aby si ušetřily nějakou tu korunu 😉

Já zatím nominuju
- zavinovačku se zpevněnými zády,která je tak mohutná, že manipulace s dítětem v níje takřka nemožná, nakojit jejlze taky s obtížemi, protože mezi mámou a dítětem je hamatná vrstva látky a molitanu
- polštářek a peřinku do kočárku
- pokud se narodí dítě v termínu a průměrné velikosti, pak oblečení velikosti 56

(další věci máme ve sříni, ale říkám si, že jejich čas jistě přijde 🙂)

veverka83
11. dub 2009

aponchie: no právě že nechci, já se toiž bát 😨 😀

veverka83
11. dub 2009

Holky ted sem zkoušela ty sexy kalhotky do porodky a řeknu vám, že v kombinaci s erár košilí budu k sežránííí 😀

sisstin
11. dub 2009

vever: já třeba ty gatky vůbec v porodce nenosila 😕

andreahrbacova
11. dub 2009

apochnie já neříkám že nemají košile,a je teď tolik rodiček,že prostě je nedostatek prádla,než se to vypere,to taky není za hodinu,že?Kámoška třeba rodila i ve své košili,protože neměli erár.

veverka83
11. dub 2009

No já slyšela, že stehy by měly co nejvíc větrat a z důvodu toho, že já chytnu skoro ze všeho zánět, tak pro zmírnění aspon to. ☹ Aspon do porodky, na doma mám pohodlné klasické, ale bůhví jak budu krvácet, tak je nechci zničit

veverka83
11. dub 2009

Andri máš pravdu, že rodiček je hodně a červnových extra, teda aspon v mém okolí šíleně 😉

veverka83
11. dub 2009

A určitě nic nepokazíš tím, že si vemeš svoje, hlavně že se budeš cítit dobře. A to je nejdůležitější 😎

aponchie
11. dub 2009

tak si vemte kdyz vam nedaji..u nas nikdo nic nerikal ani napsane verejne nic neni a urcite tam nepujdu s eptat osobne 😀 ,ale pokud vam to v porodnici primo reknou neda se nic delat ,ale pokud ne tak mi to prijde jako zbytecnost 😎

sisstin
11. dub 2009

vever: já nenosila žádné 😎 😅

veverka83
11. dub 2009

Já už si tady vedu monolog 😀 Ale mně to nevadí, já si vystačím 😀 😀

sisstin
11. dub 2009

vever: bo ohnout se a oblíct si kalhotky by byl nadlidský úkon..a to jsem rodila normálně.. 😅

veverka83
11. dub 2009

sissi: jak žádné?

sisstin
11. dub 2009

vever: prostě žádný...měla jsem košili..a vložtičku pěkně mezi nožkama jsem držela 😅 stejně ty moje milimetrové pohyby 😅 takže mi nic nevypadlo 😝

veverka83
11. dub 2009

Taky možnost 😀 Holky proč musím vždycky vyjet z diskuze, aby mi naskočilo to co píšete, už mě to začíná pěkně štvát

veverka83
11. dub 2009

No a ani na noc si je neměla? I když ten spánek je asi taky všeljaký první dny, že jo?

sisstin
11. dub 2009

vever: no..ty jo..já nespala ani minutu za ten pobyt 😒

sisstin
11. dub 2009

vever: musela jsem chodit každý tři hodiny "kojit"..a než jsem ho přebalila, zas oblíkla..osprchovala se..tak jsem zas mohla jít..navíc mimča vydávaj různý podivný zvuky..takže já fakt nespala vůbec 😖 taky jsem podle toho vypadala..oteklina jak prase..neschopná se skoro hejbat 😒

martinamil
11. dub 2009

Veverko, zkus vpravo nahoře tlačítko obnovit stránku. To Ti pak aktualizuje a nemusíš úplně vyjíždět (ty dvě zelené šipky, vedle adresy) 🙂

sisstin
11. dub 2009

vever: takže když jsme přijeli domů, tak jsem ho prostě musela dát mamce, jelikož jsem k tomu měla i 40horečky..a spala asi 36hodin..jinak bych se asi zhroutila..ale je to spíš výjimka, většina holek to snáší dobře..a jsou schopný se o mimčo normálně postarat 😉

veverka83
11. dub 2009

martina: děkuju děkuju děkuju, snad už to půjde.

sissi:no a při chůzi se to dalo? ježkovy voči, tak to si měla teda kruté.Ty teploty jsi chytla z čeho?

sisstin
11. dub 2009

vever: z nevyspání 😉 já na to trpim, jakmile už jsem fakt vyčerpaná, jako hodně..tak horečka 😒 já měla celkově ty první 4m s mimčem na pytel...necítila jsem se vůbec dobře... 😒

veverka83
11. dub 2009

marti, tak teda nefunguje ☹

sisi, no ☹ tak to sis asi užila svý,no já sem zvědavá na sebe ☹

sisstin
11. dub 2009

vever: neboj, to bude určo v poho..já měla klasickou poporodní depku 😝

veverka83
11. dub 2009

no snad

veverka83
11. dub 2009

jo maminy, pořídila sem si odsávčku hlenů na vysavač, máte některá zkušenosti?Mužíček mi ji včera zkritizoval, i když věděl, že ji chci koupit 😒 lumpik jeden, prý se mu to zdá nebezpečné, co myslíte?

sisstin
11. dub 2009

vever: holky si ji děsně chválí 😉 já ji zatim nepotřebovala nikdy 🙂

veverka83
11. dub 2009

tak to je dobře, to jen ten můj truhlík musí mít ke všemu nějaký komentář 😎

misa84
11. dub 2009

vever neboj se nic, odsavacka na vysavac je bezpecna, nezakryvej druhou nosni dirku, nas prcek chytl rymu hned ve 2. mesici, jinak nez touhle odsavackou to neslo, a zadny problem, jeste se u toho usmival 😅

misa84
11. dub 2009

jinak pro me byla zbytecnost kupovat vlozky do podprsenky, maleho kojim porad, ma ted skoro pul roku, ale nikdy jsem vlozky nepotrebovala, mliko sice pri kojeni z druheho prsu tece, ale nic hrozneho to neni.
a taky mi byl na prd kojici polstar, ale je pravda, ze ja jsem mela nejaky divny, byl takovy prazdny...jo a taky klasicka zavinovacka, na 3 masle...malemu se v ni proste nelibilo, chtel byt odkopkany...a to je zatim asi vse 😉

veverka83
11. dub 2009

Tak to si musí přečíst ten můj chlap 😀 , já si taky myslím, že je bezpečná, když ho doporučují i doktoři.