Zdravotně nezávádná obuv Essa. Máte zkušenost?

fru.fru1
24. bře 2009

ahoj všem,
Dnes jsem byla koupit mému synovi nové botičky,protože ty předchozí jsou mu už málé(20 měsíců).
Má nemocnou levou nožičku,takže potřebuje opravdu kvalitní boty,ty první jsem kupovala na doporučení naší rehabilitační doktorky od značky essa.Když jsem je koupila byla jsem spokojená,že jsem vybrala dobře.Dnes jsem jela na francouzskou (boty dpk) a vybrala,jak boty,tak bačkůrky.Když jsem oznámila,kde jsem koupila ty předchozí mě prodavačka upozornila,že tato značka užívá neoprávněně žirafu,protože nebyly schválené jako zdravotně nezávádné,tyto botičky jsou prý nevyhovující,klenba je jen patrná a kotníček je také malo zpevněný. Jsem ztoho fakt naštvaná,protože tím,že tři měsíce nosil špatné botičky nám klesla šance na normální chůzi!
Zajímalo by mě jakou zkušenost maté stěmahle botama vy?

sju.v
20. dub 2009

No právě! Nechci mu je dávat tak brzo, abych něco nepokazila. Na koupáku to pochopím, ale jinak je podle mě ještě brzo. Šlo mi jen o to, jestli se některá z vás třeba už neptala ortopeda na to stejné, co chci vědět já! Ale díky.. 😵

perinka_malinka
15. zář 2014
Uživatel perinka_malinka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od perinka_malinka.

Ahojte 🙂

Koukám, že jde o staré vlákno. Nicméně ráda bych Vám doporučila skvělou zdravotní obuv značky ppc www.pp-servis.eu.
Nosím ji dva roky a jsem zcela spokojená. I koleno bych si pro ni nechala vrtat. Navíc teďka, kdy čekáme malýho kvalitní obuv ocením ještě více.
Mějte bezva den.

Peřinka