Židle Bloom Fresco. Máte s ní zkušenosti?

slavkah
5. pro 2009

Máíte někdo zkušenosti s touhle židličkou?

slavkah
autor
7. pro 2009

opravdu nikdo?

kapacita
2. srp 2016

@slavkah ahoj...nevim,jestli jsi zde stale aktivni, ale kupovali jste ji?Shanim ted taky reference.
Kdokoliv ma s touto zidlickou zkusenosti,muze se podelit?
Dekuji

micaella23
2. srp 2016

@kapacita ahoj, kupovala jsem ji pred par mesici na bazaru, mozna tady, bezovku, je super, stylova, designovka, tezka-nas mrnous se u nasich v obyc plastovy chtel rozhoupat, no uz to vypadalo ze by zuchla, tady se ani nehne, da se polohovat kdyz dite jeste uplne nesedi, potahy jsou prijemne a nepraskaji, kdyz neco ukapne da se hned otrit. Nevim co dal ti treba popsat, proste supr zidle co neni prisernym plastovym kycem kde je zazrany jidlo v zahybech atd :D

micaella23
2. srp 2016

@micaella23 jinak je i super jako takovy hnizdecko, kamaradka prisla s 2m mimcem a chtela ho mit na ocich tak se dalo do zidle co se nastavila do lehu a prcek tam spal.

kapacita
3. srp 2016

@micaella23 dekuji moc za referenci! Ja ziju v zahranici a tady se docela prodava, ale myslim, ze na ceske pomery je dost draha, takze jsem rada, ze aspon nekdo se ozval 🙂
Vcera s tim prisel manzel, ze v praci ji dve zenske pouzivaji a jsou spokojene...Kuba ma ted 6 mesicu a zatim ho krmim prikrmama v lehatku, docela to jde, akorat je to samozrejme nizko. Na Frescu se mi libi, ze bych mo mohla mit u stolu v urovni oci a pritom v poloze vleze....
No vecer to proberu s manzelem a asi do toho pujdem. V nejhorsim ji zas prodame dal🙂
A mozna jeste jeden dotaz - hodne jsem cetla, ze je tezka, coz muze byt i vyhoda ohledne stability. Ma mit ale nejaka kolecka na presun...prestoze neplanuji s ni nejak casto manipulovat, tak je to ok? Mame drevenou podlahu, tak bych si to nechtela dorasovat presouvanim...jestli ty kolecka jsou ok🙂

micaella23
3. srp 2016

@kapacita - je tezka ale moje barovy zidle jsou o dost tezsi a taky s nimi musim hnout kdyz vytiram🙂 zas takovy extrem to neni🙂 kolecka tam nemam, jen plastove tufliky jako treba jsou zespod u mixeru, nebo nejakeho krajeciho prkynka ty protiskluzove, nalepila jsem tam dospod i polstarky ktere se davaji treba pod nohy od zidli prave kvuli te podlaze, jinak s ni moc nemanipuluju mam ji na stejnem miste, muzes ji mit i jako pro vetsi dite ke stolu, da se snizit... proste zidle je fine ja ji brala popravde jen kvuli vzhledu pak jsem resila zbytek:D at jste spokojeni🙂