Zimní oblečení Didriksons. Máte s ním zkušenosti?

amandab
8. zář 2011

Prosím, máte někdo zkušenost s tímto zimním oblečením pro děti? Chci ho letos dceři koupit na hory a tak mě zajímá, jestli opravdu nepromokne a neprofoukne a zda je pohodlné, protože budu nakupovat na netu a nemůžu si na to sáhnout.
Děkuji za info.

ppuppa
12. zář 2011

Za mne nic moc, prohlížela jsem si ten Didrikson v obchodě a asi bych to za to nedala. Spíš doporučovala sáhnout po jiné značce. Z loňska mám super zkušenosti s oblečením Reima. Podívej se třeba na http://www.victoriamagic.cz/vyrobci/reima/ nebo přímo na http://www.reima.fi/cs/

myskin
26. zář 2011

Ahoj, taky můžu srovnat tyto dvě značky. Reima má výrazně lepší parametry (vodní sloupec, prodyšnost), ale cena tomu odpovídá. Máme vyzkoušenou Reima kombinézu, podzimní bundu, vpínací mikiny, rukavice, oblečení do deště a se vším maximální spokojenost. Didriksons máme jenom beranici a ta je super. U bund a kombinéz mě odrazuje vodní sloupec 2000, to mi přijde fakt málo.

laurasucha27
18. lis 2014

Ahoj!
Nemáte prosím někdo zkušenosti s oblečením na zimu z ovčí vlny? My máme přikrývky a teplo drží dost 🙂 Potřebuji něco pro dceru. Na internetu se moc dobře neorientuji, dětské oblečení z vlny mají na oveckarna.cz. Mají tam pouze vestičku a fusaky. Znáte tento e-shop někdo? Nakupujete? Mají teď dopravu zdarma.. Můžete mi když tak doporučit jiný internetový obchod, který máte vyzkoušený? Nemám čas běhat po městě 🙂 Díky moc!

milada33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz