Značka plenek, které vydrží neprosáklé celou noc

dzejn81
11. led 2011

Ahoj holky prosím o radu. Naše malá se každé ráno budí úplně pročuraná, na noc používám huggies premium, protože jsou silnější než pampersky, které malá taky do rána pročurá. Jenže teď zjišťuju, že malé nestačí ani ty huggiesky. Poraďte mi co mám vyzkoušet za plenky abych nemusela každé ráno prát prostěradlo s povlečením 🙂

permonik7
12. led 2011

jsme v látkových a spinká mi celou noc 20.00-9.00 a někdy i dýl🙂 v nemocnici jsme měli Pampers sleep&play.

kocicinka
12. led 2011

@permonik7 taky tak. Látkovky a v pohodě 🙂

crca
12. led 2011

Tak nevím podle čeho bych se měla řídit já,ale přesně v tomto období kolem těch 14 měsíců se nám to dělo taky,ale spíš holka,u kluka vyjímečně.na noc používám Pampers Activ baby a trvá to do teď,prostě jí to ujede někde stranou,protože když jí přebaluju tak jí nemá moc nasáklou,máme 10kg a používám 7-18kg,ale je fakt,že holka je strašný vrtulník,při spaní 😀

naty
12. led 2011

my máme hellen harper a spokojenost... 😉

dzejn81
autor
12. led 2011

@berenika39 v pohodě, já to nijak zle neberu. dneska se vzbudila 3:15 a chtěla mléčko tam jsem jí ho udělala, byla tak napůl probraná tak jsem ji teda i přebalila, no a pak jsme hodinu a půl nespali, protože si hrála, výskala v postýlce, povídala všechny slovíčka co zná, no mazec 🙂 ale tak aspoň jsem ráno nemusela prát 🙂 🙂.

@lamarika teď měly v akci v tetě pampersky active baby tak jsem je koupila a vzala jsem jeden balík s větší velikostí, zkusím jí je dát a uvidíme. tohle s tou velikostí by mě teda vůbec nenapadlo

berenika39
12. led 2011

@dzejn81 tak odvolávám, to asi víš ty nejlíp, co bude, když se probere 😉 😉

brisalek
12. led 2011

@dzejn81 nam se to zacalo stavat asi pred mesicem mala ma 11kg a pampers active baby 4+(9-20) zacaly kdyz spala odpoledne 2-3hod a v noci protekat. Koupila jsem 5ky, ale obcas se to stane i ted kdyz pred spanim vypije flasku 250ml caje. Vecer pred spanim pije okolo 200ml sunaru. Takze souhlasim s @innes menit uz kdyz prekroci vice spodni hranici. Jine pliny nez pampers jsme nezkouseli. Je to podle me hodne tim, ze uz v tomhle veku necuraji 10x trochu ale jednou a hodne a no ta plinka neni stavena. Zkusim jeste aspon na spani ty premium care a uvidime.

brisalek
12. led 2011

O te velikosti psala jmisa ne innes🙂

mamusa1611
12. led 2011

já u obou používala ty obyčejné z Tesca nebo ty co prodávaj v Penny, a vždy v pohodě 😉 nebo jak jsem už tady taky četla přebalit i v noci.. 😉

alma13277
12. led 2011

@dzejn81 Nám se stávalo samé právě s Huggies, protékaly snad i před den. Vyzkoušeli jsme více druhů a nelépe se osvědčily Pampersky Activ Baby, ale musí mít správnou velikost. Souhlasím s holkama, u nás se měnila velikost hned při dosažení nové spodní hranice velikosti. 🙂

vojtisek2007
12. led 2011

holky nám se osvědčili plenky Alana - nebo tak nějak - eko plenky z DMka, takovej zelenej obal a ani nebyli nijak drahy....

lamarika
12. led 2011

@dzejn81 mně by to s tou velikostí taky nenapadlo, ale shruba před 2-3 měsícama jsem řešila podobnej problém a koníkovky mi poradily větší velikost. No a měly pravdu 😉 Tak to třeba pomůže i vám 😉

kristipa
12. led 2011

taky se přidávám s dobrou zkušeností koupit větší velikost, používáme Pampersky.

laska.nezna.hranic
13. led 2011

u nás Pampers absolutně propadly. zkusili jsme různé, ale výsledek vždy stejný. osvědčily se nám kdysi fialové Tesco, podobné jsou Wickies z Kauflandu. když je přestali dělat, přešli jsme na Happy a spokojenost. v "nouzi" Huggies, ale ty už mají trošku jiný tvar a zdají se mi menší. prostě bereme jen ty, které mají na zádech gumu. Happy mají dost často v různých obchodech v akci, tak se vcelku vyplatí a ušetří nám dost prádla. Pampers ani zadarmo.

weri1
13. led 2011

my jsme spokojený z plínkama Tesco zelené

pattie
13. led 2011

Používáme Tesco nebo Huggies premium, ale o kus větší (dávám 4+)

vlcek
13. led 2011

ahoj holky,my už asi rok používáme obyč euroshopper,maj je v albíkovi nebo hyperalbikovi,občas se nějaká nehoda stane,ale večer ještě máme mlíko,tak je to asi aj tím a cenou jsme se dostali pod 3kč/ks,takže super.zkoušeli jsme i huggies aj pampersky a žádná hitparáda to teda nebyla 😉 ,hezký večer 4p

neu.sona
14. led 2011

My jedině pampersky.Malý hodně trpěl opruzeninama od malička a jedině tyhle jsme mohli mít. Zkoušela jsem Happy, Tesco, Huggies atd. a nic. Ještě lepší jsou ty premium care, ale jsou dražší. A pampersky nám nikdy neprotekly 😉 .

mladamaminaluca
24. pro 2020

Máme taky celkem problém s tím. Nejlépe se nám osvědčily Pempersky. Vyzkoušeli jsme různé druhy, ale jak jsem přestala kojit a malej v noci pije z flašky, pročůrá každou plínu. Používáme č.4+ a 5. (Má 20m,11,5kg) Za noc vypije i tři až čtyři láhve 260ml mléka. Kéž by měl takový apetit i přes den.. Takže prostě sbohem spánku, jde se přebalovat... Ono asi nic jiného některým nezbude no. Je skoro rok 21 a ještě nevymysleli plenu, co by i tohle zvládla :D

jakreb
24. pro 2020

Tiež jedine pampers.
@mladamaminaluca Skus obmedzit jedlo v noci. Keď v noci vypije 2l mlieka sa nedivím že cez den uz nechce. A 20mesacne dieta uz ani nemá v noci jesť. Neber to v zlom.😉