Znáte stránky, kde se dají získat vzorečky zdarma?

hankatrdlinka
9. kvě 2014

Maminky, prosím, neznáte nějaké stránky (např. Hipp, Sunar, Pampers, Aviril apod), kde se dají získat vzorečky??? Děkuji moc, Hanka 🙂

eva118
9. kvě 2014

Zkus se zeptat v lékárně, tam mívají plno vzorečků.

me79
9. kvě 2014

Co se týká kosmetiky pro naše budoucí miminko, ja jsem si zadala o vzorky kosmetických přípravku pro miminko v lékárně, kam chodíme hodně často. Jiz jsem vyzkoušela celou linii Mustela a Beopathen. Vzdy mi přidají i neco pro me ( krém na strie, na obličej...). Zkus se poptat v nejake vasi lékárně.
Vzorky pampers, vlhčenych ubrousku, prsnich kojicich vlozek apod. jsem dostala v boxu pro těhotné od me soukromé gynekolozky. Myslím si, ze pokud se poptas i v obchode s věcmi pro miminko, určitě nekteré vzorky tez mají. Koukám, ze budes mít srpnové miminko jako ja 🙂 Hodne stesti 🙂

speedygon
9. kvě 2014

Dříve se daly získat vzorečky na dost webových stránkách typu Hipp, Hami...jenže všude se šetří. Letos sem získala vzorečky už jen od Hippu. A to např Nestlé na webu uvádí a přímo mi také bylo sděleno, že vzorečky kaše a mléka(a samo, že brožurky) zasílají děťátku ve 4.,6. a 8. měsíci věku. A prd. Pouze zhruba ve 4. měsíci přišly od Nestlé nějaké reklamy a jinak nic. Za dcerky byly super vzorky a dárečky od Hippu, Hami, Nestlé a možná i jinde(pominu těhu a porodní kufřík+od zdrav. pojišťovny).

ninasuk
3. zář 2015

Vzorek Bepanthen masti na opruzeniny zdarma: http://www.bepanthen.cz/cs/zarudnuti-zadecku/za...