Ztrácím se v plenkách Pampers

saruska89
19. led 2016

Ahoj, muzete mi nekdo prosim poradit s druhy plinek pampers? Mela jsem za to, ze oranzovy jsou navoneny, to nesnasim, ten smrad... kupuju zeleny, malej mel 2 zeleny, ty zacal procuravat, ze mel mokry zada, tak jsem koupila 3.. Sice byly strasne veliky ze se vratim zase k 2 ale ty 3 byly navoneny, uplne stejne jak ty oranzovy.. Myslela jsem, ze jsou pampers proste bily zeleny a oranzovy (obal) a to je vse, ale ono je jeste vic typu i tech zelenejch treba? Nechapu jakto ze 2 zeleny nevonely a 3 navoneny byly a pritom mam za to , ze byly jako totozny , akorat o cislo vetsi... Jsem ztracena v plenkach... 🙂

heduska82
19. led 2016

@saruska89 me teda po zacatku pampersky smrdely, ale pak jsem si zvykla. Jak je to ted, netusim, ale byvalo to vsechno stejne. Nam oranzove protekly, zelene dobre, na bile jsem ani nekoukala, cena silena. A co u me teda rozum nepobira jsou ty pants, nejak mi neni jasne, k cemu to je dobre

alubif
19. led 2016

Kupuju jen zelené a ty navoněné nejsou. Všechny pliny nejen pamperky jsou cítit jakousi sterilitou. Nám sedí líp jak bílé. Oranžové jsou takové papírovější neforemné.

lavita
19. led 2016

@heduska82 já jsem používala pants asi rok, byly nejlepší, super na navlíknutí, nikdy neprotekly, byly to nejlepší plíny 🙂

ppejskova
19. led 2016

Nejlepší jsou bílé, neprotečou a mě nepřijde že by byli prevoněné,s tou cenou,stačí koukat...dají se koupit i kolem 4,30 za kus což podle mě není tak moc když uvážíme komfort miminka i maminky...navíc pleny chleba nežerou,takže nakupuju do zásoby... Malá je teda ještě v bříšku, ale známá na svého klučíka taky nemůže dát jinou plenu,hned se oprudí...

mafeska
20. led 2016

@saruska89 v době kdy jsem kupovala pleny:
oranžové - nebrat - sice nejlevnější ale hodně navoněné, bez průžných pásků, protékaly
zelené - nej, trochu navoněné jsou ale to mi nevadilo
bílé - neseděly ale důvod už nevím, měla jsem jen do výbavičky a pak kupovala zelené.
A nakupovat jenom v akci, jinak se to moc nevyplácí.

dagmara1982
20. led 2016

Bílé jsme kupovali od narození do čísla 3, pak už nám nevyhovovaly, přešly jsme na zelené a ty už máme velikost 5 a jsou super, navoněné mi nijak nepřijdou. Oranžové jsme dostali jednou jako dárek a nikdy bych je už nekoupila, nemají pružné pásky.

almara2
1. bře 2016

@heduska82 pants jsou při učení na nočním,že se rychle stahnou

verushe20
1. bře 2016

Pouzivame pampersky 5 a spokojenost. A pruzne pásky praveze mají

verushe20
1. bře 2016

Zapomela jsem napsat používáme oranzove pampersky

zanri
1. bře 2016

Bílé mají být nejkvalitnější a nejjemnější (taky nejdražší) - kupovala jsem č. 1 a 2,
zelené - zlatý střed - kupovala jsem č. 3 a chvilku č. 4, pak jsem přešla na Lidl č. 4 a teď č. 5.
Nemám pocit, že by některé z uvedených plen nějak voněly, všechny mohu doporučit.

heduska82
2. bře 2016

@almara2 jasne, ale dite od normalnich rozdil nepozna a rodice ji poznaji na cene. 🙂 Ja si nejdriv myslela, ze je to neco extra, co ty mrnavce presvedci, ze plinu nemaji chtit...treba napinacky na zadku... 😀 delam si srandu.

danuskahe
2. bře 2016

Ahoj mám stejný problém. Používám bílé pampers c2 a jednou jsou navoněné a s hydratačním krémem a podruhé ne.ale na mall
Cz jsem videla ze nektere jsou jakost 1 a nektere jakost 2 tak to bude asi tim ale obaly maji stejne tak nevim jak to poznat kdyz je kupuji osobne

almara2
6. bře 2016

@heduska82 já jsem jedno balení koupila, bo bylo hodně zlevněné, jinak bych za to ty prachy nedala. Syn měl jedny a ječel, že to nechce a ve finále je rozerval, takže už to nechci ani vidět 😒

yelowangel
6. bře 2016

@saruska89 no nic proti Pamperskám ale my jsme je používali jenom po narození (jiný plíny pod 3kg jsme prostě nesehnali), konkrétně ty bílí a byli jsme spokojený, pak jsme dostali oranžový a ty tak strašně smrděli že už nikdy víc. A v ty době jsem dostala tip od švagrový na Tesco Loves Baby a šmoulíkový Albert plíny. Cena nesrovnatelná - mnohem levnější a teď zrovna byla víkendová akce 169,-Kč za balení a co se týče kvality o tom snad ani nebudu mluvit. Pampers se vždycky prezentovali jako prestižní značka ale i ty pitomí plíny s Tesca jsou na tom mnohem líp. 🙂

evulinkab
6. bře 2016

Taky jsem použivala Pampers jen po narození, ale pak jsem presla na ty zelené Tesco Loves Baby a stridala se Šmoulíma z Albertu a byly super...

karlajasmine
6. bře 2016

je to hodne individualni podle me. Ja pouzivam Pampers Zeleny a taky jsem na doporuceni tady z konika koupila Tesco se sovickou a stridam to.