Asistent pedagoga, co to obnáší?

pavlina276
21. čer 2016

Holky, prosím poraďte, chytla mně ředitelka v naší MŠ a nabídla mi, jestli bych od září nechtěla u nich dělat asistentku pedagoga nějakému chlapci s kochleárním implantátem. Končí mi RD a práci zatím nemám, takže bych měla jistotu, ale můžete mi objasnit co to obnáší a kolik je tak mzda? Dík moc.

petku0204
12. kvě 2017

@petakaci já bych nastoupila do základní školy, né do MŠ, ale bojím se, abych uměla oddělit "práci" od běžného života, když to řeknu blbě, abych pak nebyla vyřízená z dětí ve škole a na svoje byla pak protivná 🙂 Nevím jak to napsat. ..

petku0204
12. kvě 2017

@pavlina276 ale i tak moc děkuji za odpověď 🙂

majcam
13. lis 2017

Maminky kdo mate zkušenosti s kurzem asistenta pedagoga ,da se udělat, a co když pohořím?

sarinecka30
15. lis 2017

@majcam Ahojky,já mám kurz za sebou udělala jsem ho 17.10 a vše bylo v pohodě.Kurz jsem dělala od dubna 2017 do října 2017 přes červenec/srpen škol nebyla.Měli jsme to každé uterý od 12.00 do 18.00 a měli jsme psychologii a pedagogiku.Pokud budeš chtít mám i veškeré věci ke studiu.Šárka

biedronka10
15. lis 2017

@sarinecka30 prosim te, jak jsi podavala prihladku? Je nejaky zavazny formular? Nemuzu nic najit. Diky moc Veronika

sarinecka30
19. lis 2017

Ahojky zkus se podívat na portál e-václav .Šárka

sarinecka30
19. lis 2017

zkus zadat pedagogicko-psychologiská poradna tam Ti vyjede vše nevím odkud jsi .tak podle toho si to najdi.Šárka

martasek
19. lis 2017

@majcam ahoj, ja mam za sebou kurz AP, zaverecne zkousky jsem delala 18.10. Mely jsme zkousku z pedagogiky, ze spec. pedagogiky, z psychologie a pak zaverecne zkousky. Plus jeste psani zaverecne prace. Zvladnout se to da, ale samozrejme se musis ucit😉. Ale stalo to za to, ted pracuji jako AP v MŠ a jsem max. spokojena☺

majcam
19. lis 2017

@martasek fakt ? Furt se to ve mě mele ,jestli to stojí za to si udělat kurz, když ten plat je tak malý..., spadla bych o dost finančně... Hlavně bych měla nastupovat do MŠ a až pak bych si dodelávala kurz, ani nevím jak je to plátové, když je jen maturita bez vzdělání....

martasek
19. lis 2017

Ja delam na plny uvazek a ten plat zas tak maly neni a hlavne me to hrozne bavi, takze mi na penezich zas az tak nesejde. Ale samozrejme zalezi na co jsi byla zvykla. Navic vyhoda prazdnin s detmi je k nezaplaceni🙂. Jo a taky jsem kurz delala a uz jsem ve skolce pracovala.
@majcam

mari90
19. lis 2017

@majcam urcite se da zvladnout uplne v pohode. Ja ho absolvovala od zari minuleho roku a koncila jsem zacatkem brezna, bala jsem se hodne, ale opravdu to nebylo nic sloziteho. Zkouska se skladala ze zaverecneho testu a obhajoby zaverecne prace, pokud te bude neco konretniho zajimat rada odpovim 😉

majcam
19. lis 2017

@martasek prosím ještě se zeptám, a v době kdy si neměla kurz hotový si brala výplatu jak? Myslím jestli byla jiná než když už jsi specializovaná, děkuji.

martasek
19. lis 2017

@majcam ano, brala jsem mene, po absolvovani kurzu jsem dostala pridano😉

iivetaak
19. lis 2017

@sarinecka30 mohu poprosit o nějakém ty studijní podklady? Kurz me sice teprve ceka, ale ráda bych se na to trosku připravila. Děkuji

majcam
26. lis 2017

@martasek o hodně méně? 🙂

biedronka10
27. lis 2017

@sarinecka30 diky mrknu

marketa11112
1. srp 2020

@sarinecka30 ahoj,nastupuji na kurz AP v rijnu. Mohu poprosit o nejake informace,pripadne podklady? Moc me zajima,jak probiha obhajoba zaverecne prace. Moc dekuji