Asistent pedagoga ve školce, kde jsou moje děti?

moniulik
22. kvě 2017

Holky dostala jsem nabídku jít do práce jako asistent pedagoga, kde jsou moje holky, 5 a 2 (nastoupí v zari)..
Šly byste do toho? Názory, zkušenosti? Dekuji

puresin
22. kvě 2017

Ja ucila AJ ve skolce 1x tydne, i svoji dcerku. Musely jsme to spolu doma probrat, ze tam jsem ucitelka vsech a ne jen jeji maminka a fungovalo to. Ale s 2-3 letakem nevim, moji byvali dost zarlivi a majetnicti, to by nam neklapalo ani pri takhle ridkem vyucovani.

janah22
22. kvě 2017

Já bych do toho spíš nešla. Sama jsem dcera učitelky a byla sem ráda, že sem chodila na 1. stupeň jinam, než mamka učila. Mohla jsem v rámci možností blbnout, schytat nějakou tu poznámku a chovat se jako každé normální dítě. A ne čekat, kdy mě mamka uvidí nebo jí to někdo přijde říct (i když mamka si stanovila hranice s učiteli a vše se pak na 2. stupni dozvídala až ode mě) Pokud byste byla v jiné třídě, tak by to nemusel být zas takový problém. Vy i děti byste si od sebe "odpočinuli", ale stejně by vás asi výdaly při hraní si třeba na zahradě. Asi bych zvážila jestli mi i ty finance a tady ty případné starosti za to stojí. (Dělám AP v ZŠ, tak proto mě i tahle stránka věci napadla).