Broker Consulting, máte zkušenost s touto firmou?

kmotrice
4. bře 2014

Dobrý den, máte někdo zkušenost z touto firmou? A práci u ní?? Děkuji

gosa22
4. bře 2014

nejhorší zkušenosti ☹ za mě ruce od nich pryč...chtěli jsme si optimalizovat finance a ušetřit, tak jsme využili nabídky BC (mimochodem velice rádi telefonují novopečeným maminkám, protože na ně dostávají číslo z kufříků, které se dostávají v nemocnici nebo jinde pro mimi), měli dobré hodnocení, tak jsme si řekli, proč to nezkusit...po schůzce, která úplně zbytečně trvala hodinu, jsme nebyli nijak nadšeni, ale svolili jsme ke kopii dokladů a zpracování plánu...rozčarování přišlo na další schůzce, kde místo abychom ušetřili, nám doporučili navýšit si životní pojištění, prý pro pokrytí rizika...obsluhovali nás tři různí "odborníci",který tomu vůbec nerozuměli a ještě se cítili dotčeni, že nám něco zpracovali a my neměli zájem (ihned jsme jakoukoli komunikaci uzavřeli, protože nás začali tlačit ke změně pojišťovny, asi mají vysoké provize u ČPP 😖 ), takže konečný verdikt - ROZHODNĚ NE!!!

kattyd
4. bře 2014

taky nemam dobře zkusenosti, financni poradce z BC mi doporucil hodne vysokou zivotni pojistku, pry jak si v ramci te pojistky budu i setrit. Nechala jsem se oblbnout a pojistku uzavřela. Asi po roce jsem ji chtěla snížit a další poradce ze stejne spolecnosti se divil ze proc mam tak vysokou mesicni splatku, ze je to nevyhodne...pak konstatoval ze jeho predchudce asi chtěl velke provize...fakt nesolidni jednani.

ivankacerna88
20. únor 2021

Mám moc dobrou zkušenost. Stavěli jsme dům a řešili hypotéku. Srovnáni na míru snad z 10 bank. Vysvétleni kde je placeny odhad, jak moc chtéjí dokládat faktury, jak moc banky chtéjí aby jsme používali karty, úrok nižší než na pobočce. Pani přijela k nám a vše vysvětlila, poslala jsme online žádost. Vůbec jsem nikam nemusela. Pak nám ješté vysvětlila smlouvu. Zvažovali jsme také investice, ale to jsme si nakonec rozmysleli. Hypotéku máme bez pojištěni. Pokud bych někdy neco potřebovala, tak asi znovu využijeme.