Částečný úvazek po rodičovské dovolené, výhody, úskalí

ava
7. pro 2014

Ahoj ženy, vracím se po dvou dětech do svého původního zaměstnání, ale na zkrácenou prac.dobu. Vás, které máte zkušenosti nebo znalosti bych se ráda zeptala, co to obnáší. Logicky mi z toho vychází méně dnů dovolené, menší plat. Co ještě? Díky všem za info 🙂

j.a.n.i
8. pro 2014

@ava No, s tou dovolenou záleží jak budeš chodit, pokud všechny dny v týdnu na méně hodin, tak se počet dnů dovolené nijak nekrátí. A jinak to obnáší víc práce, než odpovídá úvazku...

veruska007
8. pro 2014

@ava Kolegyně to tak u nás měly, pracovaly denně oficiálně 4 - 6h. V reálu odváděly práce jako všichni ostatní, akorát do těch 8h to měly jako neplacený přesčas a byly tratné jen na penězích. Chvíli se hádaly a pak si obě navýšily úvazek na plný.

frantiska85
8. pro 2014

Většinou to vypadá tak, že po tobě chtějí stejné množství práce za méně peněz.

tarra27
8. pro 2014

@ava záleží co mas za práci, v jakém jsi oboru.....pokud mas směny a jen méně v měsíci, proč ne....tam ti práci nijak nenavysi....já bych to zkusila a pokud by po me chteli práci jak píšou holky jako v plném úvazku, tak si úvazek zvysis...

blondynka400
8. pro 2014

@ava plat je úměrný počtu odpracovaných hodin. Dovolenou máš standartní počet dní, ale na upravený počet hodin denně. Obvykle odděláš práce opravdu víc v porovnání s kolegy, ale nemusí to tak být, záleží jak kde.
Já takto pracovala mezi dětma, částečně s homeofficem a nemohla jsem si na nic stěžovat.

pisisvori
8. pro 2014

@ava je to uzasne, pokud mas praci,kde to lze vycisĺit a tak rozdelit(projekty,studie) nebo dane jasne poctem hodin a padla no a pak musis mit dost vule,sily a asertivity,abys neodpracovavala vic jak cely uvazek za pulku penez. S dovolenou je to tak jak pise j.a.n.i. . a oficialne pokud mas pracovat na 4hod a pracujes 6-8 atd tak to neni prescas☹ az to co odprcujes nad 8hod

kkouzlo
8. pro 2014

pracuju na 5h denně, víc toho nedělám, úvazky máme dobře rozpočítané. Já si zatím nemůžu stěžovat

j.a.n.i
8. pro 2014

@pisisvori No, přesčas to sice není (ve smyslu příplatku) ale zaplatit by to měli.

sara84
9. pro 2014

Já pracuji na 6 h,mam méně peněz,ale nejsem tak utahanaa stíhán vyzvednout kluka ze školky, babičky nevedeme a s plným úvazkem by jsme to nevytocili...z počátku se kolegové zle dívali, ze první odcházím a poslední přicházím, tak jsem jim nahlas řekla,že za to mám o 1/4 nižší plat a byl čistý vzduch ...práce udělám si myslím stejně jako ostatní, jen si hold nejdu pokecat do vedlejšího kanclu nebo si kafe dám při práci..a když mámparagraf nebo lékaře atd.tak si svoje akutní věci udělám doma..

sara84
10. pro 2014

Já pracuji na 6 h,mam méně peněz,ale nejsem tak utahanaa stíhán vyzvednout kluka ze školky, babičky nevedeme a s plným úvazkem by jsme to nevytocili...z počátku se kolegové zle dívali, ze první odcházím a poslední přicházím, tak jsem jim nahlas řekla,že za to mám o 1/4 nižší plat a byl čistý vzduch ...práce udělám si myslím stejně jako ostatní, jen si hold nejdu pokecat do vedlejšího kanclu nebo si kafe dám při práci..a když mámparagraf nebo lékaře atd.tak si svoje akutní věci udělám doma..

ava
autor
11. pro 2014

@j.a.n.i děkuji, budu chodit 4x týdně na 7 hod. To budu mít dovol.pokrácenou?
Co se týká objemu práce, pokud stihnu vše v omezeném čase, nevadí mi to, že bude zápřah. Jen prostě musím v určitou hodinu zvednout kotvy a jet pro děti. Z práce mi cesta trvá hodinu ☹ a obě děti vyzvedávám sama na dvou růz.místech. Plný úvazek tudíž vyloučený. Jedině chybějící hodiny nahradit home off.

ava
autor
11. pro 2014

@blondynka400 představuju si to podobně, jako jsi to měla ty...přesčas nebudu moct zůstávat, to vím jistě. Jen doma něco můžu občas dohnat

pisisvori
11. pro 2014

@j.a.n.i mě to zaplatili a kompenzovali náhradním volnem o prázdninách třeba🙂, ale několik učetních a HR mi řeklo, že kdyby chtěli tak nemusí...tak nevím

j.a.n.i
11. pro 2014

@pisisvori Pak bych jim řekla, že já tam zas nemusím o navíc být.

handm
11. pro 2014

@j.a.n.i Prosím můžu se zeptat, když mám ve smlouvě (dodatek k původní, úprava) napsáno, že práce bude 20h týdně, tak jak to tedy bude s tou dovolenou? Chodit bych měla asi dva dny do práce, půl den z domova..díky moc

j.a.n.i
11. pro 2014

@ava Tak pokud budeš chodit jen 4 dny v týnu, tak ano. A proč to nemáš rozvrženo na celých 5 dnů?

j.a.n.i
11. pro 2014

@handm No, pak bys měla mít místo 20 dní dovolené jen 10 a když si budeš brát "týden dovolené", tak ti odečtou 2,5 dne. Nebo to budou vykozaovat jako 20 dní dovolené, ale když ty své 2 dny nepůjdeš do práce (a nebudeš pracovat ani ten půlden doma) tak ti odečtou celých 5 dní dovolené.

ava
autor
11. pro 2014

@j.a.n.i protože dojíždění do práce je 2 hodiny denně ☹

j.a.n.i
11. pro 2014

@ava Nám pražákům s odbornou prací to přijde jako normální dojezdová doba... ale tak máš jeden den v týdnu volný, ten je dobrý na zařizovaní a ta dovolená bude logicky pokrácená, protože abys byla týden doma, tak ti stačí 4 dny dovolené, tedy pokud máš nárok na 4 týdny dovolené ročně, tak ti stačí 16 dní dovolené.

ava
autor
11. pro 2014

@j.a.n.i děkuju za vysvětlení 🙂 Tady na Moravě si všichni myslí, že jsem se zbláznila. Tak daleko dojíždí jen vrcholoví manažeři 🙂) Svobodná jsem tak dojížděla bez problémů, ale teď bych nemohla být denně 11hod.denně pryč, to bych děti ani neodvezla ani nevyzvedla. A kdybych měla ten pátý den home office, tak bych na tu plnou dovol.nárok měla? Kolik hodin bych ten den musela pracovat, aby vznikl nárok?

blondynka400
11. pro 2014

@ava já jsem prostě na začátku musela/chtěla dceru ze školky po obědě vyzvednout. Standart bylo to, že jsem jí vyzvedla ze školky, dala spát a pracovala dál z domova. Co jsem nestihla a byla nutná přítomnost na pracovišti, předelegovala jsem na podřízené, zbytek dodělala doma. Určitě jsem odpracovala víc hodin, než co jsem měla úvazek, ale mne tohle od jisté pozice přijde normální, na plném jsem taky nikdy nedělala jenom 8 hodin denně. Pátky jsem měla taky "volné". Jak pak byla větší, chodívala jsem i v pátek, když bylo potřeba, zůstala déle, prostě tak jak se mi to hodilo....
Jinak taky si myslím, že hodina je krásný dojezdový čas 🙂
Na kolik hodin týdně máš smlouvu?
U nás se třeba dovolená na počet dní nekrátí, ani v předchozí firmě. To si prostě neumím představit, přidje mi to zbytečně složité.... Když jsem třeba měla dovolenou celý týden a byla jsem fakt pryč, napsala jsem si 5 dní (po 4 hodinách, měla jsem poloviční úvazek), při kratší dovolené jsem si na pátek ofico dovolenou nebrala. Takto postupujeme u všech zaměstnanců na zkrácené úvazky. Ale u nás není problém si vyčerpat náhradní volno když je fakt hodně přesčasů a tak.... Nějakých pár hodin dovolené nikdo neřeší, když má daný pracovník vše v pořádku.

ava
autor
11. pro 2014

@blondynka400 tak to vypadá na hodně pokrokovou firmu, blahopřeju 🙂

blondynka400
11. pro 2014

@ava no jak v čem. Jsou to Němci, takže něco je dost jasno nalajnováno.... Ale v HR mi dávají/davali zrovna docela volnou ruku.....
Každopádně přeji hodně štěstí, ať je to tak, jak si představuješ 🙂

maxinkaa
1. čer 2015

Holky, chci se zeptat, když nastoupím po 3letech zpět do práce na poloviční úvazek, otěhotním a neodpracuji těch 270dní, nedostanu těch 6-8týdnů před porodem mateřskou ani nic jiného a dnem porodu budu dostávat po dobu 4 let 7600kč. Chápu to dobře?

j.a.n.i
1. čer 2015

@maxinkaa Pokud ti stále trvá pracovní poměr, tak to chápeš špatně 😎

petule12
1. čer 2015

@maxinkaa pokud nastoupis do byvale prace a mad normalne smlouvu a stihnes cerpat materskou do 4 let od prvni tak dostanes tu samou materskou co predtim. Nevim jestli je to I u nove prace, ale myslim, ze do tech 4 letto je stejne. Pokud ppresahnes ty 4 toky tak tam uz by se zase melo posuzovat to obdobi mezi. Kdyz zavolas na pracak tak ti urco presne reknou co a jak 😉

j.a.n.i
1. čer 2015

@petule12 NE, u nové práce neplatí to o tom porovnávání do 4 let.

maxinkaa
1. čer 2015

@petule12
@j.a.n.i Holky, tak jak to tedy je? Nastupuju do své práce, kde jsem pracovala před mateřskou 5let

j.a.n.i
1. čer 2015

@maxinkaa Tak v tom případě máš stále nárok na mateřskou a pokud na ní nastoupíš do 4. narozenin dítka, tak se ti porovná aktuální plat s tím před první mateřskou a vypočte se ti z toho vyššího, pokud bys na ní nastupovala až po 4. roce věku, tak se vypočte z aktuálního platu, tedy z toho půl úvazku.

petule12
1. čer 2015

@j.a.n.i díky za info 😉

@maxinkaa jak píše @j.a.n.i pokud to stihneš do 4 let, tak je to v pohodě, měla jsem to tak stejně 😉