Čerpání dovolené po MD x po RD

syny13
12. říj 2016

Tak maminky, pro ty mene informovane jako ja. 😉 Poptejte se v praci kolik dni mate dovolene. Muzete si o cerpani dovolene zazadat ihned po ukonceni MD. Kdyby jste si zadali az po RD budou se vam dny kratit a muzete prijit klidne i o polovinu. Ja jsem ted zjistila ze mam 23 dni, tak je to parada na prilepsenou. Tak jim ty penizky nenechavejte. 😉😄

xpila
12. říj 2016

@syny13 Není potřeba kvůli tomu zakládat další diskuzi. Je to tu všude možně popsáno asi tisíckrát. A o dovolenou je potřeba žádat před skončením MD, ne po skončení - to už je k ničemu.

syny13
autor
12. říj 2016

Ja to myslela ale tak, ze dovolena musi navazovat bezprostredne po MD. Presne tak ja pises. 😉 Jen jina formulace. A na koniku jsem ctyri mesice a teto diskuze jsem si nevsimla ani by me nanapadlo ji hledat, protoze jsem vubec nevedela ze to jde aby ti proplaceli dovolonou. Dozvedela jsem se to od manzela. Tak to snad muzu poradit tem co to ted pinkne do oci jako tobe. Ale jelikoz ty uz to znas toto tema neni pro tebe ale pro ty co to vubec netusi. Takze promin ze chci pomoc. 😜😄

xpila
12. říj 2016

@syny13 Tak ono to hlavně není proplacení dovolené, ale čerpání. A ano, těch diskuzí je tady nespočet, jsou tu i na to určené skupiny. Tenhle příspěvek sis měla dát na zeď a ne jako diskuzi, to je trošku bezpředmětné... Ale to je fuk, poslední dobou to tu jde fakt z kopce...

syny13
autor
12. říj 2016

Ale o proplaceni dovolene jsem nic nepsala. 😄 Asi bys to tu nemela tak prozivat 😀 Ale kdyz ti to tak vadi, ja to smazu a napisu si to na zed.

petulka002
12. říj 2016

Děkuji syny13 vůbec jsem o téhle možnosti nevěděla a určitě se poptám a následně využiji, každá koruna dobrá 🙂 xpila nerozhodujte za ostatní pokud vás to nezajímá nereagujte.

petulka002
12. říj 2016

Děkuji syny13 vůbec jsem o téhle možnosti nevěděla a určitě se poptám a následně využiji, každá koruna dobrá 🙂 xpila nerozhodujte za ostatní pokud vás to nezajímá nereagujte.

soleilll
12. říj 2016

@syny13 Vždyť to v Květnovkách 2016 řešíme snad každej týden....

syny13
autor
12. říj 2016

@petulka002 To jsem rada. 😉

syny13
autor
12. říj 2016

@soleilll Kazdy tyden ne. Az tento a to jsem tam zacala ja 😂

soleilll
12. říj 2016

@syny13 Ale prosímtě.... Stačí si vyhledat hashtagy. Ale to je asi marný.

syny13
autor
12. říj 2016

Jezis, tak se nezblaznete. 😂 Tak to snad prejdu kdyz me to tema nezajima. Ja jsem to myslela dobre. Ze vas takova kravina vubec znervoznuje 😂😂😂 Ja mam i jiny veci na praci nez kazdy den 24 hodin denne sledovat konika. Tak se omlouvam ze jsem si za ctyri mesice tohoto tematu nevsimla. 😋

xpila
13. říj 2016

@syny13 O proplacení jsi nepsala, jo? Tak si to po sobě přečti 😉 "protoze jsem vubec nevedela ze to jde aby ti proplaceli dovolonou."

@petulka002 Za prvé se tu tyká, za druhé nerozhoduju za ostatní. Jen je to pak tady zaplevelené stejnými diskuzemi o ničem.

petulka002
13. říj 2016

@xpila tak o ničem ta diskuze není a nevšimla jsem si nějakých záplav 😀 řešíte blbosti tohle je o ničem! Tak že děkuji víc vědět nepotřebuji