• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chodí kontroly ze sociálky o víkendu?

6. července 2012 
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli chodí kontroly ze sociálky i o víkendu???? (těhotné na PN)
díky za odpovědi
5. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z 3 měsíce nepřišel nikdo ani v týdnu a ani o víkendu. Taky mě to zajímá, tak pište holky :grinning: :grinning:
5. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě od listopadu do 1.6.2012 nepřišla kontrola ze sociálky ani jednou :slight_smile:
5. črc 2012 v 10:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla na neschopence celých 7,5 měsíce a nepřišel mi nikdo :grinning: asi záleží taky na rigionu :wink:
5. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já byla taky na neschopence od začátku asi 7 měsíců a nepřišel nikdo.Ale co jsem tak zaslechla tak prý začali chodit,ale o víkendu ne prý jen v týdnu.Ale je to asi i na náhodě a jak se rozhodnou.
5. črc 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já byla na PN od 12/2010 až do 06/2011 a za celou dobu nikdo nepřišel. Ale znáte to, náhoda je blbec, a proto bych rozhodně neriskovala být mimo domov v době kdy nemám vycházky.
5. črc 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla na neschopence dohromady 2x (1x nemoc,1x těhotenství) a došla kontrola pokaždé. Došli vždy jen v týdnu, ne o víkendu. Nutno ale říct, že došli vždy v té době, kdy si ji "objednává" zaměstnavatel (těch prvních 14dní to bylo).
5. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já musím zaklepat, že mi zatím kontrola nepřišla, jsem doma už 3měsíce, ale bydlím na vesnici, kam asi moc nejezdí, ale snažím se vycházky dodržovat
5. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla na neschopence 8měsícu když sem byla těhu a nikdo nepřišel ale radči sme si to hlídala vím o kámoškách kdy přišly a třeba pokud by to bylo na udaní musí přijít vždycky
a když sem byla na neschopence s nemocí tak přišly skoro vždy.
nejhorší že to nestojí fakt za to dřív jen pohrozily a blo to ale tdkla hned berou peníze:frowning2:(
6. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek