Chodí kontroly ze sociálky o víkendu?

verry
5. črc 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli chodí kontroly ze sociálky i o víkendu???? (těhotné na PN)
díky za odpovědi

ebsian
5. črc 2012

Z 3 měsíce nepřišel nikdo ani v týdnu a ani o víkendu. Taky mě to zajímá, tak pište holky 😀 😀

saigha
5. črc 2012

Mě od listopadu do 1.6.2012 nepřišla kontrola ze sociálky ani jednou 🙂

mufinka26
5. črc 2012

já byla na neschopence celých 7,5 měsíce a nepřišel mi nikdo 😀 asi záleží taky na rigionu 😉

mery83
5. črc 2012

Já byla taky na neschopence od začátku asi 7 měsíců a nepřišel nikdo.Ale co jsem tak zaslechla tak prý začali chodit,ale o víkendu ne prý jen v týdnu.Ale je to asi i na náhodě a jak se rozhodnou.

stavba
5. črc 2012

Já byla na PN od 12/2010 až do 06/2011 a za celou dobu nikdo nepřišel. Ale znáte to, náhoda je blbec, a proto bych rozhodně neriskovala být mimo domov v době kdy nemám vycházky.

karmenta
5. črc 2012

já byla na neschopence dohromady 2x (1x nemoc,1x těhotenství) a došla kontrola pokaždé. Došli vždy jen v týdnu, ne o víkendu. Nutno ale říct, že došli vždy v té době, kdy si ji "objednává" zaměstnavatel (těch prvních 14dní to bylo).

prdecek
5. črc 2012

já musím zaklepat, že mi zatím kontrola nepřišla, jsem doma už 3měsíce, ale bydlím na vesnici, kam asi moc nejezdí, ale snažím se vycházky dodržovat

lukza
6. črc 2012

já byla na neschopence 8měsícu když sem byla těhu a nikdo nepřišel ale radči sme si to hlídala vím o kámoškách kdy přišly a třeba pokud by to bylo na udaní musí přijít vždycky
a když sem byla na neschopence s nemocí tak přišly skoro vždy.
nejhorší že to nestojí fakt za to dřív jen pohrozily a blo to ale tdkla hned berou peníze☹(