Dá se přivydělat na prodeji oblečení? Nevíte o něčem?

wamp22
2. zář 2012

Ahoj, mám otázku, nevíte náhodou někdo, jestly se dá přivydělat na prodeji oblečení od firem, které to umožňují, že u nich nakupujete za nějaké procenta...ráda bych si nějak přivydělala a na FB tam toho holky hodně nabízejí k prodeji atd...koukala jsem i na netu, ale zatím jsem nic nenašla ☹ ...předem děkuji za tipy.

marcelkap
2. zář 2012

Asi takhle...kdo hledá najde 😉 A popravdě - kdo něco takovýho dělá, tak ti o těch zdrojích nejspíš neřekne, protože když bys prodávala to samý jako já, tak jsi pro mě konkurence, a proč bych si dobrovolně nějakou vytvářela, že jo...
Jestli ti to někdo chce říct, tak je mi to úplně jedno. Já třeba o takových firmách vim, taky prodávám, mám s nima smlouvy. Ale trvalo mi několik měsíců než jsem se k něčemu dopracovala a stálo mě to nemálo času a práce.
Když někdo chce vydělávat peníze, musí pro to něco udělat a ne čekat, že mu někdo na nějaký diskuzi napíše návod a peníze spadnou sami do klína 😎

deina78
4. zář 2012

No presne tak, najit dodavatele, aby to stalo za to, vybudovat vztah, dojednat si ceny a pak ti sem dat adresu, odkaz? To je snad jasne, ze nikdo neudela. A pokud jsi to myslela obracene, ze dodavatele bys mela, ale nevis jestli to je vynosne. Tak to pak opravdu zalezi opet jen a jen na tobe. Prvne umet pocitat. To si ted nedelam srandu...postovne, ztraty, baleni, budes kupovat jakou kvalitu, lis, anebo dneska to chce aspon cream, chces prodavat pres internet, sortiment jaky, od narozeni, jen dospele....Pokud si tim chces privydelavat, tak to uplna sranda neni. Ono jen to nafotit, upravit fotky, premerit, popsat...jako dobry, kdyz to mas udelat jednou za uherak, kdyz prodavas neco po svych detech, ale budes to delat kazdy den, do toho balit, chodit na postu, odpovidat na dotazy....neni to uplne jednoduchy privydelek a pokud o prodeji na netu nemas ani trochu paru a hodlas prodavat pres FB, tak se na to asi uprimne, rovnou vykaslej.