Další miminko, jak je to pak s místem v práci?

verunka0
13. lis 2017

Krásny den maminky snad mi nektera poradíte. Mam syna 6mesicu, momentalne jsem na zacatku rodičovské dovolene kterou jsem si zvolila na 3roky mam ji tedy do roku 2020. Miluju svou praci ve ktere mam smlouvu na dobu neurcitou a zaměstnavatel ted prijal pani na moje misto ktera tam bude ty 3 roky nez se vratim ale.... Moc by jsme si s manželem přáli do budoucna jeste sourozence pro malyho. Rada bych to sfoukla najednou v kuse. Abych se nevracela na rok do prace. Je v tomto pripade zaměstnavatel povinen mi porad drzet me misto. Priklad za rok otehotnim a budu doma misto 3let treba 5let. Děkuji za odpověď. Snad jsem to srozumitelne napsala. Veronika

verunka0
autor
13. lis 2017

Moc vam vsem dekuji za prispevky uz v tom mam naprosto jasno. Jste skvely moc jste mi pomohly!

vasinka88
13. lis 2017

@terezapetrova vždyť nad citací je odkaz přímo na celý článek.. Jinak i pokud bude na RD s druhým dítětem do tří let věku musí jí zaměstnavatel vzít na pozici uvedenou ve smlouvě..

jitka0a
13. lis 2017

@verunka0 Ano myslím že je povinen, protože budeš s druhým dítětem, něco jiného by asi bylo, kdyby sis to chtěla prodloužit s tím jedním. A paní co je místo tebe tak si jí tam buď nechají nebo ne na ten záskok. Domluv se potom se zaměstnavatelem.

zuzineckah
13. lis 2017

@verunka0 zaměstnavatel je povinen držet ti tvé konkrétní místo jen po dobu MATEŘSKÉ,nikoliv rodičovské dovolené. Tedy těch 22 tydnů od narození dítěte.
Při návratu po RODIČOVSKÉ dovolené (po těch 3 letech) má obecnou povinnost držet ti pracovní místo, ne ale tvou původní pozici. Musí ti nabídnout práci dle toho, co máš v pracovní smlouvě. To same platí, pokud bys byla opět těhotná a navázala další MD a RD. To znamená, že o práci nepřijdeš (berme, že firma bude normálně fungovat), ale tvou "původní židli" ti zaměstnavatel není povinen nabidnout🙂

astyna
13. lis 2017

Záleží, jakou máš smlouvu. Já na dobu neurčitou a jde mi spíš o to, že jako těhotnou mě propustit nemohou, na rodičáku je mi to jedno, ale i tak jsou podmínky pro propuštění hodně omezení (max zrušení místa, což u mé práce nehrozí).

mám to prostě jako kameka...

linee
13. lis 2017

@verunka0 necetla jsem vse,ale zjednodusim.Pokud odejdes z prace na materskou,je povinnen ti drzet stejnou pozici pouze 6 mesicu.Pote je do veku 3 let povinnen ti drzet misto (nekde v zamestnani,ale ne stejnou pozici).Je to pak jedno,kolik bude deti.Az se pote vratis,musi te zaradit na pracovnou pozici odpovidajici tvemu vzdelani a platu,se kterym jsi odchazela.U nas to bohuzel chodi tak,ze po mem odchodu prijali pani po pul roce na neurcito,ja se vratim a oni mi daji vypoved,protoze mi nemaji co nabidnout;(