Daňové přiznání, ještě nepřišly peníze

marci7777
17. kvě 2018

Dávala jsem si poprvé sama daňové přiznání na FÚ - nedělali mi ho v práci, ale ještě mi nepřišly peníze. Snad jsem to měla správně vyplněno. Jak prosím případně postupovat? Poradíte? 🙂

děkuji

ssandy
17. kvě 2018

Nejlepe zavolat svemu spravci dane. Pokud by se jim neco nezdalo, vetsinou sami volaji a chteji doplneni, aby mohly penize vyplatit.

marci7777
autor
17. kvě 2018

nevím koho mám jako správce a nikdo nevolal zatím 🙂 telefon jsem tam uváděla i adresu tam mají tak snad .. 🙂 počkám ještě, do kdy by to mělo být vyřešené? 🙂

berenika39
17. kvě 2018

@marci7777 letos cca do 3.5.
Správce daně ti řeknou na fú, zavoláš a oni podle jména řeknou, ke komu patříš.

marci7777
autor
17. kvě 2018

super, zjistím to. děkuji 🙂

bacika
18. kvě 2018

peníze už by jsi měla mít vyplacené bych řekla, zkus toho správce daně. |Dozvěděla jsi se v čem je problém?

niski
19. kvě 2018

Zavolej na FÚ a řekni, že chceš spojit se správcem daně z příjmů pro fyzické osoby a své příjmení. Nám peníze nevyplatili, protože to prý ještě nestihli, Nováků je hodně, originální výmluva, po urgencích poslali moje peníze a manželovi ještě ne, takže v pondělí to opět budu urgovat - FÚ Říčany.

majka_t90
21. kvě 2018

Já komunikuji přímo s paní z FÚ, je moc ochotná a poradí 🙂 kontaktovala mě sama.

avestsikova
21. kvě 2018

@marci7777 je hodně možnosti 🙂 ideálně se na FU stavte, po tel. by vám čistě teoreticky neměli nic říct z důvodu mlčenlivosti

marci7777
autor
21. kvě 2018

daně poslali na špatné číslo účtu - bez předčíslí. Takže si je budou muset vyžádat zpět a mě poslat nově. 😀 ....ehm..

avestsikova
21. kvě 2018

@marci7777 blby no, ale i na FU dělají jen lidi 🙂