Dorazila vám už rodičovská?

janulazaynab
12. led 2012

Ahoj holky,
díky změnám se mlže stát, že se rodičovská zpozdí a jak to vypadá u nás ve Zlínském kraji to tak bude. Rodičovská chodila cca desátého až dvanáctého, ale zatím nic. Dorazila už někomu? Díky za odpovědi

kaculetka
12. led 2012

Ahoj, sice nejsem ze Zlínského, ale v Jihomoravském byla 6.ledna.

zuzi82
12. led 2012

Mě dneska, jsem Moravskoslezský kraj. 😉

bocinka
12. led 2012

mě taky dneska, moravskoslezský.... 😉 😉 o 4 dny později.... :-/

boobinka
12. led 2012

Zlínský kraj- ještě nic a to chodíva s předstihem 😒

benjik
12. led 2012

Mělník nic. Mám to na složenku,mluvili jsme s poštočkou,prý to ještě nepřišlo nikomu.Mělo by to být zítra nejdéle v pondělí. navíc dnes moje máma byla na úřadě a všechny dávky jsou tady momentálně zpožděný,ale že ode dneška to musí začít vyplácet,jelikož poslední termín na to je 15.

brusinka.pusinka
12. led 2012

Moravskoslezký mám ji což se divím neboť chodívala až okolo19-21 dni v měsíci 😀

zuzi82
12. led 2012

@brusinka.pusinka tobě chodí tak pozdě? To já to mám RP vždycky tak do desátého nejpozději. 😉

brusinka.pusinka
12. led 2012

@zuzi82 zuzi jojo chodí až okolo 19-21 někdy i později, jen teď to bude asi jiné už nám nebude výplácet Karviná ale asi Ostrava 😉 😀 dvakrát za sebou ji mám do 15 v měsíci což čumím 😀

miskadis
12. led 2012

Mě ještě nepřišel 😠 😠 - jihočeský kraj

moudivlacek
12. led 2012

dneska, ale jinak chodi uz 7.

janulazaynab
autor
13. led 2012

Hurá, hurá! Rodičovská dorazila😉

deyana
13. led 2012

mě teda ne, normálně chodí 6.-8.dne v měsíci a už mě to pěkně štve, protože v pondělí nám odchází půjčky a nevím jak to té bance vysvětlím ☹ Jihlava.

svatule
17. led 2012

holky, mám dotaz, hlavně asi na ostravačky, zda už rodičák přišel? Minulý měsíc byl už 9. a teď je 17. a stále nic, vím, že mají čas, ale začínám být nervozní, aby došel, vždy jsem ho kolem 15. už měla na účtě. díky moc

kasparci
17. led 2012

Mně ještě nepřišla mateřská