Dovolená v zahraničí a neschopenka, jak to řešíte?

elisa1306
2. čer 2014

Holky jedete letos na dovolenou? Ja jsem na neschopence ( doporucila mi to doktorka) delam obchodniho zastupce a cestovani autem je unavne ..akorat jsem se tak tesila do Italie zacatkem cervence na tyden 10 dnu,ale vypada to,ze poslu jen tatu s detickama...jak to resite vy ?ted jsem 24 tyden, tzn. V cervenci budu zacinat 29, tyden. V prvnim tehu jsem byla na dovci autem v 9 mesici a vse v pohode...v tretim tehu mam strach docela + co ta neschopenka...(muzu si zajistit,ze by mi teta vybirala schranku,tak by zjistila,jestli na me byla kontrola...ja se potom muzu domluvit s doktorkou)

missuulle
5. čer 2014

taky bych jela,ale taky jsem na neschopence a zítra mám poradnu, tak se ho na to zeptám, zda by to nějak šlo.

arnettacek
5. čer 2014

Tak to moc nejde.... Taky jsem zjistovala. Jinak mohu jen rici, ze kdyz prijde kontrola, tak vetsinou pisou aby jste se dostavila treba za tri dny vysvetlit to proc vas doma nezastihli. A co kdyz budete jeste na dovolene? To vam je pak i potvrzeni k nicemu

kajaalex
9. čer 2014

Ahoj holky,ja se na to ptala sve dr,jsem tez tehu a na neschopence,a rikala my ze se dopise na neschopenku jen misto pobytu kde se nachazite a to jsem ji rikala ze jedu do BG.tak to s ni jeste poresim ve ctvrtek jdu na poradnu.
zatim. 🙂
PS.jinak nevim teda prijde my to divny protoze kdo kde vas bude shanet nekde na dovce,jako myslim tim ze tady kontrolori urcite za vamy tam nepojedou tak tomu nejak nerozumim tez.