Eurona. Ja se dá vydělat?

10. kvě 2022

Ahoj.jak se da vydelat euronou. Videla jsem na IG ze su niektoré TOP manažérky. Vraj sa da zarobiť resp robiť iba to. Ja by som to potrebovala ako prilepšenie si ďakujem🙂

hezz17
10. kvě 2022

No jak, musis vnucovat vyrobky svemu okoli.

anet_98
10. kvě 2022

Neviděla si to u danly.Roe? 😅 Jinak podle toho, co mi říkala kamarádka, tak musíš mít lidi, kteří se pod tebe registrují. Začínáš jako poradce a pak se můžeš dostat na top managerku - záleží na tom, kolik lidí si na tvůj kód objednává. Čím vyšší procento máš, tím větší výnos z toho budeš mít.

dianemash
11. kvě 2022

Pokud má někdo na instagramu přes 100 tis. sledujicich a vystaví to tam, tak se dá čekat, že se pár pakošů chytne a ten výdělek prostě bude. Pokud patříš k těm, co nejsou extra vidět, tak to bude o to těžší a složitější. Protože lidi mají pocit, že jim hajzl bude vonět po růžích, když na něj koupií přípravek od nějaký influendcérky 🤭 Pokud chceš přivýdělek, tak se ohledni spíš po manuální práci, tohle je fakt pro bídáky, kterým nevadí vnucovat zboží ostatním

g_m
11. kvě 2022

Euronu uz dela pomalu kazda druha mamina i u nas na dedine. Zkusila jsem, je to drahe, vadi mi objednavani, staci mi zajit do obchodu a ne cekat na balik a vadi mi ty kecy prodejcu, jak je vse dokonale. Stejne jsem alergicka na "hodinku krasy" od Mary Kay. Je to o vnucovani se a vnucovani prostredku a to fakt nemusim.

luciee79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz