Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

martinka565
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolka2401
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolka2401
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolka2401
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koko_1
25. led 2016

Ahoj, já dělám Oriflame a jako přivýdělek mi vyhovuje. Kdy někdo chtěl více informací, může mi poslat zprávu. Ráda vše vysvětlím. 🙂

marcii84
9. únor 2016

Já nemůžu dopustit na tento přivýdělek: www.extra.privydelekzdomova.cz
Vše probíhá v teple domova u pc a pěkné přivýdělky jsou již první měsíc, pokud tomu věnujete i více času, dá se tím slušně uživit 🙂

marketa11112
9. únor 2016

@marcii84 sama to delas? kolik si tak muzes přivydělat? a v cem tedy práce spociva? dekuji...

gracinka7
9. únor 2016

@marketa11112 Vzhledem k tomu, že na stránkách nejsou žádné informace a ještě chtějí registraci, tak to zase bude nějaký podvod...

marketa11112
9. únor 2016

@gracinka7 jako vždy...........no zacinam takhle pokukovat, něco by se hodilo, prcka stiham a i spoustu dalších věci, tak klidne 3 hodky denne bych uz dala. ale asi není lehke něco najit...

koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
camgirl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alisnovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zerog
30. led 2018

mohu poskytnout kontakty na placené dotazníky, doporučuji i mystery shopping.

sarrisek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sachmet2
3. pro 2018

Můžeš dělat sekretářku z domova. Říká se tomu virtuální asistentka. Pracuješ pro firmy, ale z domu a když se ti to hodí.

sachmet2
3. pro 2018

Kdyz delas virtuální asistentku, tak pracujes jak se ti to hodí a odkud chceš 🙂 http://www.va-akademie.cz/co-dela-virtualni-asi...

linbrno
3. pro 2018

@sachmet2 Mno, ještě by ty webovky mohl někdo opravit (jakože doplnit třeba chybějící čárky), a pak to bude fakt fajn vizitka🙂.