Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

cvesperova
18. kvě 2012

ahoj timbouctou ja som tiež na materskej a pred nadávnom som hľadala nejakú prácu na doma. Aj ja som skeptická voči rôznym predajom, či už kozmetiky alebo niečoho iného a náhodou som narazila na dva linky a boli celkom zaujímavé, tak to teraz skúšam a pomaličky zarábam nejaké tie korunky, veď keď neprší aspoň kvapká 🙂 skús sa aj ty pozrieť na tie stránky, prečítať si a možno ťa to zaujme a rozhodneš sa pre to. V skratke ide o pozeranie reklám a odpovedanie na jednoduché otázky, za ktoré sa ti pripisujú peniaze,len neviem, či to ide aj pre človeka z Českej republiky ☹ , ten druhý link sú reklamné emaily, ktoré ti chodia na tvoj mail a ich čítaním vlastne tiež zarábaš.Je to otázka pár minút denne, kedy si otvoríš mail, ktorý ti príde.Tak veľa šťastia 🙂 http://vyhravakazdy.sk/26765, http://www.ermail.cz/link/cC27777T2TmA7ATmaTA2J...

timbouctou
autor
18. kvě 2012

@cvesperova ahoj, a nějaké peníze už ti přišly? Mě to už kdosi nabízel, ale nedokázal mi uspokojivě vysvětlit, jakým způsobem to funguje. A dokud tohle nebudu vědět, tak do ničeho nejdu, snad mě chápeš, to je o kriminál, jak říkával můj děda 🙂 A ty víš, kdo a jak ti co platí?

timbouctou
autor
18. kvě 2012

no, tady to taky odmávnou s tím, že mě to v podstatě nezajímá. Ale co když mě to zajímá, existuje někdo, kdo mi odpoví něco konkrétního?

timbouctou
autor
20. kvě 2012

tak prosím, neříkejte mi, že tu nikdo doma nepracuje. Chci něco obyčejnýho, třeba lepení obálek, skládání hraček nebo propisek nebo tak něco. Copak to už nefrčí?

naty
21. kvě 2012

@timbouctou to by chtěl asi každej 😉 bohužel, dneska nerazíš v 99,9% na letadla, co se týče práce na doma...pak jedině takový ty dedry, kosmetiky a šperky, ale na to musíš mít trochu povahu a pořád se někomu vnucovat...

timbouctou
autor
21. kvě 2012

@naty no právě. Na pár inzerátů jsem odpověděla a všude chtěli peníze předem, na to fakt nejsem. Dělala jsem avon v práci, ale tam byl plný barák ženských, a co tady s tím na vsi.

cvesperova
24. kvě 2012

timbouctou ahoj, zatiaľ mi peniaze neprišli, skúšam to ešte len 7 dní, tak uvidím. Nič som do toho nemusela dať, tak nemám čo stratiť, snáď len pár minút denne. Ak nevyskúšam, tak neuvidím a nebudem mať nič. Ja som tiež nebola ochotná vrážať do toho nejaké peniaze, to je nezmysel. Ale za skúšku to stojí, verím, že mi nejaké to euro príde, nie sú to zase veľké peniaze, ale aj to málo človeka poteší. Snáď to vyjde 🙂 Je to každého rozhodnutie a vnútorný pocit, či do tej onej práce pôjde. Tak veľa šťastia 🙂

zabulka1
25. kvě 2012

@cvesperova tak mne tie emaily chodia tiez niekto ma do toho prihlasil mam tam uz akoze nejakych 10Eur ale peniaze som za cely ro nevidela takze zarabanie by som tomu nehovorila uz na to ani neklikam

timbouctou
autor
25. kvě 2012

@zabulka1 mě se to právě zdá divné, jednou kdysi mě tam taky někdo přihlásil, ale hned jsem se odhlásila, těmhle snadným výdělkům nevěřím, zvlášť, když ti nikdo není ochoten vysvětlit, jak celá věc funguje.

7sedmikraska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
timbouctou
autor
27. kvě 2012

@7sedmikraska to klidně pošli, za to nic nedáme 🙂 žádný Amway?

agnes007
28. kvě 2012

Ahoj mamky, já zkouším Dedru ( ale samo je to prodej a registrování lidí ), Eveline cosmetics ( to samé 😖 ) a pak od včerejška něco nového, je to na šest minut denně a popravdě je to až moc úžasné na to, aby to byla pravda. Nicméně to zkouším, páč mě to nic nestojí. Nemusím vkládat prachy, registrovat lidi ( samozřejmě můžu a mám z nich taky nějaký peníz ). Nechci tu dělat reklamu, kdo chce, může se mi ozvat. Jsem si říkala, že za to nic nedám.
Jinak co se týče manuální práce na doma - co já jsem se jí nahledala. A houby. Kdo ji má ( a je těch lidí jako šafránu ), tak si ji hlídá a určitě o ní nebude nikomu říkat. Takže pokud Vám na netu někdo nabídne manuální práci na doma, je to na 99,9% podfuk ! Hlavně nikam nevrážejte peníze !

timbouctou
autor
28. kvě 2012

@7sedmikraska je to pěkné, cos poslala, ale za prvně tedy mi ty ceny přijdou trošku přemrštěný, ale hlavně, je to klasické letadlo a kdo nakupuje tak, že si něco objedná ve středu a přijde mu to až ve čtvrtek příští týden? Já nakupuju jen to, co potřebuju. Máme opravdu málo peněz, takže nic než to, co mám napsané na papírku a hlavně to potřebuju hned, ne až za týden. Ale díky za tip, třeba to někomu tak vyhovuje 😉

@agnes007 podívám se na všechno, klidně napiš link

agnes007
28. kvě 2012

@timbouctou info máš ve zprávě

7sedmikraska
28. kvě 2012

Já třeba nakupuji do zásoby a mě ty ceny příjdou dobrý, je pravda, že něco můžeš někde sehnat levněji,ale to musíš podle letáku obíhat všechny obchody, (kde bych nakoupila spousta jiných zbytečností) a čas jsou také peníze a líbí se mi, že mi to přivezou až domů a nemusím se s tím tahat. Nad 1000,-Kč neplatím dopravu.

7sedmikraska
28. kvě 2012

@agnes007 mě to tedy příjde jako strašně lehce vydělané peníze - první důvod proč tomu nedůvěřuji a další zádrhel vidím právě v tom, že ti je pošlou až budeš mít těch 10.000 USD, to je přece šílený balík peněz.Přeji ti hodně štěstí,snad se mýlím, ale já sázím na jistotu, radši budu mít málo, nežli vůbec nic.

agnes007
29. kvě 2012

No, upřímně, já si myslím, že ty prachy nikomu nevyplatí. Až dojde na lámání chleba, tak pak to bude mít nějaký háček. Já to zkusím a pak Vám řeknu 😉 .

7sedmikraska
29. kvě 2012

@agnes007 jo přesně tak nechtěla jsem ti to psát moc narvrdo,ale také si to myslím,že tu firmu pak zrušej a založí znova pod jiným jménem a pojedou dál s novými zájemci od začátku.

7sedmikraska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisaha
29. kvě 2012

@7sedmikraska mne to pride ako krasna pyramida....

7sedmikraska
29. kvě 2012

@sisaha Je to MLM a vyučuje se na vysokých školách.

7sedmikraska
29. kvě 2012

@sisaha spousta přivýdělků takhle funguje např. Dedra akorát tam můžeš i prodávat,ale spousta lidí si tam také nakupuje jen pro svojí vlastní potřebu a pod sebou má lidi. Ne každého baví někomu nabízet zboží.

sisaha
29. kvě 2012

@7sedmikraska môže sa vyučovať a môžu si tým ľudia privyrábať. Ale podstata je tá, že najviac zarobia tí na tom vrchole pyramídy a hladajú hlupákov, ktorí budú na nich robiť... 😉

7sedmikraska
29. kvě 2012

@sisaha Firma se rozjela 29.února 2012,takže tam opravdu přeplněno není a přivydělat se dá v současný době slušný peníz. Takže podle tebe když někdo pracuje v nějaký státní organizaci pod někým a ty nahoře hrabou velký peníze, tak jsou to taky hlupáci?

sisaha
29. kvě 2012

@7sedmikraska rozdiel medzi statnou organizaciou a tymto je ten, ze v statnej organizacii dostavas kazdy mesiac svoj stabilny prijem bez toho, ci si ty, alebo niekto iny nakupi za 600 czk. Okrem toho, to, čo je v kategorii potraviny, ja za zakladne a denne potraviny nepovazujem.
Ty si zakladatelom tejto spolocnosti, ked to tak obhajujes? Ver mi, že keby to bol taky vynosny obchod, tak by kazdy jeden clovek bol v MLM zapojeny a nic nerobil... V skratke, je to odrb..

timbouctou
autor
29. kvě 2012

@7sedmikraska nezlob se, ale tady jako zboží v akci je za stejnou cenu, co dostanu normálně u nás v obchodě. A kromě toho, já jsem ten typ, co nakupuje podle letáků, protože jsme opravdu chudý, takže si nemůžu dovolit vydělávat takovýmhle způsobem. Jak jste na tom vy?

timbouctou
autor
3. čer 2012

@7sedmikraska mrzí mě to, ale blbne pošta, nejde nic otevřít ani odeslat 😠 tak snad si vzpomenu zítra, že mám nevyřízenou poštu.

gbsgbsxx1
4. čer 2012

Komu sa chce sledovať reklamy: http://vyhravakazdy.sk/30965

agnes007
5. čer 2012

To je ale jen pro Slovenskou republiku

slavinka39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz