Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

nedasa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poleva
22. čer 2012

koľko sa dá zarobiť na tom pozeraní reklám??

sokohana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tiandelubka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inffinity
13. črc 2012

holky já jsem se zaregistrovala u essens.sk kvůli parfemům a kamarádi i známí je po mě začali chtít, na každém mám 5€ + kdo chce slevu může se zadarmo registrovat..je to fajn jen jsem si koupila za 24€ vzorník a půjčuju ho kamarádkám. Kdo chcete kuknout najedte na stranky jsou tam i podminky v sekci registrace dole, vše je bez poplatku. kdo by se chtel registrovat čislo je 20000772 a seznam vůní vám pošlu do zprávy 🙂 neberu to jako práci jen sem si chtela koupit parfem a takto se mi to hezky rozjelo už se mi zaregistrovalo 19lidí a měsíčně prodám cca 10 parfemu což mi hodí 50€ a k tomu ti co jsou registrovaní nakupujou sami a z toho mám ještě nějakých zatím 10-20€ jak kdy.. (je to česká firma essens.cz )

valentovasasa
13. črc 2012

@7sedmikraska - souhlasím s názorem o té "normální společnosti" - vše funguje tak, že ti nahoře maj nejvíc a v čem je to jiné než MLM? a navíc - bacha, neustále tu pletete dvě věci . MLM není totéž co pyramida, nebo letadlo... Pyramida a letadlo vydělávaj na blbosti lidí, jsou nelegálníé a dlouhodobě neudržitelné. Naopak MLM je forma fungování firmy, která může být při dodržení pravidel dlouhodobě fungující. Mimochodem na základě MLM fungují veškeré naše české firmy.

Tot jen pro vysvětlení.

Ale faktem je, že na klikačky apod taky nedám...

didiannitta
13. črc 2012

Ahojte maminky,ponúkam šikovným maminkám prácu s kozmetikou tianDe.Je to kozmetika,ktorá v sebe skrýva receptúry z tibetskej,čínskej a altajskej medicíny.V receptúrach sa nachádzajú extrakty z liečivých bylín,olejov a vzácnych látok živočišného pôvodu.V iných krajinách má TianDe svojich spokojných zákazníkov a veríme,že sa nám ju podarí presadiť aj tu na Slovensku.Pridajte sa aj vy do tímu tianDe...nič nestratíte,môžete si len pekne privyrobiť...bližšie info diana.tkacova2@gmail.com..tešííme sa na teba 😉

alenka268
16. črc 2012

Zde je tutovka - zaručený výdělek. http://vydelejte.snadno.eu/

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janca_dobi
17. črc 2012

Nabízím jednoduchý přivýdělek, a to s DEDRA INNOVATIONS.

Jedná se o českého výrobce ekologické bytové kosmetiky, pracích a čistících prostředků, které nejsou testovány na zvířatech! 🙂

Na trhu působí tato česká firma od roku 1995.

Nabízí prací prostředky, avivážní kondicionéry, čisticí prostředky, mycí prostředky, úklidové prostředky, autokosmetiku, tělovou kosmetiku, pěny do koupele, fc parfum, kuchyňské doplňky, bytový textil, bytové dekorace, oděvy, módní a vlasové doplňky, parfémy, keramické nádobí, keramické nože, porcelán, designové jídelní soupravy, svíčky, zavazadla, vychytávky a šperky.
Ze sortimentu si vybere opravdu každý! Nemusíte prodávat, můžete nakupovat pouze pro sebe s velmi výhodnou slevou a využívat množství akcí a slev, které Dedra neustále nabízí!

Registrace je zcela zdarma, bez jakýchkoli vstupních poplatků či jiných závazků. Slevy se pohybují v rozmezí 15-25%, nabídka doživotní provize, dárků apod.

Zboží vám bude doručeno přímo domů.

K první objednávce spousta dárečků a vzorky všech aviváží a parfémů. K tomu je ale nutná registrace přes koordinátora, tudíž přes mě. Mé číslo je 142610.

NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT! 🙂

zr.ska
25. črc 2012

Holky objevila jsem fajn práci na doma přes internet. Jen je nutná základní znalost angličtiny, ale fakt stačí jen základy. 😉 Já to mám už zmáknuté a stačí mi pracovat 5 minut denně, třeba při kojení. Kdo by chtěl více info tak napiště IP a ráda pomůžu 😉

mailin
28. črc 2012

timbouctou, neviem ci by si sa dala aj na rucne prace da sa to krasne robit aj popri detoch a da sa aj na tomto dobre zarabat skus si pozriet stranku www.pletenízpapiru.cz

amj
28. črc 2012

holky já dělám pro firmu, co vkládá reklamy na net... je to bez vstupních poplatků, info do IPčka

mailin
28. črc 2012

@amj mohla by si mi napisat nieco blizsie

krmv
1. srp 2012

ah
@amj ahoj mohla by jsi me vice napsat do IP. diky moc

korcula
7. srp 2012

@mailin a v čem ta práce prosím spočívá? kdyžtak mi prosím pošli info do IP, díky moc

korcula
7. srp 2012

Holky, kdo nakupujete přes to Goldenbiz.... funguje ten systém?

gabina0416
10. srp 2012

Goldenbiz funguje, jen nakupujete z pohodlí domova spotřební zboží a šíříte reklamu za kterou vám platí , koukněte na video. http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128474

mailin
15. srp 2012

@korcula je to pletenie kosikov a rozneho doplnkoveho tovaru z letakov ci odpadovych novin ci casopiosov,ktore si mozes sama vyrobit doma popri detoch a zapojit do toho aj viac ludi a nasledne predat pozri si tu stranku mozno ta to zaujme tak ako mna uz som si zarobila na takychto vyrobkoch a tiez na kurzoch ktore poriadam a ucim to dalsie zaujemkyne 😉

kristinka0707
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika2307
20. srp 2012

http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128033
můžete skusit,stačí zaregitrovat jenom 5 lidí a to je všechno co mate dělat+nákup bězných věcí,co jiste kazdý za mésíc nakoupí stejne v obchodech,tady je výhoda,že vám to přivezou až domů 🙂 😕 😉

opicaskorica
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcellka32
20. srp 2012

@amj ahoj prosím info ďakujem marcell.ka@post.sk

perlaoceanu
20. srp 2012

@amj ahoj. Mohla by si mi prosim dat viac info o tej praci? Kolko to zaberie casu denne?

sulong
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristinka0707
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korcula
27. srp 2012

Ahojky, narazila jsem ještě na tohle...bez vkladu bez nákupu... http://privydelek.webgarden.name/rubriky/uvod třeba to někoho taky zaujme

sammmy19
28. srp 2012

Baby, a co tak skusit to s pisanim? Ak dokazete dat dokopy nejaky ten clanok, pribeh a tak, mozete si tym na internete privyrobit. Ja to robim uz pät rokov. Viac o tom pisem na mojom blogu: http://www.chvilkapremamu.sk/search/label/práca...

timbouctou
autor
29. srp 2012

@sammmy19 že by konečně něco pořádného? Jak na to? Poradíš? Já teda rozhodně nějaký ten článek či příběh dohromady dám 🙂

sammmy19
30. srp 2012

@timbouctou - rada poradim🙂 skus si najskor pozriet na mojom blogu kategoriu Praca z domu (http://www.chvilkapremamu.sk/search/label/práca... ), snazila som sa tam dat dokopy nejaky navod, ako na to. Ak by Ti nieco nebolo jasne, alebo by si mala nejake otazky, pokojne mi napis na chvilkapremamu@gmail.com