Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

anina32
7. únor 2013

Ermail= po dvou letech mám u nich 578 korun, vybrat se dají až tam bude minimálně tisícovka, takže asi za další dva roky. Já nevím ale to se mi nezdá jako výnosná práce na doma☹

adena7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xenicka13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
11. únor 2013

@anina32 Já mám tuto částku po více jak roce, tak si říkám že možná před vánoci, nebo těmi dalšími 😀 Tahám to už jen ze zvědavosti, abych zjistila zda to vyplatí, jináč bych se na to vykašlala... 😅

1dody1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adena7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maculik15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dedenini
12. únor 2013

@anina32 tiez si myslim..robim to uz dlho..a mam tam tiez kolo 500..sa este nacakam..a to neviem ci vyplatia nieco...

zuzulienuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
12. únor 2013

@dedenini Jo na to taky čekám, mám tam k tomuto okamžiku přesně 563,8,- a registrovala jsem se 13.7.2011 Tak jsem zvědavá. Ale pokud někomu z vás vyplatí, tak dejte echo, jsem strašně zvědavá 😎

zuzka444
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbyes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbyes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adena7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reennddyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaela317
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aktiz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anneta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ocko78
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bazalka01
13. únor 2013

Pred istým časom som začala spolupracovať s dvomi firmami. Nezaberie mi to veľa času, lebo pri tom našom malom šidielku toho času nazvyš ani nemám ale v pohode sa to dá zvládnuť. Hlavne môžem pracovať z domu a byť pri svojej rodine.

martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lea63
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adena7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaraalucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anneta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lea63
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lea63
Odpověď byla odstraněná
Zobraz