Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

sarkad2856
9. bře 2013

@93mirka1991 Tak to promin,ale asi tě zklamu http://podvodnefirmy.cz/?s=eRmail

vvee
9. bře 2013

@93mirka1991 Mohla by som poprosiť nejaké bližšie informácie? Ďakujem =)

annetta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
priska83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xelibri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aktiz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edgardegas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbyes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edgardegas
12. bře 2013

V ermail som aj ja, ale to je presne ten druh práce, kde sú tie zárobky naozaj tak nízke, že nevim, či to niekomu pomôže, resp. sa to vôbec oplatí. A aj to je dôvod, prečo ponuky, kde chcú nejaký poplatok, alebo aby ste nejaké peniaze vložili, nemusia byť hneď podvod, ale ak má niečo fungovať, ťažko to niekedy bude úplne zadarmo. Klikačky síce sú zadarmo, ale jednak sú zárobky minimálne (centy) alebo nevyplácajú vôbec. Kdežto vo For Victory je reč už o iných vyplácaných peniazoch. Nuž, ponúk je naozaj mnoho, len sa chytiť tej správnej... 🙂

janci27
12. bře 2013

Zaoberam sa predajom kvalitnej kozmetiky, kde sa da slusne zarobit pri troche snahy, prinajmensom si ju mozte kupovat so zlavou, co sa rozhodne vyplati..

bazalka01
12. bře 2013

Ja si zarábam spoluprácou s firmami TianDe a Essens. Išla som do toho, lebo som nemala čo stratiť nakoľko nikto nechcel odo mňa žiadne registračné ani členské poplatky - registrácia je zadarmo. Nemusela som kupovať žiadne štartovacie sety tak ako v niektorých firmách. Takže nič som neriskovala a nemala som čo stratiť.
Milionármi sa nestanete ale každé euro navyše k tej žobračenke čo dostávame od štátu je dobré.

priska83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
betuska131g
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monica456
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erulka77
15. bře 2013

Caute chcela by som skladat kindervajcia,robili ste to niektora ako by som sa k takej praci dostala poradte prosim 🙂

barbyes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mima4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bede2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvojickychalani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tanule3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarka4930
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moulinkaa
26. bře 2013

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

marta_k
27. bře 2013

Ahoj,
já hledala dlouho nějaký přivýdělek z domova...většina věcí je hloupost,....ale už mám dvě dobré zkušenosti- přepisuji zakodovaná slova u jedné americké společnosti-všechno je přes internet, platí mi přes paypal elektronickou peněženku...taky jsem se dala na klikání reklam-chtěla jsem to vyzkoušet, pravda je, že ze začátku jsou výdělky malé-asi dva měsíce minimum, ale pak jsem si za ty dolary, co jsem naklikala koupila referály a najednou mi konto začalo růst...můžu říct, že to funguje...ale těch stránek je spousta-chce si nejdřív přečíst, které jsou vyzkoušené a kde se platí...

..už jsem docela spokojená, na plínky a nutrilon mi to vydělá🙂)

joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joeli6969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvojickychalani
27. bře 2013

Dobrý deň,

ponúkam Vám spoluprácu s českou firmou DEDRA, ktorá distribuuje skvelú bytovú a telovú kozmetiku, aj rôzne doplnky do domácností, vychytávky do kuchyne, mopy, sasankové obľúbené papučky upratovačky, sasankový mop a rukavice na upratovanie, peňaženky, šatky, šperky, vázy, obrazy, dekorácie, výrobky podľa aktuálneho ročného obdobia . ..naozaj čokoľvek. DEDRA je na trhu už od roku 1995 a už niekoľko rokov sa rozširuje aj na Slovensku, a preto je teraz ten správny čas, začať čo najskôr, kým nie je až moc rozšírená. Buďte medzi prvými!!!

Spoločnosť ponúka skvelé výrobky, ktoré nemajú na trhu konkurenciu, čo do kvality, ale aj ceny! Narozdiel od napodobenín na trhu, sú výrobky z Dedra naozaj kvalitné.

Nakupujte pre seba a svojich blízkych s okamžitou zľavou.
Môžete výrobky ďalej predávať za katalógové ceny.

Stačí len zaslať prvoobjednávku, s ňou získate i zákaznícke číslo, PROVÍZNY SYSTÉM JE JEDINEČNÝ, nikdy sa nestane, že bude mať niekto rovnaké provízie ako Vy!!!
A navyše máte skvelú šancu získať odmenu za Vašu prvoobjednávku vyššiu ako 100 EUR (oplatí sa, pretože potom tie výrobky môžete predať alebo darovať ďalším).

ČO MUSÍTE UROBIŤ VY:
1.vyberte si výrobky z katalógu alebo na www.dedra.cz
2.vyplňte v objednávke povinné údaje (meno, priezvisko, adresu, telefón - pre kuriéra)
3.vyplňte čísla výrobkov z katalógu, počet kusov a aktuálnu katalógovú cenu (na nete stačí čísla výrobkov)
4.pri objednávke nad 50 EUR v katalógových cenách (pred zľavou) za Vás poštovné hradí spoločnosť DEDRA, pri nižších objednávkach sa účtuje poštovné 6,60 EUR (zásielky sa po Slovensku roznášajú len kuriérom DPD)
5.vyplnením objednávky získate svoje zákaznícke číslo, a vďaka uvedeniu aj čísla a mena koordinátora máte nárok na okamžitú zľavu za objednávku (príde Vám na mail)
6.pri prvej objednávke dostanete aj kompletné obchodné podmienky
7.tovar Vám bude doručený formou dobierky zásielkovou službou DPD priamo domov.

Akú zľavu môžete získať?
Pri objednávke
od 0,00 € - 24,00 € – zľava 0%
od 24,10 € – 60,00 € – 15%
od 60,10 € – 100,00 € – 20%
nad 100,10 € – zľava 25%