Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

anickaany
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korcula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronka2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
timbouctou
autor
12. led 2013

@renat2 můžeš mi, prosím, dát nějaké informace do IP? Díky

dzejny22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
acrab
22. led 2013

ahoj...taky sháním nějakou práci na doma, ale nejraději nějako manuální činnost....např. plnění obálek, sestavovaní propisek nebo něco podobného.....nemáte někdo zkušenost...narazila jsem spíš na podvodné firmy

mataharyy
22. led 2013

Zde stránky kde lze najít podvodné nabídky práce 😉 A rady jak se jim vyhnout 🙂

http://www.workline.cz/Nabidky/Podvodne-prace-z...

korcula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
acrab
23. led 2013

@mataharyy děkuju 🙂

mataharyy
23. led 2013

@acrab Není zač 😉

mirusa11
23. led 2013

@dzejny22 Ahoj tak to by ma zaujimalo

ocko78
23. led 2013

@dzejny22 ahoj...o aku moznost sa jedna??

hylf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vero57
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katka_75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malcherovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helcah
1. únor 2013

Hledám paní, která by zkusila provizně prodávat naše zboží na slovenském aukru. Lépe asi na živnostenský list. Možnost docela slušného přivýdělku.

mataharyy
1. únor 2013

@helcah Ne že bych chtěla nějak hatit, ale slovenské Aukro bude končit a slučovat se pod české, chce to najít jiný portál na prodej, nebo inzerovat přes české, ale nevím zda vám to nějak pomůže, ono tam to aukro moc nejede, spíš mimibazar atp. 😉

helcah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaela317
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
2. únor 2013

@helcah Ono na tom slovenském aukru to moc nejelo nikdy, proto ho budou rušit, přišlo mi to nedávno emaile, protože jsem tam byla registrována, takže je asi zbytečná práce tam teď něco ve větším nahazovat 😉

Jináč já mám dotaz, po tom všem co se tu stále řeší, opravdu myslíte že emailingem máte šanci si něco vydělat? 😕 😅 Nedovedu si představit ke kolika firmám by se člověk musel takto registrovat, aby to bylo bráno jako práce s výdělkem. Když jednou za půl roku/rok, nebo i více dostanu částku např 1000,- tak to mě asi z nouze nevytrhne, jistě lepší než nic, ale považovat to za práci... 😅 😉

ppopelka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jenny.kay
2. únor 2013

@ppopelka Zrovna jsem teď pár překladů zadala, ale jakmile se něco objeví, určitě se ozvu. díky za nabídku.

2sunflower2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helcah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaela317
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sasa23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
9niki11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz