Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

veronka2008
16. únor 2013

@amj ahoj mozes viac info do ip

xenicka13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reninkavmihalik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzulienuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anneta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danus90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reninkavmihalik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anneta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poisonblu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wamp22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaela317
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horse12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka444
7. bře 2013

ermail.. baby vyskusajte toto ja to robim a je to fajn peniazky bezproblemov vyplacaju a hlavne je to vsetko zadarmo cize za skusku nic nedate

anina32
7. bře 2013

@zuzka444 už ti vyplatili nějaké peníze???? Já jsem u nich registrovaná od 25.7.2011, klikám na všechny emaily co mi přijdou a mám o nich na učtu 587,- kč čiže výplata zatím v nedohlednu když musí být nejméně tisíc 😝 😝 😝

monika6e
7. bře 2013

myslím, že se to tu už řešilo ( @zuzka444 @anina32 ) na rmail je podané hromadné trestní oznámení. Klikáte, klikáte a před výběrovou částkou předstane všechno chodit, nemáte šanci cokoliv dostat 🙂

zuzka444
7. bře 2013

@anina32 tak potom asi neklikas na vsetko ja mam za 2 mesiace uz 430 kc...no jasne vyplatili mi peniaze...neviem.asi ako komu hm neviem ja nemam zle skusenosti

anina32
7. bře 2013

@zuzka444 Jak ti mohli vyplatit peníze když píšeš že tam jsi dva měsíce a máš přes čtyři sta? zezačátku to přiskakuje krásně, to je stovka za registraci, dvacka za formulář, mimochodem žádný jiný za celou dobu nepřišel, a ted už chodí jenom emaily za 50halířů, tak dva denně, věřím tomu že pak to utnou uplně aby nemuseli nic vyplatit.

zuzka444
7. bře 2013

@anina32 lenze ked si das vyplatit peniaze tu 1000 tak zacinas od nuly samozrejme...ja som si nedavala.ziaden stupen i ked pri 600 korunach sa pyta ci nechces ist do.2 skupiny ale nedala.som sa lebo by to.o nieco dlksie trvalo ....

anina32
7. bře 2013

@zuzka444 Tak to je úžasný, jsi první o kom vím že ty peníze od nich opravdu dostal. A jak dlouho ti trvalo než si nasbírala tu tisícovku? Protože co jsem mluvila, nebo si psala s lidma tady, na facebooku i jinde, tak jsem nenašla nikoho kdo by už od ermailu dostal nějaký peníze. Probírali jsme to i tady, nevím jestli zrovna v téhle diskuzi, a nikdo nic.

93mirka1991
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
93mirka1991
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cicuska22
8. bře 2013

@93mirka1991 mozem poprosit neake info dakujem

marekahenrieta
8. bře 2013

@93mirka1991 ahoj mozes mi dat viac info o tej praci? 🙂

smartbear13
8. bře 2013

@93mirka1991 můžu poprosit o info?Díky🙂

29klara29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luciiiasik
8. bře 2013

@93mirka1991 muzu poprosit o info...dekuji 😉

marcelkap
8. bře 2013

Já mám jednu radu: dělat něco co vás baví nebo co umíš. Veškerý klikačky, registrace do čehokoliv - nic nefunguje, vyděláte si tim možná tak na chleba. Pokud chcete si opravdu něco vydělat, bez práce to nebude. Je potřeba opravdu pracovat a ne si myslet, že vám peníze spadnou do klína jen tak. Ano, taky jsem si tohle myslela a vyzkoušela spoustu blbostí, přišla o tisíce, kvůli nesmyslným poplatkům a registracím.
Zkuste se odpíchnout od něčeho co jste dělaly před mateřskou, co vás baví, k čemu máte blízko.
Účetnictví, doučování, překlady cizího jazyka, šití, háčkování, malování, třeba i finanční poradenství - prostě něco co umíte.

Já jsem před mateřskou dělala telefonní operátorku a na MD jsem si našla brigádu pro firmu Sanoma media, která je vydavatelem časopisů. Obvolávala jsem lidi a nabízela předplatné. Jenže jsem zjistila, že mě to vůbec nebaví dělat zase to samý (telefonovat), tak jsem toho nechala. Pokud by někoho tohle bavilo a měli jste na to čas, myslim, že ještě berou lidi.

katy55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
93mirka1991
Odpověď byla odstraněná
Zobraz