Hledám slušnou práci na doma

timbouctou
17. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o pomoc, potřebovala bych si přivydělat, jistě to znáte, ale v žádném případě nejedu v různých prodejích a nabídkách kosmetiky, šperků, výživy a podobně. Máte někdo nějaký tip nebo zkušenost?

-------------------------------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na tipy a zkušenosti s přivýdělkem. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

natalienka12
6. pro 2012

mňa by zaujímalo či je tu už niekto, komu za klikanie na tie reklamné emaily už vyplatili odmenu

dvojickychalani
6. pro 2012

@natalienka12 čavííček tak ja som tiež klikala...a doteraz žiadne peniažky, ani nič..je to len další o....eb

dvojickychalani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natalienka12
6. pro 2012

ja som zvedavá či tu niekto klikal na ermail.cz a vyplatili

mataharyy
6. pro 2012

@natalienka12 Už jsem to psala ve více diskusích, klikám na ermail už víc jak rok a mám nasbíráno cca půlku toho co je potřeba pro vyplacení, takže možná za další rok budu schopna říct zda platí, nebo ne 😎 Rozhodně to nelze považovat za práci, či jako přilepšení k rodinnému rozpočtu. Za jedno peníze nedostáváš pravidelně (jak říkám, nám možná příští rok trochu zvýší rozpočet na vánoce 😀 ) a i když emaili chodí tak průměrně tři denně, tak za každý dostaneš 0,5 Kč, takže denně můžeš vydělat kolem 1,5 Kč, dotazníky moc nechodí, když ano tak je pravda že za něj dostaneš 20 Kč+ ale mě za ten víc jak rok, přišli asi dva, či tři. Dále můžeš vydělat na tom že někoho doporučíš (proto se ve všech diskusích o domácí práci objevují linky), kdy dostáváš část i za emaili co otevřou lidi které doporučíš, ale nesmí to být nikdo kdo s tebou sdílí internetové připojení, protože pak tě můžou zablokovat, každého můžeš doporučit jen jednou a doba po kterou za něj dostáváš peníze je omezena, nepamatuji si přesně kolik dní a pak už zase jedeš sama na sebe a tedy nemyslím si že je reálné nasbírat takové množství lidí, aby ti to nějak vydělalo, jak vidíš každý hledá kde může (inzerce, diskuse o práci doma atp.), protože tolik lidí v okolí dohromady prostě nedáš 😉 Snad jsem pomohla

natalienka12
6. pro 2012

@mataharyy napísala si to úúúpne presne, premýšľam že tam zruším registráciu

mataharyy
6. pro 2012

Jináč pokud někdo hledá práci na doma, tak ze zkušenosti vím že to chce něco jiného než klikačky, nebo Avon, Oriflame atp. tím se sice dá vydělat, ale je to hodně časově náročné a chce to celkem širokou klientelu, dělala jsem pro tyto společnosti "manažerské" pozice, tedy nebyla jsem mezi nejnižšími pěšáky a je fakt, že jsme z toho jeden čas přežívali, ale znamenalo to po práci hledat klienty a to všude, stála jsem v těch promo stáncích, chodila na školení, takže ano je to způsob, ale počítejte s velkou časovou náročností, troufám si říci že je to minimálně (ale spíše náročnější) poloviční úvazek, což s dětmi jde špatně... Navíc tyto společnosti už jsou tak profláknuté a mají tolik prodejců, že je to opravdu rok od roku těžší a těžší, okruh rodiny, kamarádů a známých vystačí tak na tři/čtyři plné objednávky do roka, tedy dejme tomu čtyři "výplaty", ale těch ostatních osm, musíte nahrabat někde jinde a je důležité už dopředu vědět kde, jináč budete akorát zklamané 😉

mataharyy
6. pro 2012

@natalienka12 No to je to, že ty jenž dávají linky moc tyto věci nepíší, protože komu se chce čekat na tisíc korun skoro dva roky 😀 😀 Já nejsem na toto vnucování čehokoliv, tak spíš píši ty praktické věci, protože mě rozčiluje když mi někdo něco podstatného zamlčí 😉

natalienka12
6. pro 2012

@mataharyy ja som si myslela že za jeden ermail bude aspoň 2-3 Kč takto by sa dalo za pol roka tú tisícku dosiahnuť ale 0,5 Kč a máš pravdu denne prídu tak 2-3 ja ich samozrejme nečítam len kliknem na pripísanie odmeny, čas mi to nezaberie skoro žiadny tak zatiaľ to nechám tak a časom uvidím, som zvedavá či vyplatia ale podľa mňa nie, no smiešne sú mi všetky baby čo sme hádžu linky s ich odkazmi si myslia že zbohatnú, ach jaj, ja nenávidím tieto pyramídy.

natalienka12
6. pro 2012

@mataharyy ozaj a na tú dedru čo hovoríš? aj to sa mi vidí, že to už robí veľa báb

mataharyy
6. pro 2012

@natalienka12 S dedrou to máš to samé jako s jakoukoliv dealerskou činností, nabízíš zboží na které si musíš najít odbyt a pokud nemáš ten odbyt, tak nemůžeš vydělat a vesměs většina těchto společností je už tak profláknutých, že se špatně hledá ten dobyt. Fajn je to z toho důvodu, že pokud používáš daný druh zboží, ať je to kosmetika, nebo drogerie, či cokoliv jiného, tak na to máš slevu ty, ale na to aby jsi si tím přivydělala, nebo to měla jako hlavní příjem se dost nadřeš, je reálné si tím vydělat, ale je to i časově a organizačně náročné. Musíš si vybudovat určitou pozici, mít určitý obrat, aby ti to něco hodilo a měla jsi šanci se dostat o stupeň výš a tím pádem více vydělat (je to založené na klasické pyramidě, čím výš jsi, tím více máš, ať už jsou to benefity, nebo vyšší provize). Ale čím výše jsi, tím jsou nároky na tebe vyšší. Jak jsem psala dostala jsem se na vyšší pozici než jsou prodejci, ale znamenalo to školení, schůzky, stanovování cílů a kroků jak jich dosáhnout...
Je to výborné na naučení strategie obchodu a můžeš z toho vytěžit dost zkušeností, které se mohou hodit při podnikání a je to vesměs bez rizika, ale žere to čas, proto to není úplně vhodné jako výdělek při RD, pokud se do toho musíš starat o dítě a nemáš možnost hlídání, na to můžeš být tím naspod, brát pro sebe, známé a budovat si klientelu, když pak máš dítko ve školce, slušné obraty, tak se můžeš pokusit dostat výš (ale při konkurenci kterou máš, to není nic jednoduchého), začneš chodit na školení, postávat (za jakéhokoliv počasí) u promo stánků, které ne vždy jsou ve vyhřátých obchodních domech, musíš být průbojná, ale zároveň ne drzá, jsou kladeny nároky na tvůj vzhled, u kosmetiky musíš používat to co prodáváš, aby jsi mohla na dotaz "co to máte za stíny" odpovídat, to jsou ty a ty, ze stránky té a té, jsou momentálně v akci a výborně se nanáší a bla, bla, bla..." 😀 Takže ano vydělat se tím dá, ale rozhodně to není výdělek za nic a ne každý na to má buňky... Ono najít práci, kde ti dají peníze (myslím opravdu něco co připomíná mzdu) a přitom být v pohodlí domova a mít možnost trávit čas s dětmi je celkem složité a spíše než hledat zázrak, je lepší pokusit se něčeho dosáhnout, ať už je to podnikání, v nějakém odvětví které ovládáš, nebo je to žehlení sousedům, ale za nic ti nikdo peníze nedá... 😉 To máš jak to "slavné" lepení obálek, či kompletaci kde čeho, máš hodně práce, ale peníze téměř žádné, za jednu smontovanou propisku dostaneš, při dobré vůli cca 0,5 Kč (což je stejné jako ermail), u prvních padesáti si říkáš jak je to fajn, ale po další stovce, kdy montuješ jak plantážník a zjistíš že jich musíš smontovat ještě 1000 kusů, máš na to už jen pár dní a dostaneš za to 500 Kč... No nevím a ve většině rodin kde se na toto dali ke konci termínu skládá celá rodina, aby ještě neplatili pokutu 😅

natalienka12
7. pro 2012

@mataharyy ďakujem za skúsenosť, veľmi poučné aj pre iné mamičky.

felow
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
piacere
11. pro 2012

@felow pretože ešte nikto nikdy za NIČ nezarobil 🙂 To je taká česko-slovenská túžba... nič nerobiť a zarábať.... A myslím, že väčšina žien, ktoré sa pýtajú na privyrobenie popri materskej nemajú na mysli 3€ za pol roka... ale potrebujú každomesačný príspevok do rodinného rozpočtu... a pardón, ale to im nejaký toolbar nezabezpečí.... ten vám zaistí maximálne stádo trójskych koňov....

Carpe diem....

xelibri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
swety1
12. pro 2012

@xelibri ahojte baby chcem sa spytat plati sa na zaciatok tejto agenture nejake peniaze???? kolko vam to dava za jeden mesiac ??napiste viac dakujem

natalienka12
12. pro 2012

@xelibri aj mňa zaujíma odpoveď či na začiatku treba nejaké vstupné poplatky

xelibri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
betuska131g
12. pro 2012

Ja som začala robiť s dedrou a je to celkom fajn. treba si uvedomiť, že ak si chcete niečo privyrobiť, treba aj naozaj niečo robiť. zadarmo nám nikto nič nedá. Ja už síce nie som na MD, ale robím za minimálnu mzdu a toto je naozaj iba na privyrobenie. Ale viem si predstaviť, že kto sa tomu bude naplno venovať, dá sa na tom celkom dobre zarobiť.Žiadne poplatky, žiadne povinné odbery.Je len na vás koľko času tomu venujete,podľa toho si aj zarobíte. Je fakt, že si musíte hľadať niekoho na odbyt, ale nie je to až také hrozné. A tu naozaj nemusíte chodiť na žiadne školenia ani stáť v nejakých stánkoch, ale je logické, že niečo musíte predsa urobiť, aby ste zarobili. Vyskúšať to vás nič nestojí a hocikedy môžete prestať a je to.Hovorím z vlastnej skúsenosti. Mesiace som hľadala niečo na privyrobenie, ale okrem klikačiek tu nenájdete vôbec nič, teda aspoň mne sa to nepodarilo. Nájsť serióznu prácu na doma, alebo cez internet- To by sa musel stať zázrak!!! Takže som skúsila Dedru a na to koľko času som tomu venovala, som spokojná

michaelamaranesi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weweruschka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renat2
16. pro 2012

Ahoj holky, píši to na každý dotaz. S prací je to obecně na dvě věci a s prací na doma kor.
Takže pokud máte nějaký potenciál, je potřeba ho využít - např. jazyky - doučování, hlídání dítka třeba jiné mamince, teď na Vánoce bylo aktuální pečení cukroví, dorty apod. takže využít to co jde.

Pokud nic, tak pak pozor na nabídky typu lepení obálek, kompletace tužek, nevím, jaké máte zkušenosti, ale stačí si zadat na internetu a vyjedou diskuse, je i stránka napodvodné firmy. Většinou to je opravdu podvod. Takže pak jediná šance je nějaký MLM systém - kterých je hodně, bohužel některé taky podvodné, ale seriózní se najdou. Jsou to principy Avonu apod. tak to je, ale pokud to je spravedlivé, proč ne...je to taky práce a prodej je holt součástí.

OSOBNĚ jsem to nidky nechtěla dělat a teď na to nedám dopustit - začínala jsem při mateřské, takže i 3-4 tisíce byly dobré, pokračuji dál při zaměstnání a k mému učitelskému platu (žádná sláva, navíctisíce projedu) mám ted tak těch 6-8 navíc, loni jsem dostala odměnu 6tisíc na dovču......takže to funguje. Nikomu nic nenutím, pracuji jak to jde a jak je čas. Firem je více - já dělám ,bylinné produkty, bez chemie, mohou i děti....a hlavně mám je odzkoušené a nedám na ně dopustit.
A na celý systém přivýdelku taky ne, marketing. plán je spravedlivý, nikoho netlačíme nahoru apod.

87saja
16. pro 2012

Ahoj, nechcete si skúsiť privyrobiť so zdravou kávou? Áno, dala som registračný poplatok pri vstupe pred dvoma rokmi, ale odvtedy som v pluse a je na mne, či len odoberám pre vlastnú spotrebu, alebo aj ponúknem iným. Výrobky sú vynikajúce a marketing tiež. Ten, kto nadáva na MLM nepochopil podstatu, pretože nič lepšie ako MLM ešte nikto nevymyslel. Je to na firme, či si zvolí predaj v kamenných obchodoch, alebo radšej vyplatí provízie + zisk ľuďom, ktorí sa firme starajú o obrat. Viac info správa - ide o produkty, ktoré sú zdraviu prospešné a neprekysľujú náš organizmus. V ponuke je kávy, čaje, výživové doplnky, kozmetika. A ešte niečo, tomuto obchodu sa venujem druhý rok, ale odberatelia, ktorí so mnou začali sú so mnou stále, iné produkty nechcú. Pekný večer

lilli00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvojickychalani
26. pro 2012

Ponúkam Vám spoluprácu predajom luxusnej bytovej kozmetiky a drogérie,bytových doplnkov,rôznych výrobkov dennej spotreby v domácnosti a iných dekoratívnych výrobkov.Registrácia je zdarma.Okamžitý zisk 15-30% z predaných výrobkov.Predaj prostredníctvom katalógu.Bližšie informácie Vám zašlem na email.

korcula
2. led 2013

Ahojky, pokud by chtěl někdo informace o přivýdělku s firmou, která se ted dostala na evropský trh a je to tedy uplněv počátcích...a pokud se zajímáte o zdravý životní styl... kontaktujte mě do zprávy. 🙂

jenny.kay
2. led 2013

Poptám se i tu - není někdo z vás šikovná překladatelka do/z angličtiny? Potřebuju někoho s velmi dobrou angličtinou, kdo zvládá i odborné výrazy ze stavebnictví. Nebyla by to pravidelná práce, spíš nárazový přivýdělek, když zrovna potřebuju přeložit prospekty, články na web apod. Proplácení na fakturu. Překladatelské agentury už mě točí, řeknou si za to spoustu peněz a jejich odvedená práce je často tragická.

xelibri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronka2008
4. led 2013

@mailin ahoj možeš poskytnuť bližšie info dakujem