Insolvenční řízení. Z čeho se počítá výše odstupného?

marjama
13. led 2012

Ahoj holky, nedávno jsem si tu u vás byla pro radu a teď jsem tu zas. Mužu zase poprosit? 21.12.2011 jsem nastoupila po ukončení RD do práce. Dnes jsem se v práci bohužel dozvěděla, že na zaměstnavatele bude vyhlášeno insolvenční řízení. Z čeho se mi bude počítat výše odstupného? Má to být myslím za poslední tři odpracované měsíce, ale já jsem teď odpracovala sotva jeden, takže co s tím? A jak se mám nejlépe zachovat, prostě čekat, až mi dají výpověď, to je asi to nejlepší, že. A nevíte jak dlouho trvá, než je jmenovaný insolvenční správce a jak to vlastně celé probíhá - ten proces "zavírání" firmy? Jsem z toho všeho jelen. ☹ Díky moc předem.

vojtisek2007
14. led 2012

@marjama normálně se odstupné počítá z posl.tří měsíců - je na to takový vzoreček - kde se zohledńuje průměrná mzda.....a nejlepší by bylo asi vyčkat, protože sice na něj někdo může podat insolvenční návrh (nebo může sám na sebe) což ale neznamená, že mu to soud přiklepne, bude se to projednávat, dokládat a než opravdu spadne do insolvence, bude to trvat třeba i 2-3měsíce, nehledě na to, že to soud nemusí vůbec "přiklenout"....vyčkej a uvidíš.

akdar1
14. led 2012

@vojtisek2007

A z čeho se vypočítá odstupné, když nastoupím po RD, kdy jsem pečovala o děti cca 6 let, a ihned dostanu výpověď? Děkuji.

j.a.n.i
14. led 2012

@akdar1 Z pravděpodobného platu, takže většinou z toho co máš uvedeno ve smlouvě či platovém výměru.

akdar1
15. led 2012

@j.a.n.i děkuji! 😉

marjama
autor
15. led 2012

@vojtisek2007 Děkuji za odpověď. Počkám teda, co se bude dít.

hagyhagy
14. srp 2012

ahojte holky poradte mi prosím nekdo. Meli sme obchod a v nem prodavacku, ta sla na MD a za dobu jeji MD jsme obchod prodali a tím ji vlastne skoncilo pracovní místo. Muzete mi poradit jak a podle ceho ji vypocitat odstupne atd? co vse je treba? dekuji

j.a.n.i
14. srp 2012

@hagyhagy Podle teoretického platu, tj. podle toho co má uvedeno ve smlouvě, jinak je tam klasická 2 měsíční výpovědní lhůta a pak odstupné podle délky pracovního poměru - 1,2 nebo 3 platy.