Jak dlouho trvalo "zaběhnutí" po nástupu do práce po RD?

martasek
16. zář 2013

V říjnu nastupuji po více než 6-ti letech do práce, pracovní dobu budu mít klasickou osmihodinovou od pondělí do pátku. Děti chodí do školky a jsou tam v pohodě. Začátek pracovní doby budu mít od 7-9h, to záleží na mě, čím dřív přijdu, tím dřív odejdu, takže budu chodit co nejdřív, ať jsem co nejdřív ve školce a děti bude ráno vodit manžel na 8, ať je nemusíme tak brzy budit, já jen ráno nachystám vše potřebné. Jak dlouho Vám trvalo, než jste se
doma zaběhli? Myslím ranní chaos, odpolední aktivity, péči o domácnost atd.😉

petrajurinova
16. zář 2013

Já nastupovala po 6 letech rodičáku do práce v lednu a režim se ustálil bez problémů do měsíce a to jsem nastupovala do 3-směnného provozu a manžel taky pracuje na směny.

evulinkab
16. zář 2013

Jako já myslím byla behem dvou dnu zabehlá-nastupovala jsem po 3letech...První den trošku otukávání a druhý den už jsem proste delala to co před třemi roky a vím, že v tu chvili jsem si říkala, že ty tři roky tak ubehly, že to ani není možný...

andy80
16. zář 2013

Nastupovala jsem po RD do úplně nové práce, syn šel do první třídy, dcera školky. Zaběhnutí jsme byli ihned, museli jsme. 😉

janii
16. zář 2013

Nastupovala jsem po 4 letech doma, nacvičené jsme to měli v pohodě hned, ale tak měsíc mi trvalo než jsem po návratu z domu byla schopná fungovat na 100%. První měsíc jsem po návratu seděla hodinu na gauči, hleděla do zdi a byla mimo 😀 Pak už to bylo všechno OK 🙂