Jak je to s namáhavým zaměstnáním v těhotenství?

eficenka
13. lis 2011

Ahoj, mám velmi namáhavou práci a navíc se běžně setkávám v práci s nemocnými dětmi ( spalničky, rýmy, angína).
Ptala jsem se a prý pokud mě nemůže zaměstnavatel přeřadit na jiné místo,které by bylo vhodné ( a to nemůže)
měl by mi platit plat jaký jsem doposud pobírala i když bych byla doma.
Jenže mě zaměstnavatel řekl, že až otěhotním, tak půjdu na rizikové těhotenství a bude mi vypsána neschopenka.
Neměla by být náhodou vypsána pokud bych měla zdravotní problémy? A pokud je těhotenství fyziologické, akorát
vadí namáhavá práce, tak mi musí vyplácet běžný plat?
Děkuji za odpovědi, snažilka Eva

lucifereeek
13. lis 2011

@eficenka no to nevím jak je to teď, ale známá která dělala zdrav. sestru tak šla normálně na nemocenskou - předloni, nemyslim si, ale že by se to nějak teď změnilo. Takže myslím, že ta nemocenská je správně.

eficenka
autor
13. lis 2011

@lucifereeek děkuji za názor... On je problém že půjdu z práce už ve 3.měsíci těhotenství... Tak nevím jak je to s financema... Právě jsem četla někde v zákoníku, že když nic nepřekáží ze zdravotních důvodů v práci, ale práce se nemůže vykonávat z důvodu fyzické námahy či možnosti nákazy, tak by mi měl zaměstnavatel najít jiné místo a pokud to není možno, tak vyplácet normální plat i nadále...
Ach jo, to je hrůza :(

rydal
13. lis 2011

@eficenka Je to tak, jak to pises. Nemocenska je samozrejme jen pro nemocne (teda mely by byt, i kdyz ceska nemocenska je extremne benevolentni..) a zamestnavatel Te tlaci k tomu, co je pro nej vyhodne. Nenech se!

eficenka
autor
14. lis 2011

@rydal a máš s tím prosím nějaké zkušenosti? jaké argumenty na zaměstnavatele budou platit 🙂 ?

elza2110
14. lis 2011

@eficenka ahoj! já pracuju na aru a u nás těhulky přejdou ze směn na osmihodinovou práci a dělají takovou tu lehčí práci, papírovou atd.
a plat jim zustane nebo tam alespon není takový rozdíl 🙂
ale zustat doma a brát stejnou výplatu to si myslím, že nejde...
zaměstnavatel by ti měl najít vhodnější místo 🙂

weri1
14. lis 2011

já šla na rizikový a měla jsem normálně nemocenskou.

rydal
14. lis 2011

@rydal Ja zazila na vlastni kuzi, jak sef strkal hlavu do pisku ohledne pracovni doby a sluzeb (jsem MUDr.) Myslim, ze bych si pripravila vypis ze zakona a sla k vedeni s tim, ze to je preci samozrejme, ze na nemocenskou nepujdes. Zkusila bych i pozeptat se Tve/-ho gynekolozky/-ga, jak to vidi a jestli by Ti kdyztak napsal potvrzeni, ze nemocna nejsi, ale Tva soucasna prace neni vhodna pro tehotnou. Asi Ti je jasne, ze oblibena u zamestnavatele diky tomu nebudes. Ale myslim, ze pokud je sef/-ova aspon trochu normalni, tak si bude umet predstavit, ze by ve Tve situaci jiste jednali stejne. A z vlastni zkusenosti muzu potvrdit, ze kdyz ukazes, jak si s Tebou nemuzou hrat a ze se nedas, dopracujes se casto k vice respektu 😉

rydal
14. lis 2011

@rydal Prispevek byl samozrejme pro Tebe
@eficenka

luciebx
14. lis 2011

@eficenka a co delas za praci ze je to tak namahavy.. jestli se muzu zeptat..a proc chces jit z prace uz ve 3 mesici tehu? pokud mas moznost pracovat dyl tak proc ne.... urcite by mela byt moznost ti umoznit pracovat v mene narocne pozici.. ale ne pokazde to jde no..

eficenka
autor
15. lis 2011

@luciebx ahoj ,
jsem fyzioterapeutka na dětské léčebně....
Jestli si slyšela něco o Vojově metodě či Bobath konceptu... Prostě dítku držíš třeba 3 končetiny a "nutíš" ho aby zapojilo tu čtvrtou... Tak zhruba napsáno, a máš u sebe na cvičebně dítko 30 min a to jich máš 16hned za sebou...takže fakt namáhavá práce...
Navíc se často stává, že u nás na léčebně některé děti dostanou spalničky,angíny atd, i když bych nebyla přímo s dítětem v kontaktu, tak přece jen ta nákaza je docela možná....
Navíc občas se stane, že Tě dítě během terapie kopne do břicha... No je toho dost 🙂