Jak podat výpověď ve zkušební době?

vikysek123
22. lis 2018

Devcata, nepodavala jste nektera vypoved ve zkusebni dobe. Rada bych tak udelala a potrebovala bych poradit. Dekuji

kkkt
22. lis 2018

@vikysek123 ahoj vypoved jsem podavala. Sepsala jsem to dle vzoru na internetu a pote odnesla rediteli ve 2 kopiich kt podepsal. 1 zustala mu druha je moje.

vikysek123
autor
22. lis 2018

@kkkt To jsi donesla rano a hned ten den jsi odesla nebo jsi ten den musela jeste odpracovat?

kkkt
22. lis 2018

@vikysek123 Já jsem dala výpověď a odcházela až za 3 dny, "byla jsem charakter". Ale jinak bych asi podala ten den odpoledne a další den už nedošla.

vikysek123
autor
22. lis 2018

@kkkt Nedavali Vam to sezrat? Muzu se zeptat v jake pracovni pozici jste byla?

kkkt
22. lis 2018

@vikysek123 meli keci, ze hledali nekoho na dyl a tlacili at dodelam praci, coz na pozici asistentky jednatele firmy nebylo mozne, ale neresila jsem to ;) Dala jsem jim cas najit nahradu a trochu zaucit tak to brali a rozesli jsme se celkem v klidu 🙂

vikysek123
autor
22. lis 2018

@kkkt Jak je to dlouho, co jste ji podavala?

kkkt
22. lis 2018

@vikysek123 koncila jsem na zacatku cervna

vikysek123
autor
22. lis 2018

@kkkt nemate tu vypoved v kopii?

kkkt
22. lis 2018

@vikysek123 podivam se a kdyztak poslu pres sz ;)

vikysek123
autor
22. lis 2018

@kkkt Dekuji. Zacala jsem po materske dovolene pracovat a ten kolektiv je sileny, tak chci odejit.

kkkt
22. lis 2018

@vikysek123 také jsem odcházela ze stejného důvodu, tady posílám odkaz na výpověď, nahoře je ke stažení word a jenom doplníš údaje, použila jsem úplně to stejné:
http://www.pracepropravniky.cz/vzory-smluv/zrus...
a našla jsem také hezký článek k té výpovědi:
https://www.vimvic.cz/clanek/vypoved-ve-zkusebn...

Hlavně se nebát a nedat se! Držím palce a ať brzo najdeš práci ve které budeš spokojená ;)

vikysek123
autor
22. lis 2018

@kkkt Od 1/2019 budu mit novou, tak uvidim.. Dekuji, jsi uzasna.

priefi
25. lis 2018

@vikysek123 nejedna se o vypoved, ale ukonceni pracovniho pomeru. Prineses papir, na kterem napises svoje identifikacni udaje a udaje o zamestnavateli a pak text, ve kterem informujes, ze ukoncujes pracovni pomer ve zkusebni dobe a datum, kdy k ukonceni dojde. Pokud chces ukoncit pracovni pomer v dany den, odpracujes si ho a koncis. Je na Tobe, zda papir das personalistce na zacatku nebo na konci pracovniho dne. Mej 2 vyhotoveni, jedno pro Tebe jedno pro zamestnavatele, at mas potvrzene, ze to nekdo prevzal a pro Tebe to znamena finito.

vikysek123
autor
27. lis 2018

@priefi Dekuji!