Jak si přivydělat na mateřské, máte zkušenost?

ala72
10. dub 2013

Ahoj holky.... Máte nějaké zkušenosti, jak si přivydělat na mateřské? ☹ 😀

grurad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
a1a1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yes79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monikao1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nana.76
2. říj 2013

ahojky holky ja nabízím praci jako přivýdělek parfému zn chloe,hugo bos atd jsou to imitace ale voni snad ještě vic než origoš.Za každy prodany parfem maš 100čisteho a hlavně ty ceny jsou nizke,tak kdyby jste měla některa zajem pisněte mi 🙂

vladek14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
linas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ldemeterova
14. říj 2013

Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Inzerce je zdarma! Přeji hodně úspěchů.

jane06
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
30. říj 2013

Milé maminky, i já jsem uvažovala a dlouho brouzdala po netu než jsem na něco nedávno narazila... původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale nic mě to nestálo, tak jsem to riskla - minimálně pro mou potřebu emoticon.... je to prodej kosmetiky a parfémů za opravdu příznivé ceny!!! Prodávám hlavně přes net - bazar, FB a mám alespoň malé přilepšení k mateřské. Zatím žádné velké sumy, ale i tak nám to pomůže....Pravdou je, že každá žena chce vonět, takže pokud voníte pěkně vy, tak to jde už pak samo emoticon
Kdyby jste chtěly bližší info, pište do IP.

soniq
30. říj 2013

@aktiz Ahoj, můžu se zeptat co to je za přivýdělek? A co musím na tom odkazu co jste posílala udělat? Děkuji 🙂