Jak si přivydělat na mateřské, máte zkušenost?

ala72
10. dub 2013

Ahoj holky.... Máte nějaké zkušenosti, jak si přivydělat na mateřské? ☹ 😀

pavlabu
10. dub 2013

ahojky, tak to by mě taky zajímalo, ale asi kromě klikaček nic neni.

lrg
10. dub 2013

No to asi hodně záleží, kolik času denně můžeš pracovat. Práce na doma nic není, ale pokud se máš hlídáí tak brigád je pořád dost, třeba v obchodě, nebo v call centrech pořád příjmají studenty, důchodce a mamky na MD.

veri25
10. dub 2013

já ted nastupuju do restaurace, kam budu chodit vypomáhat, ale je to časově náročnější, takže pokud nemáte děti ve školdce, tak je to těžký...
ale určitě někde v hypermarketech, nebo hledají paní na úklid domu a tak, určitě by se něco našlo ale vím že je to těžký

skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
presticanda
12. dub 2013

Ahoj jsem tu nova.Narazila jsem na nabidku domaci prace-Plneni obalek.Prosim Vas mate stim nektera zkusenosti?Dekuji za odpoved 🙂

marta_k
12. dub 2013

Plnění obálek nevěř...zatím jsem neviděla jiný systém než-musíš poslat obálku se známkou a oni ti pošlou seznam nabídek domů...jenže pak jim zase musíš poslat peníze, aby ti práci poslali, pošleš je a už se neozvou...
Holky nevěřte nikdy tomu, když musíte něco platit!!!!

Jinak klikačky nejsou zas tak špatné, chvilku mi to trvalo-asi 2-3 měsíce, jsem klikala jak blbec, ale ted už mám výdělek docela hezký...pohybuji se na 2-3 dolarech denně a stále to stoupá.....jen ze začátku to chce trpělivost!!!

copa
12. dub 2013

holky, co jsou to ty klikačky?? mě nějak hlava nebere, o co tam jde?

@presticanda plnění obálek bych taky nevěřila...

presticanda
12. dub 2013

Dekuju za odpovedi.Takyjsem si to rikala ale potrebovala jsem slyset nazor i nekoho jineho a dekuju. Byla bych ochotna a schopna neco doma delat na prividelek ale poradne nikde nic neni v nabidce.Klikacku mam jen jednu.

aktiz
12. dub 2013

Ahoj...rozbíhá se nová práce přes internet. Náplní práce je aby se co nejvíce lidí po celém světě dozvědělo o tomto projektu, třeba rozesílat link a na základě toho linku se sami lidé registrují do projektu a vydělávají dál.
Jde o podnikání bez vstupního kapitálu, vše co budete po registraci dělat bude už ve Vaší virtuální kanceláři, do konce dubna přijdou zapojeným členům, veškeré informace jak pokračovat.
Posílám link na kterém se můžete zdarma registrovat. Dostanete svou virtuální kancelář a můžete začít podnikat, vše podstatné se dozvíte ve videích a na FAQ které najdete v dokumentech.
Link na registraci: www.joinsomethingnew.com/AKTIZ

dena135
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dena135
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dena135
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
16. dub 2013

@copa - jsou stránky, kde se zaregistruješ a klikáš na reklamy...každý den tam je nějaký počet reklam, můžeš plnit úkoly...a z toho máš nějaké penízky...ze začátku je to málo, ale po měsíci, dvou už to začíná hezky růst...většina jich vyplácí na elektronickou peněženku paypal...jako hlavní výdělek by to asi nestačilo, ale k rodičovské se to hodí...musíš tomu nějaký ten čas věnovat, takže to není úplně za nic a funguje to...

misha2310
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edeltraut
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laetti
20. kvě 2013

Po vyzkoušení všeho možného jsem začala dělat Dedru-jsem koordinátorem a prodávám minimálně. A taky jsem kvůli zdravotním problémům začala dělat OKG a musím říct, že jsem spokojená. Pokud by měl někdo zájem o bližší info, napište mi do zpráv. Hezký večer 😉

rotekja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adriana12329
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adriana12329
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
napolitano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisus001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
morris11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz