Jaké papíry je třeba vyřizovat u zaměstnavatele? MD a RD

mysicka_lb
4. únor 2014

Prosím, zda by mi mohl někdo, kdo se vyzná, poradit. Jsem zaměstnána v malé firmičce a budu teď nastupovat na mateřskou dovolenou. Účetní máme externí, sídlí někde jinde, než je sídlo firmy, nic nad rámec její práce ji nezajímá a neudělá to. Pan majitel je velmi liknavý člověk, který mi navíc není přátelsky nakloněn. Mám tedy obavy, že jakýkoli papír, který bych měla během mateřské a rodičovské od zaměstnavatele dostat/ podepsat, skončí někde v odpadkovém koši, pokud se sama včas nepřihlásím. Nikdo mě informovat nebude. Ráda bych si to sama ohlídala, ale nejsem si jistá, jaké všechny papíry a kdy mám čekat.

Například teď v únoru vím, že se podepisují takové ty růžové papíry (zúčtování daně) za rok 2013. Určitě ho chci u zaměstnavatele podepsat a chci, aby mi účetní provedla to zúčtování. Nicméně kdybych si nepamatovala z loňska, že jsme tyto papíry v únoru podepisovali, nikdo by mi z práce nezavolal "máš tu tenhle papír, stav se ho podepsat," prošvihla bych termín a měla bych smůlu. Také vím, že mám někdy čekat evidenční lístek důchodového pojištění za rok 2013, samozřejmě ho chci, ale nevzpomínám si, v jakém měsíci se vystavuje, a pokud si to neohlídám, neuvidím ho už nikdy.

To byly dva papíry, které vím, že mám čekat. A pak je tu možná plno dalších, o kterých nevím. Neví někdo prosím, jak to bude za rok 2014, když jsem již od listopadu 2013 v PN, 10. 2. 2014 nastupuji na mateřskou dovolenou, ihned po ní budu čerpat řádnou dovolenou (zbylou za rok 2013 a řádnou za rok 2014) a pak přejdu na rodičovskou dovolenou? Fyzicky tedy neodpracuju ani den, ale zaměstnána stále budu a i nějaké peníze od zaměstnavatele bych za ten rok měla dostat. Budu pak příští rok taky podepisovat nějaký růžový papír? Dostanu evidenční lístek? A jak pak v roce 2015, když budu stále na RD?

mysicka_lb
autor
4. únor 2014

Jinak o papírech, které já dávám zaměstnavateli (ukončení neschopenky, nástup na MD) samozřejmě vím a ohlídám si je. Jde mi o papíry, které má dávat zaměstnavatel mně.