Jaký má plat uklízečka?

iira
17. led 2014

Ahojky chtěla bych se zeptat jaky ma plat uklizečka ?Nevim jestli je nějaky rozdil v platu uklizečky v soukrome škole a jinde a zajimalo by mě kolik až by mohla brat ?mate některa zkušenost?
diky za každy postřeh..

moudivlacek
17. led 2014

@iira jako delat to pres den (coz chapu,ze tady nejde), tak je to paradni prace, ale uprimne vracet se domu denne ve 2v noci, ci kdy jsi to psala a rano vstavat nevim nevim, musis vedet, kolik tech sil mas a jak moc narocna na spani jsi, jako ja jsem schopna po 5 hod spanku fungovat,ale ne denne, drzim palce

iira
autor
17. led 2014

@moudivlacek no prvae proto jsem to sem psala🙂 ,ono vse zalezi pokud se mi dostane kluk do skolky tak je rano odvezu a muzu si jeste lehnout treba az do obeda ..protoze doma budu sama...taky si rikam ze bych to asi nedelala dlouho ,ale treba jen dalsi skolni rok ..sily zatim jsou ,ale je jasny ze taky muzou dojit,preci jen uz nejsem uplna mladice 🙂

blahova_andrea
17. led 2014

@iira tak uživení jako vedlejšák ne, ale však jsi na mateřské a máš ještě manžela. já mám chlapa bez práce, čekáme druhé dítě a o takové brigádě si nedovolím ani snít 😀

blahova_andrea
17. led 2014

@iira je fakt, že 5 hodin není žádná výhra, nevím jak jsi spavá a jak hodné máš děti, ale některé maminky toho víc nenaspí, ani když do práce nechodí, takže to asi zvládat jde.

j.a.n.i
17. led 2014

@iira No, ono zní 100,- čistého krásně, ale pokud to budeš mít se sociálním a zdravotním, tak z toho taky třeba bude jen něco kolem 67,- čistého...

marcinek
17. led 2014

@iira a do kdy se musis rozhodnout? ja bych pockala jestli ti vezmou malyho do skolky, ale i tak nejakou dobu by to slo. Aspon bys mela privydelek a nebo si muzes s malym lehnout po O jestli teda jeste chodi. Samozrejme se to neda delat vecne, ale zas na druhou stranu budes mit volny dny a muzes pri tom shanet praci a chodit po pohovorech a budete vykryti druhym prijmem. Hlavne se s nima domluv jak to bude s tim platem, kdyz te prihlasi na HPP, abys pak nebyla neprijemne prekvapena

rozzaarka
17. led 2014

@iira to u nas ve skole to pocitaji do toho uvazku 60 hrubeho na hodinu 😀 😀 mas fakt good job 🙂 az ho budes poustet, dej mi vedet 🙂 praxi mame s manzelem z te nasi skoly 😀 😀

rozzaarka
17. led 2014

Jinak holky, uklidem se daji vydelat celkem dobry penize, i kdyz asi jak kde... sousedka uklizi u nas v baraku, sice je to 12 patrovy vezak, ale jednou za tyden vytre + umyje vstupni dvere a ma z toho necelych 8000. To vytreni trva tak 6 hodin a pak tam ma napr jednou za ctvrt roku vytrit schodiste a je tam par takovych dalsich veci, co se delaji jednou za X. Ale za ty prachy je to super - nemusi nikam cestovat, udela si to, kdy se ji to hodi - az prijde chlap domu a pohlida atd. Az to bude poustet, beru si to po ni 🙂 🙂

dagina
17. led 2014

já bych řekla, že i u nás má uklízečka víc než kdejaká úřednice. 100kč na hodinu je hoooooodně slušné

iira
autor
18. led 2014

@marcinek jj ja vim ,chi pockat jak to dopadne ve skolce,cas mam do konce cervna a to uz budu vedet i jak to bude u me v praci

iira
autor
18. led 2014

@j.a.n.i no plat 100kc na hodinu cisteho mi zustane ...ted je to 117hrubeho a je sance ze dostanu pridano ...ale jde mi o to že budu makat v noci ,sice budu pres den sama doma ..ale ted zalzi jestli dostanu kluka do skolky vis

iira
autor
18. led 2014

@dagina jo ja vim 🙂 jsem si toho vedoma

iira
autor
18. led 2014

@rozzaarka no ja uz tady shanela pred par mesici nahradu ,ale zajem nebyl ...ale dam vedet kdyby neco ..🙂

iira
autor
18. led 2014

@blahova_andrea rada spim,ale synek moc nespi..ale pokud bude ve skolce muzu spat az deti odvezu a minimalne do obeda nemusim vstat ..rikam si ze 5h je malo ...ale nejakou prechodnou dobu by to snad slo

rozzaarka
18. led 2014

@iira fakt? a pak ze neni prace... 🙂 prosim te at to neni driv nez na konci dubna at mam aspon po sestinedeli 😀

iira
autor
19. led 2014

@rozzaarka neboj 🙂 bylo by to az od zari 🙂 ..ale uvidime ..zatim fakt nevim je to dobra nabidka ..a navic to neni Praha ale řičany..

veverkamaminka
28. srp 2017

Ahoj, taky jsem na to koukala, jak to má uklízečka, já při mateřský studuji dálkově podnikání a můj koníček, vedlejšák a věc co mě baví je herectví, komparz ale i hlavní a epizodní role mám a i miminko jsme do natáčení zařadila a malý za 3 natáčecí dny 6000 , takže doporučuji i k té uklízečce zkusit štěstí u filmu, já dělám zítra opravnou zkoušku z literatury tak uvidím jestli se po mateřský vrátím do KFC nebo ne, jinak jsme vyučená servírka a v KFC jsme brala 15-16000, a je jedno jestli jsi na pokladně a uděláš mango to se mi stalo když jsme byla těhotná a šla na mateřskou a ještě chvíli byla v práci, šéfová mi na kase pomáhala v návalu a zmizla 1000 a já to z vlastního platila,a je jedno jestli si na uklid, kasa nebo balíš to jídlo v KFC , plat taky ujde, ale proto dělám maturitu a herectví s maturitou mám pak lepší volbu snad to dobře zítra dopadne, jinak v KFC to je taky dobrý, máš i slevu na jídlo a spousta zábavy, jen mi bylo v 3. měsíci blbě z toho smradu smaženého.

Takže herectví je dobrý při mateřský a při práci jako výdělek taky a i dítě zapojíš do natáčení Facebook (castingy a komparzy, komparzy castingy průzkumy a spousta hereckých agentur zadejte a najdete i vy vhodnou nabídku natáčení, pak jen casting a vaše štěstí.)

Ale když pohnojím češtinu můžu se s DAMU rovnou rozloučit a budu ráda i za uklízečku :D

blahova_andrea
28. srp 2017

@veverkamaminka jenže tyto možnosti s castingy jsou v praze, ne ve většině republiky 😉

volfikovi
22. lis 2017

Ahoj zaujala me diskuze tak pridavam svou zkušenost 😉 rok uklízím fio banku mám 110.čistého na hodinu chodím 2 týdne . Teď od září pracují v centru tělesne postižených jako uklízečka po-pa 6 hodin a mám plat kolem 12000 čistého .

milakatka
22. črc 2018

dobrý den,já dělám za 30 korun na hodinu to je síla ani ukrajinci za tohle nedělají ty dělají minimálně za 70 korun na hodinu.

martiniquest
22. črc 2018

Zajimave tema 🙂 Me uklizeni moc bavi, a i kdyz uz mam temer hotovy doktorat z molekularni biologie, klidne bych si dovedla predstavit si tim pri rodicaku pravidelne privydelavat. Zkusit se ma vse.
Ale abych odpovedela k tematu. Uklizela jsem zatim jen jednou, byla to havarka odpadniho potrubi u nas v baraku. Docela chutovka, to nepopiram, musela jsem se hecnout, ale za 2 hodiny prace jsem dostala cisteho 800, coz byl velmi prijemny bonus k rodicaku. Jinak pres zimu odklizim pred domem snih, jestli se to da taky povazovat za uklid. Za jeden den, kdy snezi, mam stovku.

blahova_andrea
22. črc 2018

@milakatka za 30,- jsem dělala v 15ti svou první brigádu při škole a už tehdy byla z těch hůře placených. to se ti přece nemůže vůbec vyplatit. proč to děláš?😲☹

letadylkokane
22. črc 2018

@milakatka a proc to delas? Nechapu...

martiniquest
22. črc 2018

Holky, myslim, ze je neslusne ptat se, proc to pani dela. Jiste k tomu ma sve duvody.

letadylkokane
22. črc 2018

@martiniquest tak ale at si pak nestezuje, ne? Jako delat za 30 kc/hod v dobe, kdy je zakonem stanovena minimalni hodinova mzda vysoko nat jeji... At si ma sve duvody toho, proc na sobe necha stipat drivi, ale ja pak nechci cist ufnukany posty.

barchen
22. črc 2018

@martiniquest Profil uživatelky je nový, příspěvek tento jeden, no jaksi reálně to nevidím 🙂. Jen tak pro zajímavost, možná tě to k něčemu nakopne. Když se mi mělo narodit první dítě, tak jsem měla slečnu z Ukrajiny. Dávala jsem jí za úklid bytu 200 Kč na hodinu (a to náš byt je uklizený, jelikož, mám ráda pořádek a držím si ho). Měla to rychle a docela kvalitně (já jsem náročná, pošmrdlikat suchým hadrem a stáhnout prach na zem není služba jakou si představuji). Pak začala pracovat jinak než uklízením a už to nechtěla dělat ani za 300 Kč na hodinu. Od té doby nemám nikoho, nemůžu sehnat i za ty peníze ale samozřejmě očekávám kvalitu a rychlost. Resp. vím, že v okolí maminky platí tak 120 - 170 Kč na hodinu ale jaksi s kvalitou nejsem spokojená. Jsou to už 2 roky a další dítě za dveřmi a uklízím sama. Baví mne to ale ráda bych ten čas pak věnovala dětem. Takže pokud tě to baví, děláš to dobře, proč si tím nepřivydělávat bez ohledu na vzdělání. PS: Na jeden úklid jsem měla VŠ profesorku z UE. Kolikrát ani nevíme, jaké vzdělání mají ty Ukrajinci v ČR 🙂

letadylkokane
22. črc 2018

@barchen kdyz jsem delala pri vs brigadu v jedne hospodce, varila nam tam Ukrajinka, absolventka tamniho matfyzu. Docela masakr. Byla strasne fajn.

martiniquest
22. črc 2018

@barchen Zatim me tmnic nenuti, ale casem treba proc ne. Diky za inspiraci. Ja prave i moc rada organizuju domacnost, tridim, vyhazuju. Uplne se v tom vyzivam. Verim, ze klienty bych si nasla. I kdyz vetsina syslu si na svuj binec nenecha sahnout 🙂

martiniquest
22. črc 2018

@barchen Jinak, pani s 30kc platem na hodinu taky moc realne nevidim. Ale snazim se zmenit uhel pohledu a nesoudit. Pokud nemam danemu cloveku co predat, pak do nej nerypu. Proste si to prectu a dal se tim uz nezabyvam.

milakatka
24. črc 2018

protože mám dítě a potřebuji peníze