• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde mít stálý pracovní poměr a rodičák?

16. března 2013 
Dobrý den,chtěla bych se zeptat....V práci kde mám půl úvazek mi nabídli,že by mě vzali na stálý pracovní poměr ale s tím že bych si oddělala ty samé hodany jako nyní...Jen bych měla určité zaměstnanecké výhody...Ale jde mi o to jestli bych nepřišla o rodičovský příspěvek....Moc děkuji za odpovědi
10. bře 2013 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peeta81 pri hpp nemas
10. bře 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemám rodičák???Ani když nedám malou do školky???
10. bře 2013 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně můžeš brát rodičák, akorát myslím, že by malá neměla jít do školky, ale vydělat si můžeš kolik chceš i mít HPP. Už jsem si to taky zjišťovala, že bych brala plat a rodičák by šel za hlídání.
10. bře 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuju....My hlídání řešíme zatím babičkama
10. bře 2013 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sjem si zjištovala tak normálně můžeš .. a od nového roku můžeš dávat i starší 2 let na hlídání do školky...
10. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, lze to.
10. bře 2013 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://portal.mpsv.cz/soc/ssp/obcane/rodicovsky_prisp pri hpp nejsou plneny vsechny podminky pro pobirani rd.!
10. bře 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peeta81 tam kde mas zkraceny, to je tvuj zamestnavatel, ktery dava odvody na tvoji rd? Staly prqcovni pomer, hpp 40hod tydne, ano?
10. bře 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Není to můj zaměstnavatel.....Kvůli stěhování jsem byla nucena ukončit prac.poměr....A tohoto zaměstnavatele mám v místě bydliště....S tím že tam můžu nastoupit po ukončení RD.....A právě ted přišel s tímto návrhem tak to musím ještě pořádně vše pozjištovat
10. bře 2013 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe
"gepe http://portal.mpsv.cz/soc/ssp/obcane/rodicovsky_prisp pri hpp nejsou plneny vsechny podminky pro pobirani rd.!"
A na tuhle blbost si přišla jak? Jaká podmínka konkrétně není plněna?
10. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do prace nastoupit muzes a o rodicak neprijdes, pokud das dite do skolky na max. 5 dni v mesici.
Takze idelani je mit hlidani. Ja se vratila do prace taky driv, ale pracovala sem jen na nocnich smenach, takze sme se s partnerem, ktery delal jen denni, u male stridali.
10. bře 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufam teda, ze se od min. roku nic nezmenilo :slight_smile:
10. bře 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím, ale co jsem si zjišťovala já, tak dítě můžeš dát do školky od 2 let (pokud ti ho v té školce samozřejmě vezmou) a při pobírání rod.příspěvku si můžeš vydělat neomezenou částku... Já mám malou ve školce od 2,5 denně a chodím do práce (i když jen na "dohodu" a na 4 hod. denně).
10. bře 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i
@gepe hlavně je to z roku 2012,od 1.1.2013 jsou jiné podmínky
10. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena od 1.1.2013 může být dítě ve školce neomezeně a člověk o rodičák nepříjde
@momis
10. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Tak ono ani předtím nebyl HPP na překážku :slight_smile:
A jinak může být dítko neomezeně ve školce od 2 let, do 2 let se docházka stále sleduje.
10. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to jsem nevěděla, že může být i ve školce celý den, díky.
11. bře 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu-li dobře: Nastoupím-li v září do zaměstnání a dceru vezmou do školky ve 2,9 letech, o rodičovský příspěvek nepřijdu, i když mi na dceru končí rodičák až v půli listopadu?!?
11. bře 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik fakt?, kolegyně teď v lednu 2013 nastupovala zpět do práce, dítě dala do školky a rodičák už nemá. Malá bude mít 3 roky až v dubnu. Ale možná jen nevěděla o změně v zákoně a rodičáku se vzdala dobrovilně...
11. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak neomezený pobyt ve školce je už od 2012

@kitinka76 Nevyčerpala třeba ten fin.limit?
http://wiki.aktualne.centrum.cz/finance/rodicovsky-prispevek-2013/
11. bře 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Pokud vím, tak měla rodičák rozpočítaný na tři roky, ale protože měla školku od září na pět dnů v měsíci s tím, že od ledna bude malá chodit do školky na "plný úvazek" tak maminka nastoupila do práce na plný úvazek už od ledna místo od dubna.
11. bře 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 hm,škoda.zbytečně přišla o peníze.
11. bře 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 Si o něj může ještě zpětně požádat...
11. bře 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nesmysl, na full time prijde o rodicak - ztraci tim vyznam. Potvrdi mj., kterakoliv mzdovka. Ja se s vami dohadovat nebudu. Pri matersky FT jde, pri rodicaku ne.
@j.a.n.i jak napr. rodic osobne poskytuje peci diteti, kdyz je na htp? Premyslej a radne si procti podminky vsechny. Anebo ne, je to Tvoje vec.
@kitinka76 prisla by o ty penize i ted
15. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe třeba si to s něčím pleteš, ale jde to - hpp, dítě ve školce a rodičák.
15. bře 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 mas to tak? Na full time - tj. Hlavni pracovni pomer 42,5 hod.tydne, dite ve skolce a pobiras rodicak? Hpp = standardni pracovni smlouva na plny pracovni uvazek.
Neresim vubec vysi vydelane castky, ale presne druh uvazku prac.
15. bře 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 resp.chci videt kdo to tak ma :slight_smile:
15. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
při rodičáku si můžeš vydělat kolik chceš a o rodičák nepřijdeš :wink: je jedno, jestli máš půl úvazek nebo celý úvazek :wink:

@gepe nechápu, proč by rodičák při HPP ztrácel význam?
když už jiný nabádáš, aby přemýšleli, tak ve tvém odkazu je jako jeden z případů, kdy je splněna podmínka osobní celodenní péče o dítě, kdy "rodič zajistí péči o dítě jinou zletilou osobou v době, kdy je výdělečně činný nebo studuje"
jinak při mateřský FT jde taky, ale pro "svého" zaměstnavatele to musí být v jiném praconěprávním vztahu, než je ten, za který ji mateřská náleží
15. bře 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Co potvrzuje mzdovka je mi srdečně fuk, ta naše mi taky tvrdila, že jako neprovdaná matka budu mít PPM 37 týdnů :confused:

A podmínky mám řádně pročtené, ale ty evidentně ne.

(3) Podmínka osobní celodenní péče se též považuje za splněnou a rodičovský příspěvek náleží, jestliže

a) dítě, které nedosáhlo 2 let věku, navštěvuje jesle, mateřskou školu nebo jiné obdobné zařízení pro děti v rozsahu nepřevyšujícím 46 hodin v kalendářním měsíci,

e) rodič zajistí péči o dítě jinou zletilou osobou, nejde-li o případy uvedené v písmenu a), v době, kdy je výdělečně činný nebo je žákem nebo studentem soustavně se připravujícím na budoucí povolání (§ 12 až 15), s výjimkou studia za trvání služebního poměru příslušníků ozbrojených sil;

a o tom jak dlouho smí být výdělečně činný tu není ani slovo...
15. bře 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copa o FT jsem psala ze jde pri MD, diky ze jsi misto me doplnila. Jsem na tab.to se hur pise.
@j.a.n.i 37 mesicu je materska pri dvojcatech a vice :slight_smile: nejedna nejen mzdovka potvrdi nesmyslnost pobirani socialniho! rodicovskeho prispevku pri hpp.
Nevadi, neni to muj problem, co se tady resi. Ze ze me delate blbku, taky nevadi, ja se s urednici na cssz hadat a nervovat nebudu.
15. bře 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek