• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné druhé zaměstnání na mateřské?

8. června 2012 
Chci se zeptat, jestli je možné nastoupit do druhého zaměstnání ikdyž jste na mateřské a vedená pod jednou firmou? Máte někdo v tomto přehled? jestli jde zůstat na mateřské a zároveň chodit do práce /v případě, že dítě hlídá babička/? díky za případné info :wink:
5. čer 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. čer 2012 ve 21:37 • petynka1
Ahoj tak to určitě můžeš pokud máš o dítě postaráno u babičky tak není problém k mateřské si můžeš přivydělat kolik chceš,jenom ti nesmí dítě chodit do státní organizace např. jesle. Ale jestli ti hlídá babička tak to máš bez problémů. Znám i ženský, který dělají domá účetnictví a jsou na MD. Ale nevím jestli můžeš do stejné firmy kde jsi na MD. Jinam určo můžeš ale kdyby jsi si nebyla jista na sociálce by ti měli poradit.
7. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stoupicka9 je, děkuji moc!! měla jsem na mysli právě jinou firmu a hlídala by babi...ale je to jen pro info, nemám moc srdce jít od prcka a spíš bych si chtěla ten poslední půl rok užít:wink: ikdyž je to teď s prací hrůza.-((
8. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek