Jít do nové práce, nebo si užít prázdniny s dětma?

kuki7733
11. čer 2015

Prosím o radu, jsem od pol. května na pracáku a začla jsem pomaličku posílat živitopisy. Počítala jsem, že nejdřív to vyjde na pozim, že si užiju POSLEDNÍ léto s dětma a dovolenou a v září je přijatý mladší syn do školky, že bych brala poo, aby si zvykl a pak šup, šup do práce. 😎
Jenže byla jsem teď na pohovoru a chcou mě vzít,(nástup přítí týden) práce vypadá pohodová,peníze normal, ale mě se plány sesypaly jak domeček z karet a nevím jestli nastoupit a řešit hlídání, soukromé školky apod. , nebo počkat a hledat práci až od září, až to bude vše utřepané? Prosím o radu. 😵

glimmer
11. čer 2015

Ahoj, měla jsem to samé, byla jsem na pohovoru a vzali mě hned, ani jsem to nečekala. Malý mi jde taky do školky až od září, tak jsem se s nimi domluvila na srpen+září na brigádu (2-3 dny v týdnu) a od října na plný úvazek. Doporučuji ti zkusit se s nimi domluvit na nástupu od září, třeba to vyjde ... držím palce ...

shine2015
11. čer 2015

zaleží na tom, co je to za obor....seženeš práci i po prázdninach? Manžel tě uživí, nebo potřebuješ peníze ? ja bych vše zvažila, ale řeknu ti, že pokud akutne nepotřebujete finance, tak bych zustala doma a užila si leto, protože čas který budeš mít s deckem ti nikdo nevratí.....popřípade si domluvila nastup od zaří řijna a nebo pul uvazek...ale pokud bych mohla, doma mi to klapalo, tak bych doma ještě zustala....jak nastoupíš, začne kolotoč....

kuki7733
autor
11. čer 2015

Práce- obchodní referent, vypadá to dobře, ale obávám se že s návrhem na nástup na září mám smůlu, možná ne, ale nevím jak to říct, aby mi vyšel vstříct. Spíš mi přijde, že to žene a že nekoho potřebuje hned teď.

kuki7733
autor
11. čer 2015

Ve finanční nouzi nejsme, jsem sice na pracáku, takže žádné torno to není. S práci nevím, některé holky hledají práci dlouho, nekterým se zadařilo hned.

beveron
11. čer 2015

prázdniny! v práci budeš dalších 40,50,60 let...

shine2015
11. čer 2015

@kuki7733 zkus to a uvidíš....třeba to zkousne a vezme tě od zaří

kuki7733
autor
11. čer 2015

shine2015 a cos jim řekla ty, že to odložili? Fakt nevím co říct...

kuki7733
autor
11. čer 2015

@schine2015 cos jim řekla ty, že to odložili? Fakt nevím co říct..

agne
11. čer 2015

Asi bych si ještě propočítala jestli se ti to teď "vyplatí", alias zda soukromá školka, příměstské tábory, atd. nevyjdou dráž anebo podobně draho než to co si vyděláš... A pak nutnost - potřeba - financí, kolektivu, tvé šance na uplatnění... Fakt bych si zkusila domluvit tu brigádu, že se zaučíš, zaběhneš, poznáš kolektiv, třeba by nemuseli platit pojištění, pokud by ses vlezla do výdělku, atd., prostě udělat to jako výhodu - přednost pro ně... a pak hladce nastoupíš klasicky... 😉

shine2015
11. čer 2015

@kuki7733 ja mam práci po MD a RD....ale řekni, že máš školku až od zaří třeba....a nebo zkus brigadu...a nebo narovinu bez duvodu se zeptej zda je nutný nastup ihned.... 😉