Jít vůbec na pohovor, když jsem v 5tt?

dileandra
2. led 2015

Zdravím všechny! Na podzim jsem se vdala a zároveň přestěhovala za manželem. Předtím jsem pracovala jako OSVČ, ale v místě, kde nyní bydlím to nejde tak jako v Praze, tudíž hledám práci. Zhruba za 14 dní mám domluvený pohovor,ale na Silvestra jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Vyšlo to napoprvé, od začátku prosince jsme si řekli, že to začneme zase zkoušet. Tak teď nevím, jestli má vůbec smysl tam jít na ten pohovor. Před rokem jsem otěhotněla neplánovaně a v 7tt jsem potratila, takže vím, že ještě není nic jisté, takže se může stát, že pohovor zruším, stane se něco, na co ani nechci pomyslet...ale pak nebudu mít ani práci ani dítě. Děkuji za jakékoliv postřehy či názory 🙂

sarriku
2. led 2015

Já bych tam šla, těhotenství nemusí vyjít a práce taky ne, to máš na stejno. Aspoň se trochu v těch pohovorech pocvičíš🙂

hroudicka1
2. led 2015

Ahojky, taky bych tam šla, nemáš co ztratit. Nemyslím to zle, ale nikde není dané, že Tě vyberou. A pokud ne, tak budeš mít další zkušenost z pohovorů, která není k zahození. A pokud Tě vyberou, tak si to můžeš ještě rozmyslet a řešit to můžeš až budeš vědět, na čem jsi 🙂

prcek91
2. led 2015

já bych šla však můžeš mít bezproblémové těhu a můžeš chodit do práce celou dobu a co si budem povídat každá kačka dobrá ;) jen bych to tam asi neventilovala aspon po zkušební dobu aby tě nakonec nevylili kvůli tomu.. však to můžeš zjisti až později..:D

petrusew
2. led 2015

Já bych šla. Ono jsi skutečně teprve v samém začátku. Nikde není psané, že ti ten pohovor hned vyjde a pokud ano, těhu můžeš mít naprosto v pohodě a pracovat celou dobu až do nástupu na mateřskou nebo nemocenskou 🙂

guinea
2. led 2015

Jen na ten pohovor běž. Jak už tu bylo řečeno, když nic jiného, tak se potrénuješ v pohovoru, a to taky není na škodu 🙂 Třeba budeš naopak u toho pohovoru naopak tak uvolněná (protože si nejsi jistá, jestli bys do práce měla nastoupit), že tě zrovna vyberou 😉 Myslím, že nemáš co ztratit.